Испания - Купа на Краля (2023 - 2024)
18:30
Самора
Расинг Сантандер
с резултат 5 - 4 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.30 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.33 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.11.2023 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Самора, а гостите от Сантандер. Разстоянието между двата града е 269.7 км. Треньорът на гостите е Хосе Алберто (Исп). Мачът ще се играе на стадион Естадио Рута де ла Плата, който има капацитет от 7 903 места. Размерите на терена са 104 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Естадио Рута де ла Плата. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Отговорна Игра
Самора - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2023 | Приятелски срещи | Химнастика Сег. | 0 - 2 | Самора | 2.56 | 3.01 | 2.60 |
| 19.08.2023 | Приятелски срещи | Самора | 5 - 0 | Саламанка КФ УДС | 1.45 | 4.11 | 6.23 |
| 16.08.2023 | Приятелски срещи | Гихуело | 1 - 1 | Самора | 2.15 | 3.22 | 3.09 |
| 12.08.2023 | Приятелски срещи | Самора | 1 - 1 | Понферадина | - | - | - |
| 27.08.2022 | Приятелски срещи | Химнастика Сег. | 2 - 0 | Самора | 3.36 | 3.24 | 2.02 |
| 13.08.2022 | Приятелски срещи | Самора | 1 - 0 | Гихуело | 2.06 | 3.47 | 2.93 |
| 28.05.2022 | Примера РФЕФ 1 | Самора | 2 - 0 | Валядолид Пр. | 2.25 | 3.33 | 2.75 |
| 21.05.2022 | Примера РФЕФ 1 | Райо Махадаонда | 3 - 2 | Самора | 1.35 | 4.37 | 7.14 |
| 15.05.2022 | Примера РФЕФ 1 | Самора | 2 - 0 | Естремадура *** | - | - | - |
| 08.05.2022 | Примера РФЕФ 1 | УД Логронес | 4 - 1 | Самора | 1.72 | 3.12 | 4.76 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
*** - Служебен резултат
Расинг Сантандер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2023 | Сегунда Дивисион | Расинг Сантандер | 1 - 3 | Расинг Ферол | 2.16 | 3.06 | 3.50 |
| 22.10.2023 | Сегунда Дивисион | Расинг Сантандер | 3 - 0 | Бургос | 2.08 | 3.14 | 3.64 |
| 14.10.2023 | Сегунда Дивисион | Картахена | 2 - 3 | Расинг Сантандер | 2.36 | 3.06 | 3.08 |
| 07.10.2023 | Сегунда Дивисион | Расинг Сантандер | 3 - 2 | Спортинг Хихон | 2.35 | 3.04 | 3.13 |
| 03.10.2023 | Сегунда Дивисион | Тенерифе | 2 - 0 | Расинг Сантандер | 2.05 | 3.11 | 3.79 |
| 29.09.2023 | Сегунда Дивисион | Леганес | 2 - 1 | Расинг Сантандер | 2.28 | 2.97 | 3.36 |
| 23.09.2023 | Сегунда Дивисион | Расинг Сантандер | 2 - 1 | Албасете | 2.51 | 3.00 | 2.90 |
| 15.09.2023 | Сегунда Дивисион | Сарагоса | 1 - 1 | Расинг Сантандер | 1.95 | 3.11 | 4.25 |
| 10.09.2023 | Сегунда Дивисион | Расинг Сантандер | 1 - 0 | Аморебиета | 1.83 | 3.29 | 4.40 |
| 02.09.2023 | Сегунда Дивисион | Елче | 1 - 1 | Расинг Сантандер | 1.79 | 3.41 | 4.59 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2022 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Сантандер | 2 - 1 | Самора | 1.44 | 3.76 | 6.85 |
| 21.11.2021 | Примера РФЕФ 1 | Самора | 0 - 3 | Расинг Сантандер | 3.66 | 3.13 | 1.94 |
| 26.01.2014 | Примера РФЕФ 1 | Самора | 1 - 0 | Расинг Сантандер | 2.60 | 3.00 | 2.50 |
| 15.09.2013 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Сантандер | 2 - 1 | Самора | 1.62 | 3.35 | 5.00 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Самора имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Самора класиране в Примера Дивисион РФЕФ Група 1
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Селта Фортуна | 10 | +7 | 20 |
| 2 | Реал Сосиедад Б | 10 | +5 | 18 |
| 3 | Химнастик де Тарагона | 10 | +4 | 18 |
| 4 | Луго | 10 | +2 | 18 |
| 5 | Културал Леонеса | 10 | +2 | 18 |
| 6 | Барселона Атлетик | 10 | +4 | 17 |
| 7 | Понферадина | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Реал Унион | 10 | +1 | 16 |
| 9 | Фуенлабрада | 10 | +1 | 15 |
| 10 | Корнеля | 10 | +3 | 14 |
| 11 | Депортиво Ла Коруня | 10 | +3 | 14 |
| 12 | Осасуна Б | 10 | +1 | 13 |
| 13 | Унионистас де Саламанка | 10 | -5 | 13 |
| 14 | Арентейро | 10 | +4 | 12 |
| 15 | СД Логронес | 10 | -3 | 10 |
| 16 | Тарасона | 10 | -4 | 7 |
| 17 | Райо Махадаонда | 10 | -5 | 7 |
| 18 | Сабадел | 10 | -6 | 7 |
| 19 | Теруел | 10 | -4 | 6 |
| 20 | Сестао Ривър Клуб | 10 | -13 | 4 |
Расинг Сантандер класиране в Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Реал Мадрид | 11 | +15 | 28 |
| 2 | Жирона | 11 | +12 | 28 |
| 3 | Атлетико Мадрид | 10 | +16 | 25 |
| 4 | Барселона | 11 | +11 | 24 |
| 5 | Реал Сосиедад | 11 | +6 | 19 |
| 6 | Атлетик Билбао | 11 | +6 | 18 |
| 7 | Бетис | 11 | -1 | 17 |
| 7 | Райо Валекано | 11 | -1 | 17 |
| 9 | Валенсия | 11 | +1 | 15 |
| 10 | Лас Палмас | 11 | -2 | 14 |
| 11 | Осасуна | 11 | -4 | 13 |
| 12 | Виляреал | 11 | -3 | 12 |
| 13 | Хетафе | 11 | -3 | 12 |
| 14 | Севиля | 10 | +1 | 10 |
| 15 | Кадис | 11 | -6 | 10 |
| 16 | Майорка | 11 | -4 | 9 |
| 17 | Алавес | 11 | -7 | 9 |
| 18 | Селта Виго | 11 | -9 | 6 |
| 19 | Гранада | 11 | -11 | 6 |
| 20 | Алмерия | 11 | -17 | 3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.30 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.33 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.11.2023 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра