Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
18:30
Самсунспор
Бандърмаспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.50 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Самсун, а гостите от Бандърма. Разстоянието между двата града е 711.2 км. Мачът ще се играе на стадион Самсун 19 Май, който има капацитет от 16 480 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Самсун 19 Май. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Самсунспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | Първа Лига | Гьозтепе | 4 - 1 | Самсунспор | 1.70 | 3.48 | 4.53 |
| 07.05.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 0 | Гиресунспор | 2.60 | 3.03 | 2.50 |
| 02.05.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 6 - 1 | Самсунспор | 1.44 | 4.12 | 6.29 |
| 28.04.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 2 - 2 | Юмраниеспор | 2.20 | 3.10 | 3.14 |
| 23.04.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 2 - 1 | Самсунспор | 2.20 | 3.18 | 3.12 |
| 19.04.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 2 | Манисаспор | 1.76 | 3.32 | 4.42 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 2 | Самсунспор | 2.65 | 3.00 | 2.59 |
| 03.04.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 0 | Балъкесирспор | 1.99 | 3.20 | 3.58 |
| 17.03.2017 | Първа Лига | Алтънорду | 0 - 2 | Самсунспор | 2.20 | 3.11 | 3.04 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 0 - 0 | Газиантеп ФК | 1.77 | 3.36 | 4.38 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Бандърмаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.05.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 3 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.18 | 6.32 | 9.38 |
| 07.05.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 3 - 0 | Бандърмаспор | 1.34 | 4.57 | 6.58 |
| 03.05.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 5 - 0 | Йени Малатияспор | 2.94 | 3.27 | 2.17 |
| 29.04.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 1 - 4 | Бандърмаспор | 1.70 | 3.61 | 4.33 |
| 23.04.2017 | Първа Лига | Болуспор | 4 - 1 | Бандърмаспор | 1.52 | 4.02 | 5.49 |
| 18.04.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 3 - 1 | Гьозтепе | 3.15 | 3.16 | 2.17 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 0 | Бандърмаспор | 1.33 | 4.40 | 8.08 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 1 | Ескишехирспор | 4.45 | 3.48 | 1.73 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Аланияспор | 5 - 4 | Бандърмаспор | - | - | - |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 0 - 0 | Бандърмаспор | 1.78 | 3.41 | 4.11 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 2 - 0 | Самсунспор | 1.68 | 3.37 | 4.96 |
ТФФ Първа Лига класиране към 20.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 33 | +11 | 61 |
| 2 | Сивасспор | 33 | +20 | 59 |
| 3 | Ескишехирспор | 33 | +21 | 56 |
| 4 | Гиресунспор | 33 | +7 | 53 |
| 5 | Гьозтепе | 33 | +4 | 52 |
| 6 | Болуспор | 33 | -1 | 51 |
| 7 | Алтънорду | 33 | +5 | 50 |
| 8 | Юмраниеспор | 33 | +6 | 48 |
| 9 | Елязъгспор | 33 | +9 | 41 |
| 10 | Манисаспор | 33 | -2 | 39 |
| 11 | Денизлиспор | 33 | +1 | 39 |
| 12 | Балъкесирспор | 33 | +6 | 39 |
| 13 | Адана Демирспор | 33 | -4 | 35 |
| 14 | Самсунспор | 33 | -19 | 35 |
| 15 | Газиантеп ФК | 33 | -10 | 34 |
| 16 | Бандърмаспор | 33 | -9 | 34 |
| 17 | Шанлъурфаспор | 33 | -9 | 33 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 33 | -36 | 25 |
Хронология в първенството
| Самсунспор | |
| Бандърмаспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Самсунспор | Самсунспор | Бандърмаспор | Бандърмаспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 2 | Сивасспор | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Ескишехирспор | 1 - 2 | 6 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 4 | Гиресунспор | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Гьозтепе | 1 - 2 | 4 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 6 | Болуспор | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 7 | Алтънорду | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Юмраниеспор | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Елязъгспор | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Манисаспор | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 6 - 2 | 6 - 2 | |
| 11 | Денизлиспор | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 12 | Балъкесирспор | 1 - 0 | 5 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 13 | Адана Демирспор | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 14 | Самсунспор | - | - | - | 2 - 0 | |||
| 15 | Газиантеп ФК | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 16 | Бандърмаспор | 2 - 0 | - | - | - | |||
| 17 | Шанлъурфаспор | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Самсунспор | Бандърмаспор | |
| Позиция | 14 | 16 |
| Точки | 35 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 18 |
| Точки | 25 | 9 |
Форма в шампионата
| Самсунспор | Бандърмаспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
8 16 |
9
7 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 3 |
2
3 11 |
Голове в шампионата
| Самсунспор | Бандърмаспор | |
|
Вкарани
Получени |
27
46 |
43
52 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
10 |
15
38 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.50 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.29 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
