Малайзия - Суперлига (2026 - 2027)
петък, 28 август, 2026
14:30
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.90 |
3.50 |
3.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
1.24 |
1.77 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.97 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.13 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.08.2026 12:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кота Кинабалу, а гостите от Джордж Таун.
Разстоянието между двата града е 1 742.3 км.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сабах - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.08.2026 |
Суперлига |
Сабах |
3 - 1 |
Стар Сити |
2.13 |
3.35 |
2.75 |
| 13.08.2026 |
Приятелски срещи |
Бали Юнайтед |
1 - 2 |
Сабах |
- |
- |
- |
| 15.05.2026 |
Суперлига |
Сабах |
0 - 1 |
Теренггану |
2.49 |
3.40 |
2.29 |
| 09.05.2026 |
Суперлига |
Бруней ДПММ |
0 - 1 |
Сабах |
2.61 |
3.51 |
2.16 |
| 02.05.2026 |
Суперлига |
Сабах |
5 - 1 |
ПДРМ |
1.09 |
7.62 |
13.66 |
| 26.04.2026 |
Суперлига |
Пенанг |
0 - 0 |
Сабах |
1.86 |
3.46 |
3.42 |
| 23.04.2026 |
Суперлига |
Мелака |
1 - 0 |
Сабах |
2.64 |
3.24 |
2.25 |
| 19.04.2026 |
Малайзия |
Сабах |
0 - 0 |
Пенанг |
2.76 |
3.21 |
2.25 |
| 11.04.2026 |
Суперлига |
Селангор |
1 - 1 |
Сабах |
1.23 |
4.94 |
7.95 |
| 04.04.2026 |
Малайзия |
Пенанг |
1 - 1 |
Сабах |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Пенанг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Суперлига |
Пенанг |
0 - 1 |
Бруней ДПММ |
1.71 |
3.55 |
3.79 |
| 15.05.2026 |
Суперлига |
Пенанг |
2 - 1 |
Бруней ДПММ |
1.60 |
3.73 |
4.21 |
| 08.05.2026 |
Суперлига |
ПДРМ |
1 - 1 |
Пенанг |
10.24 |
6.14 |
1.16 |
| 02.05.2026 |
Суперлига |
Селангор |
4 - 0 |
Пенанг |
1.19 |
5.32 |
9.95 |
| 26.04.2026 |
Суперлига |
Пенанг |
0 - 0 |
Сабах |
1.86 |
3.46 |
3.42 |
| 19.04.2026 |
Малайзия |
Сабах |
0 - 0 |
Пенанг |
2.76 |
3.21 |
2.25 |
| 11.04.2026 |
Суперлига |
Стар Сити |
0 - 0 |
Пенанг |
2.72 |
3.31 |
2.13 |
| 04.04.2026 |
Малайзия |
Пенанг |
1 - 1 |
Сабах |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Суперлига |
Пенанг |
0 - 1 |
Кучинг Сити |
3.83 |
3.44 |
1.73 |
| 11.03.2026 |
Малайзия |
Пенанг |
1 - 0 |
Келантан Уориърс |
1.44 |
4.34 |
5.49 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Суперлига |
Пенанг |
0 - 0 |
Сабах |
1.86 |
3.46 |
3.42 |
| 19.04.2026 |
Малайзия |
Сабах |
0 - 0 |
Пенанг |
2.76 |
3.21 |
2.25 |
| 04.04.2026 |
Малайзия |
Пенанг |
1 - 1 |
Сабах |
- |
- |
- |
| 23.11.2025 |
Суперлига |
Сабах |
3 - 2 |
Пенанг |
2.23 |
3.39 |
2.74 |
| 25.10.2024 |
Суперлига |
Пенанг |
0 - 4 |
Сабах |
3.35 |
3.71 |
1.86 |
| 12.05.2024 |
Суперлига |
Сабах |
0 - 0 |
Пенанг |
1.29 |
5.03 |
7.73 |
| 30.07.2023 |
Суперлига |
Пенанг |
1 - 2 |
Сабах |
2.62 |
3.36 |
2.30 |
| 17.03.2023 |
Суперлига |
Сабах |
5 - 2 |
Пенанг |
1.34 |
4.47 |
7.03 |
| 07.10.2022 |
Суперлига |
Сабах |
4 - 1 |
Пенанг |
1.37 |
4.40 |
6.74 |
| 17.05.2022 |
Суперлига |
Пенанг |
2 - 4 |
Сабах |
2.14 |
3.21 |
3.03 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
нямат победа
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сабах имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 28.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Джохор Дарул Такзим |
2 |
2 |
0 |
0 |
12 |
0 |
+12 |
6 |
| 2 |
Кучинг Сити |
2 |
1 |
0 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
3 |
| 3 |
Селангор |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 4 |
Негери Сембилан |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 4 |
Теренггану |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 6 |
Сабах |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 7 |
Бруней ДПММ |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Пенанг |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 9 |
Стар Сити |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 10 |
Мелака |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 11 |
Куала Лумпур Сити |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
9 |
-9 |
0 |
| 12 |
Келантан Ред Уориър |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
13 |
-12 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сабах |
|
| Пенанг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сабах |
Сабах |
|
Пенанг |
Пенанг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Джохор Дарул Такзим |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Кучинг Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Селангор |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Негери Сембилан |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Теренггану |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Сабах |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Бруней ДПММ |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 8 |
Пенанг |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Стар Сити |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 10 |
Мелака |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Куала Лумпур Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Келантан Ред Уориър |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сабах |
Пенанг |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
0 |
| Получени Голове |
1 |
0 |
| Средно Вкарани |
3.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
100% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
100% |
0% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.90 |
3.50 |
3.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
1.24 |
1.77 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.53 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.97 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.04 |
1.68 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.73 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.13 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.08.2026 12:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите