Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
17:30
Самсунспор
Мерсин Идман Юрду
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.80 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.25 | 2.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Самсун, а гостите от Мерсин. Разстоянието между двата града е 520.8 км. Мачът ще се играе на стадион Самсун 19 Май, който има капацитет от 16 480 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Самсун 19 Май. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Самсунспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 1 | Самсунспор | 1.39 | 3.99 | 7.74 |
| 29.01.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 3 - 0 | Йени Малатияспор | 4.46 | 3.36 | 1.75 |
| 23.01.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 1 - 0 | Самсунспор | 1.91 | 3.27 | 3.82 |
| 15.01.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 2 - 0 | Самсунспор | 1.68 | 3.37 | 4.96 |
| 24.12.2016 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 2 | Гьозтепе | 5.08 | 3.59 | 1.62 |
| 19.12.2016 | Първа Лига | Гиресунспор | 3 - 0 | Самсунспор | 1.45 | 3.76 | 7.31 |
| 11.12.2016 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 2 | Ескишехирспор | 6.09 | 3.76 | 1.50 |
| 04.12.2016 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 0 | Самсунспор | 1.68 | 3.41 | 4.93 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Самсунспор | 0 - 0 | Елязъгспор | 2.15 | 3.07 | 3.26 |
| 21.11.2016 | Първа Лига | Манисаспор | 0 - 0 | Самсунспор | 2.76 | 3.14 | 2.41 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Мерсин Идман Юрду - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 2 - 2 | Болуспор | 4.23 | 3.61 | 1.67 |
| 29.01.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Сивасспор | 8.14 | 4.87 | 1.28 |
| 21.01.2017 | Първа Лига | Йени Малатияспор | 2 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.21 | 5.68 | 9.66 |
| 15.01.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 0 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.52 | 3.79 | 5.60 |
| 25.12.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Бандърмаспор | 5.95 | 4.22 | 1.42 |
| 17.12.2016 | Първа Лига | Гьозтепе | 2 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.14 | 6.80 | 15.03 |
| 12.12.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Гиресунспор | 4.53 | 3.78 | 1.61 |
| 02.12.2016 | Първа Лига | Ескишехирспор | 6 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.15 | 6.38 | 12.00 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Юмраниеспор | 2.31 | 3.15 | 2.93 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Елязъгспор | 3 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.77 | 3.53 | 4.14 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 3 - 0 | Самсунспор | 3.40 | 3.34 | 1.95 |
| 04.02.2015 | Купа на Турция | Самсунспор | 1 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 3.10 | 3.31 | 2.09 |
| 17.12.2014 | Купа на Турция | Мерсин Идман Юрду | 3 - 1 | Самсунспор | 1.59 | 3.62 | 5.33 |
| 18.05.2014 | Плейофи | Мерсин Идман Юрду | 2 - 0 | Самсунспор | 2.69 | 3.09 | 2.44 |
| 07.04.2014 | Първа Лига | Самсунспор | 3 - 3 | Мерсин Идман Юрду | 2.03 | 3.19 | 3.37 |
| 30.11.2013 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 5 - 4 | Самсунспор | 2.23 | 3.16 | 2.96 |
| 25.03.2012 | Супер Лига | Самсунспор | 2 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 2.34 | 3.17 | 2.96 |
| 11.12.2011 | Супер Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Самсунспор | 1.93 | 3.21 | 3.99 |
| 06.02.2011 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Самсунспор | 2.49 | 3.09 | 2.64 |
| 03.11.2010 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 2.04 | 3.07 | 3.43 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Самсунспор имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
ТФФ Първа Лига класиране към 17.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 20 | +9 | 37 |
| 2 | Гьозтепе | 20 | +10 | 36 |
| 3 | Сивасспор | 20 | +11 | 35 |
| 4 | Ескишехирспор | 20 | +10 | 35 |
| 5 | Гиресунспор | 20 | +9 | 33 |
| 6 | Юмраниеспор | 19 | +4 | 29 |
| 7 | Болуспор | 20 | -4 | 28 |
| 8 | Адана Демирспор | 20 | +4 | 26 |
| 9 | Денизлиспор | 20 | +4 | 26 |
| 10 | Балъкесирспор | 19 | +9 | 25 |
| 11 | Алтънорду | 20 | -2 | 25 |
| 12 | Шанлъурфаспор | 20 | -1 | 22 |
| 13 | Газиантеп ФК | 20 | -6 | 22 |
| 14 | Манисаспор | 20 | -4 | 20 |
| 15 | Елязъгспор | 20 | -2 | 18 |
| 16 | Бандърмаспор | 20 | -8 | 18 |
| 17 | Самсунспор | 20 | -18 | 14 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 20 | -25 | 14 |
Хронология в първенството
| Самсунспор | |
| Мерсин Идман Юрду | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Самсунспор | Самсунспор | Мерсин Идман Юрду | Мерсин Идман Юрду | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Гьозтепе | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 3 | Сивасспор | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 4 | Ескишехирспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 6 - 0 | 6 - 0 | |||
| 5 | Гиресунспор | 3 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 6 | Юмраниеспор | 1 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 7 | Болуспор | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 8 | Адана Демирспор | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 9 | Денизлиспор | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 10 | Балъкесирспор | 5 - 0 | 1 - 4 | |||||
| 11 | Алтънорду | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 12 | Шанлъурфаспор | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Газиантеп ФК | 3 - 0 | 0 - 3 | |||||
| 14 | Манисаспор | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 15 | Елязъгспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 16 | Бандърмаспор | 2 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 17 | Самсунспор | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 3 - 0 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Самсунспор | Мерсин Идман Юрду | |
| Позиция | 17 | 18 |
| Точки | 14 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 15 |
| Точки | 13 | 6 |
Форма в шампионата
| Самсунспор | Мерсин Идман Юрду | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 12 |
4
5 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 2 |
1
3 6 |
Голове в шампионата
| Самсунспор | Мерсин Идман Юрду | |
|
Вкарани
Получени |
10
28 |
16
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
5 |
7
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 3.80 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.25 | 2.38 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
