Япония - Джей2 Лига (2026)
събота, 16 май, 2026
08:00
Саган Тошу
Ренофа Ямагучи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
3.15 |
3.66 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.30 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.41 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.90 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.64 |
2.14 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.21 |
3.85 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тосу, а гостите от Ямагучи.
Разстоянието между двата града е 126.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Тошу,
който има капацитет от
24 490 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Тошу.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Саган Тошу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
0 - 1 |
Саган Тошу |
2.58 |
2.95 |
2.67 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
4 - 0 |
Гайнаре Тотори |
1.58 |
3.66 |
5.19 |
| 02.05.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
1 - 1 |
Тегеваджаро М. |
2.39 |
3.03 |
2.85 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Кагошима Юнайтед |
1 - 1 |
Саган Тошу |
2.18 |
3.02 |
3.23 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
2 - 0 |
Рейлак Шига |
1.54 |
3.70 |
5.59 |
| 19.04.2026 |
Джей2 Лига |
Роасо Кумамото |
0 - 2 |
Саган Тошу |
3.03 |
2.99 |
2.30 |
| 12.04.2026 |
Джей2 Лига |
Гираванц Китакюшу |
0 - 1 |
Саган Тошу |
3.25 |
3.33 |
2.03 |
| 05.04.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
0 - 1 |
Оита Тринита |
1.92 |
3.26 |
3.67 |
| 29.03.2026 |
Джей2 Лига |
Гайнаре Тотори |
0 - 2 |
Саган Тошу |
4.27 |
3.17 |
1.83 |
| 22.03.2026 |
Джей2 Лига |
Рейлак Шига |
0 - 2 |
Саган Тошу |
4.14 |
3.51 |
1.73 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Ренофа Ямагучи - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Джей2 Лига |
Ренофа Ямагучи |
0 - 1 |
Тегеваджаро М. |
3.56 |
3.19 |
1.98 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Рейлак Шига |
1 - 4 |
Ренофа Ямагучи |
3.10 |
3.21 |
2.15 |
| 02.05.2026 |
Джей2 Лига |
Гайнаре Тотори |
4 - 1 |
Ренофа Ямагучи |
4.11 |
3.31 |
1.81 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Ренофа Ямагучи |
2 - 0 |
Рюкю |
1.69 |
3.55 |
4.46 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Гираванц Китакюшу |
2 - 2 |
Ренофа Ямагучи |
3.05 |
3.21 |
2.18 |
| 18.04.2026 |
Джей2 Лига |
Ренофа Ямагучи |
2 - 1 |
Кагошима Юнайтед |
2.73 |
3.09 |
2.46 |
| 11.04.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
1 - 2 |
Ренофа Ямагучи |
2.36 |
2.97 |
2.95 |
| 05.04.2026 |
Джей2 Лига |
Тегеваджаро М. |
3 - 0 |
Ренофа Ямагучи |
2.02 |
3.19 |
3.44 |
| 29.03.2026 |
Джей2 Лига |
Ренофа Ямагучи |
3 - 1 |
Оита Тринита |
2.34 |
2.92 |
3.01 |
| 22.03.2026 |
Джей2 Лига |
Ренофа Ямагучи |
0 - 1 |
Гираванц Китакюшу |
1.72 |
3.45 |
4.34 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.03.2026 |
Джей2 Лига |
Ренофа Ямагучи |
2 - 0 |
Саган Тошу |
2.59 |
3.18 |
2.48 |
| 05.10.2025 |
Джей2 Лига |
Ренофа Ямагучи |
1 - 2 |
Саган Тошу |
2.90 |
3.04 |
2.39 |
| 19.04.2025 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
2 - 2 |
Ренофа Ямагучи |
2.21 |
3.01 |
3.18 |
| 21.08.2024 |
Купа на Имп. |
Саган Тошу |
0 - 2 |
Ренофа Ямагучи |
2.39 |
3.32 |
2.71 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Саган Тошу имат изиграни 2 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Джей2 Лига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вегалта Сендай |
16 |
10 |
5 |
1 |
30 |
12 |
+18 |
40 |
| 2 |
Шонан Белмар |
16 |
8 |
4 |
4 |
24 |
14 |
+10 |
31 |
| 3 |
Блаублиц Акита |
16 |
9 |
2 |
5 |
19 |
13 |
+6 |
29 |
| 4 |
Сагамихара |
16 |
7 |
4 |
5 |
28 |
25 |
+3 |
27 |
| 5 |
Йокохама ФК |
16 |
6 |
3 |
7 |
30 |
27 |
+3 |
23 |
| 6 |
Теспа Гунма |
16 |
5 |
4 |
7 |
18 |
31 |
-13 |
20 |
| 7 |
Монтедио Ямагата |
16 |
5 |
2 |
9 |
17 |
21 |
-4 |
19 |
| 8 |
Точиги Сити |
16 |
4 |
4 |
8 |
17 |
32 |
-15 |
18 |
| 9 |
Точиги СК |
16 |
4 |
4 |
8 |
23 |
27 |
-4 |
17 |
| 10 |
Ванрауре Хачинохе |
16 |
4 |
4 |
8 |
14 |
18 |
-4 |
16 |
|
| 1 |
Вентфорет Кофу |
16 |
10 |
1 |
5 |
19 |
11 |
+8 |
32 |
| 2 |
Иваки |
16 |
7 |
4 |
5 |
21 |
17 |
+4 |
28 |
| 3 |
Консадол Сапоро |
16 |
8 |
2 |
6 |
23 |
21 |
+2 |
28 |
| 4 |
Омия Ардижа |
16 |
8 |
2 |
6 |
35 |
26 |
+9 |
27 |
| 5 |
Гифу |
16 |
8 |
2 |
6 |
22 |
22 |
0 |
27 |
| 6 |
Фуджиеда МИФК |
16 |
5 |
8 |
3 |
18 |
17 |
+1 |
26 |
| 7 |
Мацумото Ямага |
16 |
6 |
4 |
6 |
27 |
17 |
+10 |
23 |
| 8 |
Джубило Ивата |
16 |
4 |
6 |
6 |
15 |
20 |
-5 |
22 |
| 9 |
Фукушима Юнайтед |
16 |
4 |
3 |
9 |
25 |
35 |
-10 |
16 |
| 10 |
Нагано Парсейро |
16 |
2 |
4 |
10 |
13 |
32 |
-19 |
11 |
|
| 1 |
Каталер Тояма |
16 |
10 |
4 |
2 |
34 |
17 |
+17 |
37 |
| 2 |
Кочи Юнайтед |
16 |
8 |
4 |
4 |
23 |
18 |
+5 |
30 |
| 3 |
Албирекс Ниигата |
16 |
7 |
5 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
29 |
| 4 |
Токушима Вортис |
16 |
9 |
1 |
6 |
33 |
19 |
+14 |
28 |
| 5 |
Ехиме ФК |
16 |
7 |
3 |
6 |
23 |
16 |
+7 |
25 |
| 6 |
Звейген Канадзава |
16 |
4 |
6 |
6 |
12 |
20 |
-8 |
22 |
| 7 |
Имабари |
16 |
5 |
3 |
8 |
12 |
15 |
-3 |
19 |
| 8 |
Нара Клуб |
16 |
4 |
4 |
8 |
19 |
31 |
-12 |
18 |
| 9 |
Осака |
16 |
3 |
6 |
7 |
12 |
15 |
-3 |
17 |
| 10 |
Каматамаре Сануки |
16 |
4 |
2 |
10 |
10 |
29 |
-19 |
15 |
|
| 1 |
Тегеваджаро Миядзаки |
16 |
14 |
1 |
1 |
31 |
8 |
+23 |
43 |
| 2 |
Саган Тошу |
16 |
8 |
4 |
4 |
21 |
11 |
+10 |
30 |
| 3 |
Кагошима Юнайтед |
16 |
6 |
5 |
5 |
16 |
13 |
+3 |
27 |
| 4 |
Ренофа Ямагучи |
16 |
7 |
3 |
6 |
22 |
20 |
+2 |
26 |
| 5 |
Роасо Кумамото |
16 |
8 |
1 |
7 |
18 |
17 |
+1 |
25 |
| 6 |
Гайнаре Тотори |
16 |
5 |
4 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
22 |
| 7 |
Оита Тринита |
16 |
6 |
2 |
8 |
17 |
16 |
+1 |
21 |
| 8 |
Рейлак Шига |
16 |
5 |
1 |
10 |
12 |
26 |
-14 |
16 |
| 9 |
Гираванц Китакюшу |
16 |
4 |
3 |
9 |
16 |
26 |
-10 |
15 |
| 10 |
Рюкю |
16 |
2 |
6 |
8 |
10 |
20 |
-10 |
15 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Саган Тошу |
|
| Ренофа Ямагучи |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Саган Тошу |
Саган Тошу |
|
Ренофа Ямагучи |
Ренофа Ямагучи |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вегалта Сендай |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Шонан Белмар |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Блаублиц Акита |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Сагамихара |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Йокохама ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Теспа Гунма |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Монтедио Ямагата |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Точиги Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Точиги СК |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Ванрауре Хачинохе |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Вентфорет Кофу |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Иваки |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Консадол Сапоро |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Омия Ардижа |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Гифу |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Фуджиеда МИФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Мацумото Ямага |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Джубило Ивата |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Фукушима Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Нагано Парсейро |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Каталер Тояма |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Кочи Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Албирекс Ниигата |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Токушима Вортис |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Ехиме ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Звейген Канадзава |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Имабари |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Нара Клуб |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Осака |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Каматамаре Сануки |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Тегеваджаро Миядзаки |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
0 - 1 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Саган Тошу |
- |
- |
- |
|
2 - 0 |
|
|
| 3 |
Кагошима Юнайтед |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Ренофа Ямагучи |
|
2 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Роасо Кумамото |
1 - 1 |
0 - 2 |
1 - 1 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Гайнаре Тотори |
4 - 0 |
0 - 2 |
4 - 0 |
|
0 - 0 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 7 |
Оита Тринита |
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
|
3 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 8 |
Рейлак Шига |
2 - 0 |
0 - 2 |
2 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 4 |
1 - 4 |
| 9 |
Гираванц Китакюшу |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
0 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 10 |
Рюкю |
|
2 - 2 |
|
|
2 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Саган Тошу |
Ренофа Ямагучи |
| Победи |
8 |
7 |
| Равни |
4 |
3 |
| Загуби |
4 |
6 |
| Вкарани Голове |
21 |
22 |
| Получени Голове |
11 |
20 |
| Средно Вкарани |
1.31 |
1.38 |
| Средно Получени |
0.69 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
81% |
69% |
| Мачове Получил |
50% |
81% |
| Гол/Гол |
31% |
56% |
| Над 1.5 |
69% |
75% |
| Над 2.5 |
19% |
56% |
| Над 3.5 |
12% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
9 |
11 |
| Получени Голове |
4 |
15 |
| Средно Вкарани |
1.29 |
1.38 |
| Средно Получени |
0.57 |
1.88 |
| Мачове Вкарал |
71% |
75% |
| Мачове Получил |
57% |
100% |
| Гол/Гол |
29% |
75% |
| Над 1.5 |
57% |
88% |
| Над 2.5 |
14% |
75% |
| Над 3.5 |
14% |
38% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
3.15 |
3.66 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
1.30 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.41 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.90 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.64 |
2.14 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.21 |
3.85 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.89 |
1.79 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака