Малайзия - Суперлига (2026 - 2027)
понеделник, 24 август, 2026
15:15
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.13 |
3.35 |
2.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.21 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.05 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.94 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.09 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.46 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.08.2026 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кота Кинабалу, а гостите от Кангар.
Разстоянието между двата града е 1 755.4 км.
Мачът ще се играе в 20:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сабах - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.08.2026 |
Приятелски срещи |
Бали Юнайтед |
1 - 2 |
Сабах |
- |
- |
- |
| 15.05.2026 |
Суперлига |
Сабах |
0 - 1 |
Теренггану |
2.49 |
3.40 |
2.29 |
| 09.05.2026 |
Суперлига |
Бруней ДПММ |
0 - 1 |
Сабах |
2.61 |
3.51 |
2.16 |
| 02.05.2026 |
Суперлига |
Сабах |
5 - 1 |
ПДРМ |
1.09 |
7.62 |
13.66 |
| 26.04.2026 |
Суперлига |
Пенанг |
0 - 0 |
Сабах |
1.86 |
3.46 |
3.42 |
| 23.04.2026 |
Суперлига |
Мелака |
1 - 0 |
Сабах |
2.64 |
3.24 |
2.25 |
| 19.04.2026 |
Малайзия |
Сабах |
0 - 0 |
Пенанг |
2.76 |
3.21 |
2.25 |
| 11.04.2026 |
Суперлига |
Селангор |
1 - 1 |
Сабах |
1.23 |
4.94 |
7.95 |
| 04.04.2026 |
Малайзия |
Пенанг |
1 - 1 |
Сабах |
- |
- |
- |
| 14.03.2026 |
Суперлига |
Сабах |
1 - 2 |
Стар Сити |
1.83 |
3.48 |
3.31 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Стар Сити - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.05.2026 |
Суперлига |
Стар Сити |
1 - 1 |
Мелака |
1.72 |
3.67 |
3.65 |
| 08.05.2026 |
Суперлига |
Теренггану |
1 - 3 |
Стар Сити |
1.56 |
3.84 |
4.33 |
| 03.05.2026 |
Суперлига |
Стар Сити |
3 - 1 |
Бруней ДПММ |
2.00 |
3.56 |
2.88 |
| 25.04.2026 |
Суперлига |
ПДРМ |
0 - 5 |
Стар Сити |
5.96 |
4.39 |
1.36 |
| 11.04.2026 |
Суперлига |
Стар Сити |
0 - 0 |
Пенанг |
2.72 |
3.31 |
2.13 |
| 14.03.2026 |
Суперлига |
Сабах |
1 - 2 |
Стар Сити |
1.83 |
3.48 |
3.31 |
| 08.03.2026 |
Суперлига |
Селангор |
4 - 0 |
Стар Сити |
1.18 |
5.54 |
9.20 |
| 01.03.2026 |
Суперлига |
Стар Сити |
0 - 1 |
Кучинг Сити |
4.77 |
3.81 |
1.52 |
| 21.02.2026 |
Суперлига |
Негери Сембилан |
1 - 2 |
Стар Сити |
1.63 |
3.91 |
4.19 |
| 16.02.2026 |
Малайзия |
Келантан Уориърс |
2 - 1 |
Стар Сити |
2.26 |
3.64 |
2.55 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.03.2026 |
Суперлига |
Сабах |
1 - 2 |
Стар Сити |
1.83 |
3.48 |
3.31 |
| 26.10.2025 |
Суперлига |
Стар Сити |
2 - 2 |
Сабах |
2.27 |
3.53 |
2.62 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Сабах имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Суперлига класиране към 24.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Селангор |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
1 |
+3 |
3 |
| 2 |
Джохор Дарул Такзим |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Негери Сембилан |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Теренггану |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 5 |
Бруней ДПММ |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
Пенанг |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 7 |
Келантан Ред Уориър |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 8 |
Куала Лумпур Сити |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 8 |
Кучинг Сити |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 8 |
Мелака |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
| 11 |
Сабах |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 11 |
Стар Сити |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сабах |
Стар Сити |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.13 |
3.35 |
2.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.21 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.58 |
2.05 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.94 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.09 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.46 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
24.08.2026 12:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите