Япония - Купа на Лигата (2016)

сряда, 20 май, 2015
13:00
Саган Тошу

Саган Тошу

Санфрече Хирошима

Санфрече Хирошима

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Саган Тошу
X 50% за равен
2 50% за Санфрече Хирошима
Общо гласували: 2
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 3.50 3.30 2.10
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.75 1.34 1.30
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   2.38 1.53
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.00 1.36
Ср. коеф. 2.5 1.70 2.10
Ср. коеф. 3.5 1.22 4.00
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.91 1.80

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2015 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Тосу, а гостите от Хирошима. Разстоянието между двата града е 213.1 км. Мачът ще се играе на стадион Тошу, който има капацитет от 24 490 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Тошу. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Саган Тошу - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
16.05.2015 Джей1 Лига Нагоя Грампус 0 - 1 Саган Тошу 1.97 3.38 3.38
10.05.2015 Джей1 Лига Саган Тошу 1 - 1 Мацумото Ямага 1.79 3.37 4.13
06.05.2015 Джей1 Лига Шимизу Ес-Пулс 2 - 2 Саган Тошу 2.97 3.17 2.25
02.05.2015 Джей1 Лига Саган Тошу 1 - 1 Висел Кобе 2.22 3.20 3.02
29.04.2015 Джей1 Лига Шонан Белмар 4 - 2 Саган Тошу 2.45 3.07 2.74
25.04.2015 Джей1 Лига Саган Тошу 1 - 1 Кашива Рейсол 2.33 3.19 2.81
22.04.2015 Купа на Лигата Токио 2 - 0 Саган Тошу 2.00 3.22 3.39
18.04.2015 Джей1 Лига Вентфорет Кофу 0 - 3 Саган Тошу 2.94 2.97 2.37
12.04.2015 Джей1 Лига Саган Тошу 1 - 0 Монтедио Ямагата 1.66 3.51 4.76
08.04.2015 Купа на Лигата Албирекс Ниигата 1 - 0 Саган Тошу 2.17 3.10 3.12

Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 домакинства.

Санфрече Хирошима - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
16.05.2015 Джей1 Лига Кашима Антлърс 2 - 2 Санфрече Хирошима 2.07 3.29 3.22
10.05.2015 Джей1 Лига Санфрече Хирошима 0 - 1 Гамба Осака 2.58 3.12 2.55
06.05.2015 Джей1 Лига Кавазаки Фронтале 0 - 1 Санфрече Хирошима 2.33 3.25 2.76
02.05.2015 Джей1 Лига Санфрече Хирошима 2 - 0 Вегалта Сендай 1.62 3.57 4.95
29.04.2015 Джей1 Лига Йокохама Ф-Маринос 1 - 2 Санфрече Хирошима 2.27 3.04 3.03
25.04.2015 Джей1 Лига Санфрече Хирошима 2 - 0 Шимизу Ес-Пулс 1.56 3.81 5.18
22.04.2015 Купа на Лигата Мацумото Ямага 2 - 4 Санфрече Хирошима 3.67 3.31 1.88
18.04.2015 Джей1 Лига Токио 1 - 2 Санфрече Хирошима 2.23 3.10 3.04
12.04.2015 Джей1 Лига Нагоя Грампус 2 - 0 Санфрече Хирошима 2.60 3.18 2.51
08.04.2015 Купа на Лигата Санфрече Хирошима 2 - 2 Шонан Белмар 1.81 3.28 4.01

Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
11.08.2014 Джей1 Лига Санфрече Хирошима 1 - 0 Саган Тошу 2.30 3.23 2.85
29.04.2014 Джей1 Лига Саган Тошу 1 - 2 Санфрече Хирошима 2.62 3.19 2.49
28.09.2013 Джей1 Лига Саган Тошу 0 - 2 Санфрече Хирошима 2.80 3.28 2.28
14.04.2013 Джей1 Лига Санфрече Хирошима 2 - 0 Саган Тошу 1.91 3.37 3.58
29.09.2012 Джей1 Лига Санфрече Хирошима 4 - 1 Саган Тошу 1.71 3.46 4.50
09.06.2012 Купа на Лигата Санфрече Хирошима 5 - 1 Саган Тошу 2.37 3.15 2.80
14.04.2012 Джей1 Лига Саган Тошу 1 - 0 Санфрече Хирошима 3.03 3.19 2.22
03.08.2008 Джей2 Лига Санфрече Хирошима 1 - 0 Саган Тошу 1.57 3.51 5.15
17.05.2008 Джей2 Лига Саган Тошу 0 - 1 Санфрече Хирошима 2.99 2.92 2.35
15.11.2003 Джей2 Лига Санфрече Хирошима 2 - 1 Саган Тошу - - -

В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 9 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Саган Тошу имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Саган Тошу класиране в Джей2 Лига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Джубило Ивата 14 9 2 3 23 13 +10 29
2 Джеф Юнайтед Чиба 14 8 4 2 22 9 +13 28
3 Звейген Канадзава 14 8 4 2 20 8 +12 28
4 Омия Ардижа 14 8 4 2 18 9 +9 28
5 Ависпа Фукуока 14 8 3 3 19 13 +6 27
6 В-Варен Нагазаки 14 7 4 3 20 12 +8 25
7 Консадол Сапоро 14 6 5 3 17 11 +6 23
8 Серезо Осака 14 6 3 5 25 17 +8 21
9 Ехиме ФК 14 6 2 6 15 16 -1 20
10 Йокохама ФК 14 5 5 4 16 18 -2 20
11 Фагиано Окаяма 14 4 6 4 14 10 +4 18
12 Токио Верди 14 4 6 4 14 14 0 18
13 Каматамаре Сануки 14 4 4 6 8 11 -3 16
14 Точиги СК 14 3 6 5 11 16 -5 15
15 Гираванц Китакюшу 14 5 0 9 14 22 -8 15
16 Токушима Вортис 14 2 8 4 9 14 -5 14
17 Теспа Гунма 14 4 2 8 10 19 -9 14
18 Гифу 14 4 2 8 15 26 -11 14
19 Мито Холихок 14 3 3 8 11 16 -5 12
20 Киото Санга 14 3 3 8 14 23 -9 12
21 Оита Тринита 14 2 5 7 13 19 -6 11
22 Роасо Кумамото 14 2 5 7 11 23 -12 11

Санфрече Хирошима класиране в Джей1 Лига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Урава Ред Даймъндс 11 8 3 0 21 9 +12 27
2 Гамба Осака 11 7 2 2 17 9 +8 23
3 Санфрече Хирошима 12 7 2 3 15 9 +6 23
4 Токио 12 7 2 3 15 12 +3 23
5 Йокохама Ф-Маринос 12 6 2 4 15 11 +4 20
6 Саган Тошу 12 5 4 3 16 14 +2 19
7 Кавазаки Фронтале 12 5 3 4 20 16 +4 18
8 Кашима Антлърс 11 4 3 4 16 15 +1 15
9 Мацумото Ямага 12 4 3 5 13 13 0 15
10 Шонан Белмар 12 4 3 5 11 17 -6 15
11 Нагоя Грампус 12 4 2 6 15 15 0 14
12 Вегалта Сендай 12 3 4 5 18 18 0 13
13 Кашива Рейсол 11 3 4 4 14 15 -1 13
14 Висел Кобе 12 3 4 5 14 16 -2 13
15 Монтедио Ямагата 12 3 3 6 10 13 -3 12
16 Шимизу Ес-Пулс 12 2 4 6 15 20 -5 10
17 Албирекс Ниигата 12 2 4 6 12 20 -8 10
18 Вентфорет Кофу 12 3 0 9 5 20 -15 9

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 3.50 3.30 2.10
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.75 1.34 1.30
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   2.38 1.53
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.00 1.36
Ср. коеф. 2.5 1.70 2.10
Ср. коеф. 3.5 1.22 4.00
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.91 1.80

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2015 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Саган Тошу
X 50% за равен
2 50% за Санфрече Хирошима
Общо гласували: 2