Япония - Джей1 Лига (2018)
13:00
Саган Тошу
Нагоя Грампус
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.29 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тосу, а гостите от Нагоя. Разстоянието между двата града е 621.5 км. Мачът ще се играе на стадион Тошу, който има капацитет от 24 490 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Тошу. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Саган Тошу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 0 - 1 | Кашима Антлърс | 3.92 | 3.22 | 1.90 |
| 14.03.2018 | Купа на Лигата | Саган Тошу | 0 - 2 | Висел Кобе | 2.56 | 2.97 | 2.66 |
| 10.03.2018 | Джей1 Лига | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 2 | Саган Тошу | 1.97 | 3.13 | 3.82 |
| 07.03.2018 | Купа на Лигата | Шонан Белмар | 1 - 0 | Саган Тошу | 2.43 | 3.03 | 2.74 |
| 03.03.2018 | Джей1 Лига | В-Варен Нагазаки | 2 - 2 | Саган Тошу | 2.68 | 2.93 | 2.66 |
| 23.02.2018 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 1 - 1 | Висел Кобе | 2.46 | 3.11 | 2.76 |
| 02.12.2017 | Джей1 Лига | Консадол Сапоро | 3 - 2 | Саган Тошу | 2.23 | 3.24 | 3.03 |
| 26.11.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 0 - 2 | Джубило Ивата | 2.71 | 3.23 | 2.43 |
| 18.11.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 2 - 1 | Токио | 2.45 | 3.10 | 2.78 |
| 29.10.2017 | Джей1 Лига | Албирекс Ниигата | 1 - 0 | Саган Тошу | 2.74 | 3.25 | 2.40 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Нагоя Грампус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 0 - 1 | Кавазаки Фронтале | 4.51 | 3.72 | 1.66 |
| 14.03.2018 | Купа на Лигата | Санфрече Хирошима | 2 - 1 | Нагоя Грампус | 1.83 | 3.32 | 3.90 |
| 11.03.2018 | Джей1 Лига | Шонан Белмар | 0 - 0 | Нагоя Грампус | 2.62 | 3.22 | 2.51 |
| 07.03.2018 | Купа на Лигата | Нагоя Грампус | 1 - 4 | Урава Ред Даймъндс | 4.05 | 3.33 | 1.80 |
| 03.03.2018 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 1 - 0 | Джубило Ивата | 2.19 | 3.32 | 3.01 |
| 24.02.2018 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 2 - 3 | Нагоя Грампус | 1.91 | 3.49 | 3.52 |
| 03.12.2017 | Плейофи | Нагоя Грампус | 0 - 0 | Ависпа Фукуока | 2.22 | 3.20 | 3.03 |
| 26.11.2017 | Плейофи | Нагоя Грампус | 4 - 2 | Джеф Юнайтед Чиба | 2.24 | 3.52 | 2.76 |
| 19.11.2017 | Джей2 Лига | Каматамаре Сануки | 0 - 2 | Нагоя Грампус | 3.45 | 3.45 | 1.93 |
| 11.11.2017 | Джей2 Лига | Нагоя Грампус | 0 - 3 | Джеф Юнайтед Чиба | 2.03 | 3.51 | 3.14 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2016 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 0 - 0 | Нагоя Грампус | 1.77 | 3.35 | 4.24 |
| 11.06.2016 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 0 - 1 | Саган Тошу | 2.31 | 3.13 | 2.88 |
| 17.10.2015 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 0 - 0 | Нагоя Грампус | 2.03 | 3.31 | 3.32 |
| 16.05.2015 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 0 - 1 | Саган Тошу | 1.97 | 3.38 | 3.38 |
| 02.08.2014 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 1 - 0 | Нагоя Грампус | 1.86 | 3.36 | 3.83 |
| 26.04.2014 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 2 - 3 | Саган Тошу | 2.58 | 3.21 | 2.51 |
| 31.08.2013 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 1 - 1 | Нагоя Грампус | 2.44 | 3.34 | 2.58 |
| 13.07.2013 | Джей1 Лига | Нагоя Грампус | 3 - 2 | Саган Тошу | 2.01 | 3.27 | 3.41 |
| 23.03.2013 | Купа на Лигата | Саган Тошу | 1 - 2 | Нагоя Грампус | 2.38 | 3.13 | 2.73 |
| 20.10.2012 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 1 - 3 | Нагоя Грампус | 2.69 | 3.15 | 2.50 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Саган Тошу имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кавазаки Фронтале | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Санфрече Хирошима | 4 | +3 | 10 |
| 3 | Шимизу Ес-Пулс | 4 | +4 | 8 |
| 4 | Кашива Рейсол | 5 | +2 | 8 |
| 5 | Вегалта Сендай | 4 | +2 | 8 |
| 6 | Нагоя Грампус | 4 | +1 | 7 |
| 7 | Кашима Антлърс | 4 | +1 | 7 |
| 8 | Саган Тошу | 4 | 0 | 5 |
| 9 | Шонан Белмар | 4 | 0 | 5 |
| 10 | Висел Кобе | 5 | -1 | 5 |
| 11 | Консадол Сапоро | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Йокохама Ф-Маринос | 4 | -2 | 4 |
| 13 | Джубило Ивата | 4 | -2 | 4 |
| 13 | Токио | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Серезо Осака | 4 | -2 | 3 |
| 16 | В-Варен Нагазаки | 4 | -2 | 2 |
| 17 | Урава Ред Даймъндс | 4 | -2 | 2 |
| 18 | Гамба Осака | 4 | -4 | 1 |
Хронология в първенството
| Саган Тошу | |
| Нагоя Грампус | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Саган Тошу | Саган Тошу | Нагоя Грампус | Нагоя Грампус | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Кавазаки Фронтале | 0 - 1 | ||||||
| 2 | Санфрече Хирошима | |||||||
| 3 | Шимизу Ес-Пулс | |||||||
| 4 | Кашива Рейсол | |||||||
| 5 | Вегалта Сендай | |||||||
| 6 | Нагоя Грампус | - | - | - | ||||
| 7 | Кашима Антлърс | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 8 | Саган Тошу | - | - | - | ||||
| 9 | Шонан Белмар | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 10 | Висел Кобе | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 11 | Консадол Сапоро | |||||||
| 12 | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 2 | ||||||
| 13 | Джубило Ивата | 1 - 0 | ||||||
| 13 | Токио | |||||||
| 15 | Серезо Осака | |||||||
| 16 | В-Варен Нагазаки | 2 - 2 | ||||||
| 17 | Урава Ред Даймъндс | |||||||
| 18 | Гамба Осака | 2 - 3 | 2 - 3 | |||||
Класиране в шампионата
| Саган Тошу | Нагоя Грампус | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 5 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 5 |
| Точки | 1 | 4 |
Форма в шампионата
| Саган Тошу | Нагоя Грампус | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 1 |
2
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 1 |
1
1 0 |
Голове в шампионата
| Саган Тошу | Нагоя Грампус | |
|
Вкарани
Получени |
5
5 |
4
3 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
2 |
3
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.29 | 3.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
