Япония - Джей2 Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
13:00
Саган Тошу
Тегеваджаро Миядзаки
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Тегеваджаро Миядзаки
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.10 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тосу, а гостите от Миядзаки.
Разстоянието между двата града е 185.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Тошу,
който има капацитет от
24 490 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Тошу.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Саган Тошу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Купа на Лигата |
Нара Клуб |
1 - 2 |
Саган Тошу |
5.60 |
4.07 |
1.48 |
| 29.08.2026 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
2 - 2 |
Саган Тошу |
1.90 |
3.33 |
3.68 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
Саган Тошу |
4 - 0 |
Каталер Тояма |
2.46 |
3.06 |
2.70 |
| 22.08.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
1 - 3 |
Точиги Сити |
1.93 |
3.29 |
3.60 |
| 16.08.2026 |
Джей2 Лига |
Токушима Вортис |
0 - 0 |
Саган Тошу |
2.36 |
2.94 |
2.99 |
| 08.08.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
2 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.02 |
3.07 |
3.54 |
| 06.06.2026 |
Плейофи |
Саган Тошу |
1 - 0 |
Шонан Белмар |
2.02 |
3.20 |
3.43 |
| 30.05.2026 |
Плейофи |
Токушима Вортис |
3 - 1 |
Саган Тошу |
2.10 |
3.08 |
3.33 |
| 23.05.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
2 - 2 |
Рюкю |
1.57 |
3.79 |
5.14 |
| 16.05.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
1 - 1 |
Ренофа Ямагучи |
1.97 |
3.16 |
3.64 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Тегеваджаро Миядзаки - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.09.2026 |
Купа на Лигата |
Тегеваджаро М. |
1 - 2 |
Каталер Тояма |
3.01 |
3.33 |
2.12 |
| 29.08.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
4 - 2 |
Тегеваджаро М. |
2.33 |
3.08 |
2.91 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
Джубило Ивата |
0 - 0 |
Тегеваджаро М. |
2.45 |
3.07 |
2.70 |
| 22.08.2026 |
Джей2 Лига |
Тегеваджаро М. |
0 - 0 |
Шонан Белмар |
2.30 |
3.13 |
2.94 |
| 15.08.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 1 |
Тегеваджаро М. |
2.76 |
3.04 |
2.47 |
| 08.08.2026 |
Джей2 Лига |
Тегеваджаро М. |
0 - 1 |
Йокохама ФК |
2.39 |
3.14 |
2.71 |
| 06.06.2026 |
Плейофи |
Тегеваджаро М. |
2 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.86 |
3.16 |
4.04 |
| 30.05.2026 |
Плейофи |
Каталер Тояма |
1 - 0 |
Тегеваджаро М. |
2.37 |
3.08 |
2.81 |
| 24.05.2026 |
Джей2 Лига |
Тегеваджаро М. |
2 - 2 |
Рейлак Шига |
1.39 |
4.19 |
7.16 |
| 17.05.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
1 - 2 |
Тегеваджаро М. |
3.66 |
3.02 |
2.02 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2026 |
Джей2 Лига |
Саган Тошу |
1 - 1 |
Тегеваджаро М. |
2.39 |
3.03 |
2.85 |
| 21.02.2026 |
Джей2 Лига |
Тегеваджаро М. |
2 - 1 |
Саган Тошу |
3.12 |
3.31 |
2.08 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Саган Тошу имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Джей2 Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Омия Ардижа |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
10 |
| 2 |
Монтедио Ямагата |
4 |
3 |
0 |
1 |
7 |
1 |
+6 |
9 |
| 3 |
Фуджиеда МИФК |
4 |
3 |
0 |
1 |
8 |
4 |
+4 |
9 |
| 4 |
Албирекс Ниигата |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
9 |
| 5 |
Шонан Белмар |
4 |
2 |
2 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
8 |
| 6 |
Вегалта Сендай |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
7 |
| 7 |
Джубило Ивата |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
6 |
+1 |
7 |
| 8 |
Йокохама ФК |
4 |
2 |
1 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
7 |
| 9 |
Каталер Тояма |
4 |
2 |
0 |
2 |
10 |
5 |
+5 |
6 |
| 10 |
Точиги Сити |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
6 |
| 11 |
Ванрауре Хачинохе |
4 |
2 |
0 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
6 |
| 12 |
Саган Тошу |
4 |
1 |
2 |
1 |
5 |
5 |
0 |
5 |
| 13 |
Оита Тринита |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 14 |
Блаублиц Акита |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 15 |
Токушима Вортис |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
4 |
| 16 |
Вентфорет Кофу |
4 |
1 |
1 |
2 |
3 |
7 |
-4 |
4 |
| 17 |
Консадол Сапоро |
4 |
1 |
0 |
3 |
5 |
8 |
-3 |
3 |
| 18 |
Иваки |
4 |
1 |
0 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
3 |
| 19 |
Тегеваджаро Миядзаки |
4 |
0 |
2 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
2 |
| 20 |
Имабари |
4 |
0 |
0 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Саган Тошу |
|
| Тегеваджаро Миядзаки |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Саган Тошу |
Саган Тошу |
|
Тегеваджаро Миядзаки |
Тегеваджаро Миядзаки |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Омия Ардижа |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Монтедио Ямагата |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Фуджиеда МИФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Албирекс Ниигата |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Шонан Белмар |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 6 |
Вегалта Сендай |
|
|
|
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 7 |
Джубило Ивата |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Йокохама ФК |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 9 |
Каталер Тояма |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Точиги Сити |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
|
|
| 11 |
Ванрауре Хачинохе |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Саган Тошу |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 13 |
Оита Тринита |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Блаублиц Акита |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Токушима Вортис |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Вентфорет Кофу |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 17 |
Консадол Сапоро |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Иваки |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Тегеваджаро Миядзаки |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 20 |
Имабари |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Саган Тошу |
Тегеваджаро Миядзаки |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
5 |
3 |
| Получени Голове |
5 |
6 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
0.75 |
| Средно Получени |
1.25 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
75% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
50% |
| Над 2.5 |
50% |
25% |
| Над 3.5 |
50% |
25% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
3 |
| Получени Голове |
3 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.50 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.10 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Тегеваджаро Миядзаки
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака