Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2026 - 2027)
събота, 29 август, 2026
20:15
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
3.10 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
29.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Самора, а гостите от Билбао.
Разстоянието между двата града е 302.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Естадио Рута де ла Плата,
който има капацитет от
7 903 места.
Размерите на терена са 104 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Естадио Рута де ла Плата.
Мачът ще се играе в 19:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Самора - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.08.2026 |
Приятелски срещи |
Реал Мадрид Кастиля |
0 - 1 |
Самора |
- |
- |
- |
| 04.08.2026 |
Приятелски срещи |
СС Рейес |
0 - 0 |
Самора |
5.00 |
3.80 |
1.53 |
| 19.06.2026 |
СД Плейоф |
Сабадел |
4 - 0 |
Самора |
1.61 |
3.53 |
4.87 |
| 13.06.2026 |
СД Плейоф |
Самора |
1 - 0 |
Сабадел |
2.30 |
2.82 |
3.13 |
| 07.06.2026 |
СД Плейоф |
Самора |
2 - 0 |
Виляреал Б |
2.27 |
3.10 |
2.87 |
| 31.05.2026 |
СД Плейоф |
Виляреал Б |
2 - 0 |
Самора |
2.08 |
2.96 |
3.43 |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Аренас Клуб де Гечо |
1 - 0 |
Самора |
2.98 |
3.07 |
2.20 |
| 17.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
1 - 2 |
Касереньо |
2.44 |
3.07 |
2.63 |
| 10.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Луго |
1 - 3 |
Самора |
2.50 |
2.97 |
2.64 |
| 02.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
3 - 0 |
Понферадина |
2.19 |
3.00 |
3.17 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Билбао Атлетик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.08.2026 |
Приятелски срещи |
Ларедо |
0 - 3 |
Билбао Атлетик |
- |
- |
- |
| 12.08.2026 |
Приятелски срещи |
Баракалдо |
3 - 1 |
Билбао Атлетик |
- |
- |
- |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Билбао Атлетик |
2 - 0 |
Културал Леонеса |
2.84 |
3.41 |
2.12 |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Сестао Ривър Клуб |
0 - 1 |
Билбао Атлетик |
2.85 |
3.22 |
2.22 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Бургос |
1 - 1 |
Билбао Атлетик |
1.49 |
3.80 |
5.64 |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
1 - 0 |
Билбао Атлетик |
1.33 |
4.13 |
8.63 |
| 17.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Билбао Атлетик |
2 - 1 |
Гуадалахара |
2.56 |
3.02 |
2.55 |
| 09.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
4 - 0 |
Билбао Атлетик |
1.93 |
3.12 |
3.59 |
| 03.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Билбао Атлетик |
2 - 2 |
Оуренсе |
1.84 |
3.38 |
3.64 |
| 26.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Уни. Саламанка |
1 - 1 |
Билбао Атлетик |
2.28 |
3.09 |
2.90 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.02.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Билбао Атлетик |
1 - 0 |
Самора |
2.12 |
3.08 |
3.25 |
| 26.10.2025 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
4 - 1 |
Билбао Атлетик |
2.28 |
3.03 |
2.99 |
| 01.02.2025 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
0 - 2 |
Билбао Атлетик |
2.05 |
3.04 |
3.50 |
| 07.09.2024 |
Примера РФЕФ 1 |
Билбао Атлетик |
3 - 3 |
Самора |
2.02 |
3.11 |
3.41 |
| 12.02.2022 |
Примера РФЕФ 1 |
Билбао Атлетик |
1 - 0 |
Самора |
1.87 |
3.18 |
3.80 |
| 29.08.2021 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
0 - 1 |
Билбао Атлетик |
3.42 |
3.38 |
1.91 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Самора имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 29.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Касереньо |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 1 |
Понтеведра |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 3 |
Мирандес |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 3 |
Реал Авилес |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 5 |
Аренас Клуб де Гечо |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Баракалдо |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Билбао Атлетик |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Депортиво Фабрил |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Естремадура |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Кория |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Културал Леонеса |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Луго |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Мерида АД |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Понферадина |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Расинг Ферол |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Реал Унион |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Самора |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
УД Логронес |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
УД Оуренсе |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 5 |
Унионистас де Саламанка |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Самора |
Билбао Атлетик |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.83 |
3.10 |
4.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.17 |
1.29 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
29.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите