Приятелски Срещи - Клубни
21:30
Самора
(Испания)
Саламанка КФ УДС
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 3.90 | 6.51 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.21 | 2.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.20 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.74 | 1.97 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 1.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.08.2024 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Самора, а гостите от Саламанка. Разстоянието между двата града е 60.1 км.
Отговорна Игра
Самора - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2024 | Приятелски срещи | Атлетико Мадрид Б | 3 - 0 | Самора | 1.38 | 4.45 | 6.15 |
| 07.08.2024 | Приятелски срещи | Гихуело | 1 - 0 | Самора | 2.90 | 3.02 | 2.31 |
| 31.07.2024 | Приятелски срещи | Уни. Саламанка | 2 - 0 | Самора | 2.09 | 3.00 | 3.36 |
| 22.11.2023 | Купа на Краля | Самора | 1 - 1 | Виляреал | 7.20 | 4.50 | 1.42 |
| 01.11.2023 | Купа на Краля | Самора | 1 - 1 | Расинг Сантандер | 4.34 | 3.25 | 1.90 |
| 24.08.2023 | Приятелски срещи | Химнастика Сег. | 0 - 2 | Самора | 2.56 | 3.01 | 2.60 |
| 19.08.2023 | Приятелски срещи | Самора | 5 - 0 | Саламанка КФ УДС | 1.45 | 4.11 | 6.23 |
| 16.08.2023 | Приятелски срещи | Гихуело | 1 - 1 | Самора | 2.15 | 3.22 | 3.09 |
| 12.08.2023 | Приятелски срещи | Самора | 1 - 1 | Понферадина | - | - | - |
| 27.08.2022 | Приятелски срещи | Химнастика Сег. | 2 - 0 | Самора | 3.36 | 3.24 | 2.02 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 домакинства.
Саламанка КФ УДС - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2023 | Приятелски срещи | Самора | 5 - 0 | Саламанка КФ УДС | 1.45 | 4.11 | 6.23 |
| 20.08.2022 | Приятелски срещи | Гихуело | 2 - 0 | Саламанка КФ УДС | 1.99 | 3.24 | 3.34 |
| 28.08.2021 | Приятелски срещи | Саламанка КФ УДС | 0 - 1 | Гихуело | 1.69 | 3.72 | 4.15 |
| 13.08.2021 | Приятелски срещи | Самора | 2 - 1 | Саламанка КФ УДС | 2.22 | 3.20 | 2.91 |
| 23.05.2021 | Примера РФЕФ 1 | Саламанка КФ УДС | 4 - 1 | Спортинг Хихон Б | 2.08 | 3.09 | 3.26 |
| 16.05.2021 | Примера РФЕФ 1 | Ковадонга | 1 - 2 | Саламанка КФ УДС | 5.02 | 4.26 | 1.49 |
| 09.05.2021 | Примера РФЕФ 1 | Саламанка КФ УДС | 4 - 0 | Реал Овиедо Б | 1.94 | 3.13 | 3.63 |
| 02.05.2021 | Примера РФЕФ 1 | Леалтад | 0 - 0 | Саламанка КФ УДС | 2.26 | 2.76 | 3.32 |
| 25.04.2021 | Примера РФЕФ 1 | Спортинг Хихон Б | 0 - 0 | Саламанка КФ УДС | 2.49 | 2.96 | 2.75 |
| 18.04.2021 | Примера РФЕФ 1 | Саламанка КФ УДС | 1 - 0 | Ковадонга | 1.72 | 3.49 | 4.36 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2023 | Приятелски срещи | Самора | 5 - 0 | Саламанка КФ УДС | 1.45 | 4.11 | 6.23 |
| 13.08.2021 | Приятелски срещи | Самора | 2 - 1 | Саламанка КФ УДС | 2.22 | 3.20 | 2.91 |
| 07.03.2021 | Примера РФЕФ 1 | Саламанка КФ УДС | 1 - 1 | Самора | 2.67 | 2.77 | 2.73 |
| 06.12.2020 | Примера РФЕФ 1 | Самора | 2 - 0 | Саламанка КФ УДС | 2.00 | 3.21 | 3.56 |
| 14.08.2019 | Приятелски срещи | Самора | 1 - 0 | Саламанка КФ УДС | 2.60 | 3.25 | 2.35 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Самора имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.42 | 3.90 | 6.51 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.21 | 2.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.20 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.74 | 1.97 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 1.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.08.2024 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра