Англия - Купа на Лигата (2026 - 2027)
17:00
Салфорд Сити
Шросбъри Таун
с резултат 3 - 4 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 4.00 | 6.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.22 | 2.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Солфорд, а гостите от Шросбъри. Разстоянието между двата града е 93.2 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Салфорд Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2026 | Приятелски срещи | Карлайл | 0 - 2 | Салфорд Сити | 3.30 | 3.48 | 1.93 |
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | Салфорд Сити | 3 - 2 | Дънди Юнайтед | 2.35 | 3.36 | 2.57 |
| 25.05.2026 | Л2 Плейоф | Нотс Каунти | 3 - 0 | Салфорд Сити | 2.74 | 3.07 | 2.62 |
| 15.05.2026 | Л2 Плейоф | Салфорд Сити | 1 - 2 | Гримсби Таун | 2.20 | 3.32 | 3.13 |
| 10.05.2026 | Л2 Плейоф | Гримсби Таун | 1 - 2 | Салфорд Сити | 2.14 | 3.33 | 3.27 |
| 02.05.2026 | Втора Лига | Кроули Таун | 0 - 0 | Салфорд Сити | 3.51 | 3.58 | 1.96 |
| 23.04.2026 | Втора Лига | Салфорд Сити | 2 - 0 | Бромли | 1.78 | 3.59 | 4.26 |
| 18.04.2026 | Втора Лига | Олдъм | 1 - 2 | Салфорд Сити | 2.67 | 3.30 | 2.53 |
| 11.04.2026 | Втора Лига | Салфорд Сити | 0 - 0 | Джилингам | 1.55 | 3.95 | 5.67 |
| 06.04.2026 | Втора Лига | Крю Александра | 1 - 0 | Салфорд Сити | 3.03 | 3.36 | 2.24 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Шросбъри Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.07.2026 | Приятелски срещи | Херефорд Юнайтед | 1 - 1 | Шросбъри Таун | 4.02 | 4.11 | 1.62 |
| 25.07.2026 | Приятелски срещи | Шросбъри Таун | 1 - 4 | Уест Бромич | 4.38 | 3.77 | 1.63 |
| 02.05.2026 | Втора Лига | Джилингам | 1 - 0 | Шросбъри Таун | 1.97 | 3.32 | 3.76 |
| 25.04.2026 | Втора Лига | Шросбъри Таун | 2 - 2 | Флийтууд Таун | 3.12 | 3.21 | 2.26 |
| 18.04.2026 | Втора Лига | Кроули Таун | 0 - 0 | Шросбъри Таун | 1.89 | 3.44 | 3.93 |
| 11.04.2026 | Втора Лига | Шросбъри Таун | 1 - 0 | Олдъм | 3.66 | 3.26 | 2.02 |
| 07.04.2026 | Втора Лига | Бромли | 2 - 1 | Шросбъри Таун | 1.66 | 3.53 | 5.28 |
| 03.04.2026 | Втора Лига | Шросбъри Таун | 1 - 0 | Транмиър Роувърс | 2.21 | 3.25 | 3.19 |
| 28.03.2026 | Втора Лига | Нюпорт Каунти | 1 - 0 | Шросбъри Таун | 2.33 | 3.20 | 3.01 |
| 21.03.2026 | Втора Лига | Шросбъри Таун | 0 - 4 | Крю Александра | 2.54 | 3.24 | 2.70 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.02.2026 | Втора Лига | Салфорд Сити | 1 - 2 | Шросбъри Таун | 1.66 | 3.80 | 4.83 |
| 13.09.2025 | Втора Лига | Шросбъри Таун | 1 - 3 | Салфорд Сити | 2.79 | 3.35 | 2.41 |
| 02.11.2024 | ФА Къп | Салфорд Сити | 2 - 1 | Шросбъри Таун | 2.22 | 3.27 | 3.09 |
| 21.11.2018 | ФА Къп | Салфорд Сити | 1 - 3 | Шросбъри Таун | 2.82 | 3.29 | 2.47 |
| 11.11.2018 | ФА Къп | Шросбъри Таун | 1 - 1 | Салфорд Сити | 1.72 | 3.74 | 4.59 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Салфорд Сити имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране във Втора Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бромли | 46 | +25 | 87 |
| 2 | Милтън Кийнс Донс | 46 | +41 | 86 |
| 3 | Кембридж Юнайтед | 46 | +33 | 82 |
| 4 | Салфорд Сити | 46 | +10 | 81 |
| 5 | Нотс Каунти | 46 | +22 | 80 |
| 6 | Честърфийлд | 46 | +15 | 79 |
| 7 | Гримсби Таун | 46 | +24 | 78 |
| 8 | Барнет | 46 | +17 | 76 |
| 9 | Суиндън | 46 | +11 | 75 |
| 10 | Олдъм | 46 | +16 | 68 |
| 11 | Крю Александра | 46 | +6 | 67 |
| 12 | Колчестър | 46 | +13 | 66 |
| 13 | Уолсол | 46 | 0 | 65 |
| 14 | Бристъл Роувърс | 46 | -9 | 62 |
| 15 | Флийтууд Таун | 46 | -1 | 61 |
| 16 | Акрингтън Стенли | 46 | -11 | 53 |
| 17 | Джилингам | 46 | -19 | 53 |
| 18 | Челтнъм Таун | 46 | -26 | 52 |
| 19 | Шросбъри Таун | 46 | -27 | 49 |
| 20 | Нюпорт Каунти | 46 | -29 | 43 |
| 21 | Транмиър Роувърс | 46 | -25 | 41 |
| 22 | Кроули Таун | 46 | -24 | 40 |
| 23 | Харогейт Таун | 46 | -29 | 39 |
| 24 | Бароу | 46 | -33 | 36 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 4.00 | 6.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.22 | 2.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.08.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра