Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
18:00
Самсунспор
Юмраниеспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.10 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Самсун, а гостите от Юмрание. Разстоянието между двата града е 605.6 км. Мачът ще се играе на стадион Самсун 19 Май, който има капацитет от 16 480 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Самсун 19 Май. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Самсунспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Първа Лига | Елязъгспор | 2 - 1 | Самсунспор | 2.20 | 3.18 | 3.12 |
| 19.04.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 2 | Манисаспор | 1.76 | 3.32 | 4.42 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Шанлъурфаспор | 1 - 2 | Самсунспор | 2.65 | 3.00 | 2.59 |
| 03.04.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 0 | Балъкесирспор | 1.99 | 3.20 | 3.58 |
| 17.03.2017 | Първа Лига | Алтънорду | 0 - 2 | Самсунспор | 2.20 | 3.11 | 3.04 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 0 - 0 | Газиантеп ФК | 1.77 | 3.36 | 4.38 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Денизлиспор | 0 - 1 | Самсунспор | 2.24 | 3.20 | 2.98 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 3 - 0 | Болуспор | 2.44 | 3.14 | 2.71 |
| 17.02.2017 | Първа Лига | Самсунспор | 1 - 1 | Мерсин Идман Юрду | 1.56 | 3.67 | 5.28 |
| 12.02.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 2 - 1 | Самсунспор | 1.39 | 3.99 | 7.74 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Юмраниеспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 2 - 2 | Мерсин Идман Юрду | 1.43 | 4.44 | 5.60 |
| 18.04.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 0 - 0 | Юмраниеспор | 1.66 | 3.39 | 5.03 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 0 | Йени Малатияспор | 2.55 | 3.11 | 2.62 |
| 02.04.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 3 - 3 | Юмраниеспор | 2.13 | 3.16 | 3.25 |
| 28.03.2017 | Приятелски срещи | Бешикташ | 2 - 1 | Юмраниеспор | - | - | - |
| 26.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 2 - 0 | Балъкесирспор | 2.16 | 2.66 | 3.93 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 0 - 0 | Бандърмаспор | 1.78 | 3.41 | 4.11 |
| 10.03.2017 | Първа Лига | Гьозтепе | 0 - 1 | Юмраниеспор | 1.72 | 3.51 | 4.36 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 0 | Гиресунспор | 2.48 | 3.09 | 2.71 |
| 26.02.2017 | Първа Лига | Ескишехирспор | 0 - 0 | Юмраниеспор | 1.53 | 3.63 | 5.87 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Първа Лига | Юмраниеспор | 1 - 0 | Самсунспор | 1.68 | 3.41 | 4.93 |
ТФФ Първа Лига класиране към 28.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 29 | +14 | 54 |
| 2 | Сивасспор | 29 | +14 | 49 |
| 3 | Ескишехирспор | 29 | +14 | 49 |
| 4 | Гиресунспор | 29 | +8 | 47 |
| 5 | Юмраниеспор | 29 | +8 | 46 |
| 6 | Гьозтепе | 29 | +2 | 46 |
| 7 | Болуспор | 29 | -1 | 44 |
| 8 | Алтънорду | 29 | 0 | 40 |
| 9 | Балъкесирспор | 29 | +11 | 36 |
| 10 | Елязъгспор | 29 | +5 | 35 |
| 11 | Адана Демирспор | 29 | +1 | 34 |
| 12 | Денизлиспор | 29 | 0 | 34 |
| 13 | Манисаспор | 29 | -2 | 33 |
| 14 | Самсунспор | 29 | -12 | 31 |
| 15 | Шанлъурфаспор | 29 | -6 | 30 |
| 16 | Газиантеп ФК | 29 | -12 | 26 |
| 17 | Бандърмаспор | 29 | -17 | 25 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 29 | -27 | 25 |
Хронология в първенството
| Самсунспор | |
| Юмраниеспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Самсунспор | Самсунспор | Юмраниеспор | Юмраниеспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Сивасспор | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Ескишехирспор | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 4 | Гиресунспор | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 5 | Юмраниеспор | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 6 | Гьозтепе | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 7 | Болуспор | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | Алтънорду | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 9 | Балъкесирспор | 1 - 0 | 5 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | |||
| 10 | Елязъгспор | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Адана Демирспор | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 12 | Денизлиспор | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 13 | Манисаспор | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 14 | Самсунспор | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 15 | Шанлъурфаспор | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Газиантеп ФК | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | |||
| 17 | Бандърмаспор | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Самсунспор | Юмраниеспор | |
| Позиция | 14 | 5 |
| Точки | 31 | 46 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 6 |
| Точки | 21 | 16 |
Форма в шампионата
| Самсунспор | Юмраниеспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
7 14 |
12
10 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
6 3 |
4
4 6 |
Голове в шампионата
| Самсунспор | Юмраниеспор | |
|
Вкарани
Получени |
22
34 |
36
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
8 |
14
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.15 | 3.10 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
