Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
19:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.00 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.30 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Самора, а гостите от Понферада.
Разстоянието между двата града е 135.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Естадио Рута де ла Плата,
който има капацитет от
7 903 места.
Размерите на терена са 104 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Естадио Рута де ла Плата.
Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Самора - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Мирандес |
1 - 1 |
Самора |
1.97 |
3.24 |
3.45 |
| 04.10.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
2 - 0 |
Кория |
1.65 |
3.62 |
4.56 |
| 26.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Естремадура |
0 - 1 |
Самора |
2.16 |
2.90 |
3.29 |
| 20.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
1 - 2 |
Луго |
2.07 |
3.08 |
3.39 |
| 13.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Аренас Клуб де Гечо |
1 - 2 |
Самора |
2.59 |
3.03 |
2.57 |
| 06.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
1 - 2 |
УД Логронес |
1.89 |
3.16 |
3.86 |
| 29.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
1 - 1 |
Билбао Атлетик |
1.84 |
3.17 |
3.95 |
| 20.08.2026 |
Приятелски срещи |
Реал Мадрид Кастиля |
0 - 1 |
Самора |
- |
- |
- |
| 04.08.2026 |
Приятелски срещи |
СС Рейес |
0 - 0 |
Самора |
5.00 |
3.80 |
1.53 |
| 19.06.2026 |
СД Плейоф |
Сабадел |
4 - 0 |
Самора |
1.61 |
3.53 |
4.87 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Понферадина - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
0 - 2 |
Реал Авилес |
1.76 |
3.34 |
4.19 |
| 04.10.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
1 - 0 |
Мирандес |
2.57 |
3.09 |
2.56 |
| 27.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
1 - 1 |
Понферадина |
2.02 |
3.00 |
3.58 |
| 19.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
1 - 0 |
Мерида АД |
1.90 |
3.13 |
3.86 |
| 13.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Депортиво Фабрил |
2 - 1 |
Понферадина |
2.83 |
2.92 |
2.38 |
| 04.09.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
0 - 0 |
Луго |
1.89 |
3.05 |
3.98 |
| 29.08.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
УД Оуренсе |
0 - 1 |
Понферадина |
2.90 |
3.00 |
2.34 |
| 19.08.2026 |
Приятелски срещи |
Понферадина |
2 - 2 |
Реал Мадрид Кастиля |
2.20 |
3.21 |
2.90 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Марино де Луанко |
0 - 3 |
Понферадина |
4.11 |
3.21 |
1.81 |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Реал Овиедо |
4 - 0 |
Понферадина |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
3 - 0 |
Понферадина |
2.19 |
3.00 |
3.17 |
| 19.10.2025 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
2 - 0 |
Самора |
2.07 |
3.03 |
3.43 |
| 12.04.2025 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
1 - 2 |
Понферадина |
2.84 |
2.89 |
2.38 |
| 03.11.2024 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
2 - 2 |
Самора |
2.11 |
2.99 |
3.29 |
| 12.08.2023 |
Приятелски срещи |
Самора |
1 - 1 |
Понферадина |
- |
- |
- |
| 04.08.2021 |
Приятелски срещи |
Самора |
0 - 3 |
Понферадина |
3.51 |
3.70 |
1.85 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Самора имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Луго |
7 |
6 |
1 |
0 |
12 |
4 |
+8 |
19 |
| 2 |
УД Логронес |
7 |
5 |
1 |
1 |
16 |
10 |
+6 |
16 |
| 3 |
Расинг Ферол |
7 |
4 |
1 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
13 |
| 4 |
Билбао Атлетик |
7 |
3 |
3 |
1 |
12 |
8 |
+4 |
12 |
| 5 |
Касереньо |
7 |
3 |
3 |
1 |
7 |
4 |
+3 |
12 |
| 6 |
Мирандес |
7 |
3 |
2 |
2 |
10 |
8 |
+2 |
11 |
| 7 |
Самора |
7 |
3 |
2 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
11 |
| 8 |
Културал Леонеса |
7 |
3 |
2 |
2 |
8 |
6 |
+2 |
11 |
| 9 |
Понферадина |
7 |
3 |
2 |
2 |
5 |
5 |
0 |
11 |
| 10 |
Реал Унион |
7 |
2 |
3 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
9 |
| 11 |
Естремадура |
7 |
3 |
0 |
4 |
9 |
8 |
+1 |
9 |
| 12 |
Мерида АД |
7 |
3 |
0 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
9 |
| 13 |
Реал Авилес |
7 |
2 |
2 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
8 |
| 14 |
Депортиво Фабрил |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
8 |
| 15 |
Понтеведра |
7 |
2 |
2 |
3 |
9 |
10 |
-1 |
8 |
| 16 |
Унионистас де Саламанка |
7 |
2 |
1 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
7 |
| 17 |
Баракалдо |
7 |
1 |
3 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
6 |
| 18 |
Кория |
7 |
1 |
2 |
4 |
10 |
15 |
-5 |
5 |
| 19 |
УД Оуренсе |
7 |
1 |
2 |
4 |
3 |
10 |
-7 |
5 |
| 20 |
Аренас Клуб де Гечо |
7 |
0 |
2 |
5 |
5 |
18 |
-13 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Самора |
|
| Понферадина |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Самора |
Самора |
|
Понферадина |
Понферадина |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Луго |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
0 - 0 |
|
|
| 2 |
УД Логронес |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 3 |
Расинг Ферол |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Билбао Атлетик |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 5 |
Касереньо |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Мирандес |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 7 |
Самора |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 8 |
Културал Леонеса |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Понферадина |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Реал Унион |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Естремадура |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Мерида АД |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 13 |
Реал Авилес |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 14 |
Депортиво Фабрил |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 15 |
Понтеведра |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 16 |
Унионистас де Саламанка |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
Баракалдо |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Кория |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 19 |
УД Оуренсе |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 20 |
Аренас Клуб де Гечо |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Самора |
Понферадина |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
9 |
5 |
| Получени Голове |
7 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.29 |
0.71 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.71 |
| Мачове Вкарал |
100% |
71% |
| Мачове Получил |
71% |
43% |
| Гол/Гол |
71% |
29% |
| Над 1.5 |
86% |
43% |
| Над 2.5 |
43% |
14% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
3 |
| Получени Голове |
5 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.25 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
75% |
67% |
| Гол/Гол |
75% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
50% |
33% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.00 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.30 |
1.57 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака