Малайзия - Купа на Малайзия (2024)
14:15
Сабах
Кучинг Сити
с общ резултат 1 - 0
Кучинг Сити0 - 1Сабах
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 3.33 | 3.76 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.27 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.70 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.88 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.06 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.21 | 3.71 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.96 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2024 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кота Кинабалу, а гостите от Кучинг. Разстоянието между двата града е 804.6 км. Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Отговорна Игра
Сабах - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2024 | Купа на Малайзия | Кучинг Сити | 0 - 1 | Сабах | 3.06 | 3.19 | 2.10 |
| 04.12.2024 | Суперлига | Кучинг Сити | 1 - 2 | Сабах | 3.44 | 3.64 | 1.82 |
| 03.11.2024 | Суперлига | Сабах | 4 - 1 | Келантан Уориърс | 1.21 | 5.92 | 9.02 |
| 29.10.2024 | Суперлига | Сабах | 5 - 2 | Кедах Дарул Аман | 1.37 | 4.38 | 6.43 |
| 25.10.2024 | Суперлига | Пенанг | 0 - 4 | Сабах | 3.35 | 3.71 | 1.86 |
| 19.10.2024 | Суперлига | Перак | 2 - 4 | Сабах | 2.69 | 3.44 | 2.23 |
| 21.09.2024 | Суперлига | ПДРМ | 1 - 0 | Сабах | 2.91 | 3.30 | 2.13 |
| 15.09.2024 | Суперлига | Сабах | 1 - 1 | Теренггану | 2.32 | 3.46 | 2.54 |
| 13.08.2024 | Суперлига | Сабах | 1 - 2 | Селангор | 3.09 | 3.35 | 2.04 |
| 09.08.2024 | Суперлига | Шри Паханг | 2 - 3 | Сабах | 2.49 | 3.42 | 2.39 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Кучинг Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2024 | Купа на Малайзия | Кучинг Сити | 0 - 1 | Сабах | 3.06 | 3.19 | 2.10 |
| 04.12.2024 | Суперлига | Кучинг Сити | 1 - 2 | Сабах | 3.44 | 3.64 | 1.82 |
| 30.11.2024 | Купа на Малайзия | Кучинг Сити | 2 - 0 | Пенанг | 1.76 | 3.56 | 3.79 |
| 21.11.2024 | Купа на Малайзия | Пенанг | 0 - 1 | Кучинг Сити | 2.63 | 3.02 | 2.43 |
| 26.10.2024 | Суперлига | Кучинг Сити | 3 - 1 | Куала Лумпур | 2.80 | 3.25 | 2.23 |
| 20.10.2024 | Суперлига | Кучинг Сити | 1 - 1 | Негери Сембилан | 1.61 | 3.71 | 4.47 |
| 27.09.2024 | Суперлига | Джохор Дарул Такзим | 2 - 1 | Кучинг Сити | 1.03 | 12.18 | 26.43 |
| 13.09.2024 | Суперлига | Селангор | 4 - 0 | Кучинг Сити | 1.35 | 4.59 | 6.76 |
| 26.08.2024 | Суперлига | Кучинг Сити | 1 - 0 | Келантан Уориърс | 1.47 | 3.99 | 5.42 |
| 11.08.2024 | Суперлига | Кучинг Сити | 2 - 2 | Пенанг | 2.21 | 3.35 | 2.75 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2024 | Купа на Малайзия | Кучинг Сити | 0 - 1 | Сабах | 3.06 | 3.19 | 2.10 |
| 04.12.2024 | Суперлига | Кучинг Сити | 1 - 2 | Сабах | 3.44 | 3.64 | 1.82 |
| 25.05.2024 | Суперлига | Сабах | 2 - 1 | Кучинг Сити | 1.16 | 6.67 | 10.25 |
| 19.08.2023 | Купа на Малайзия | Сабах | 1 - 1 | Кучинг Сити | 1.26 | 5.25 | 8.79 |
| 05.08.2023 | Купа на Малайзия | Кучинг Сити | 0 - 3 | Сабах | 5.48 | 4.39 | 1.50 |
| 08.07.2023 | Суперлига | Сабах | 4 - 3 | Кучинг Сити | 1.17 | 6.33 | 12.50 |
| 06.03.2023 | Суперлига | Кучинг Сити | 1 - 2 | Сабах | 4.57 | 3.77 | 1.60 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Сабах имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 3.33 | 3.76 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.27 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.70 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.88 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.06 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.21 | 3.71 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.96 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.12.2024 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра