Боливия - Плейофи (2024 - Апертура)
22:00
Сан Антонио Було Було
Университарио де Винто
с общ резултат 3 - 2
Университарио де Винто1 - 2Сан Антонио Було Було
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2024 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ентре Риос, а гостите от Винто. Разстоянието между двата града е 188.5 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Сан Антонио Було Було - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2024 | Плейофи | Унив. де Винто | 1 - 2 | Сан Антонио ББ | 1.57 | 4.05 | 4.81 |
| 29.04.2024 | Плейофи | Инд. Петролеро | 3 - 1 | Сан Антонио ББ | 1.64 | 3.94 | 4.31 |
| 22.04.2024 | Плейофи | Сан Антонио ББ | 6 - 1 | Инд. Петролеро | 1.63 | 3.83 | 4.57 |
| 19.04.2024 | Плейофи | Боливар Ла Пас | 1 - 1 | Сан Антонио ББ | 1.20 | 6.08 | 9.72 |
| 14.04.2024 | Плейофи | Сан Антонио ББ | 1 - 0 | Боливар Ла Пас | 2.77 | 3.49 | 2.19 |
| 06.04.2024 | Примера Дивисион | Дъ Стронгест | 2 - 0 | Сан Антонио ББ | 1.18 | 6.52 | 10.55 |
| 30.03.2024 | Примера Дивисион | Сан Антонио ББ | 3 - 0 | Реал Томаяпо | 1.61 | 3.64 | 5.18 |
| 13.03.2024 | Примера Дивисион | Сан Антонио ББ | 2 - 1 | Реал Санта Крус | 1.37 | 4.76 | 6.80 |
| 09.03.2024 | Примера Дивисион | Унив. де Винто | 1 - 0 | Сан Антонио ББ | 1.63 | 3.70 | 4.95 |
| 04.03.2024 | Примера Дивисион | Реал Санта Крус | 0 - 3 | Сан Антонио ББ | 2.39 | 3.17 | 2.82 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Университарио де Винто - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2024 | Плейофи | Унив. де Винто | 1 - 2 | Сан Антонио ББ | 1.57 | 4.05 | 4.81 |
| 28.04.2024 | Плейофи | Дъ Стронгест | 1 - 2 | Унив. де Винто | 1.38 | 4.25 | 7.76 |
| 21.04.2024 | Плейофи | Унив. де Винто | 0 - 1 | Дъ Стронгест | 2.46 | 3.27 | 2.53 |
| 17.04.2024 | Плейофи | Унив. де Винто | 3 - 1 | Насионал Потоси | 1.89 | 3.42 | 3.60 |
| 15.04.2024 | Плейофи | Насионал Потоси | 0 - 1 | Унив. де Винто | 1.48 | 3.91 | 5.83 |
| 07.04.2024 | Примера Дивисион | Унив. де Винто | 2 - 1 | Олуейс Реди | - | - | - |
| 30.03.2024 | Примера Дивисион | Гуабира Монтеро | 3 - 1 | Унив. де Винто | 1.77 | 3.39 | 4.27 |
| 13.03.2024 | Примера Дивисион | Инд. Петролеро | 1 - 0 | Унив. де Винто | 1.97 | 3.27 | 3.68 |
| 09.03.2024 | Примера Дивисион | Унив. де Винто | 1 - 0 | Сан Антонио ББ | 1.63 | 3.70 | 4.95 |
| 07.03.2024 | Копа Судамерикана | Унив. де Винто | 0 - 2 | Насионал Потоси | 2.26 | 3.35 | 2.97 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2024 | Плейофи | Унив. де Винто | 1 - 2 | Сан Антонио ББ | 1.57 | 4.05 | 4.81 |
| 09.03.2024 | Примера Дивисион | Унив. де Винто | 1 - 0 | Сан Антонио ББ | 1.63 | 3.70 | 4.95 |
| 24.02.2024 | Примера Дивисион | Сан Антонио ББ | 0 - 0 | Унив. де Винто | 2.30 | 3.18 | 2.89 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Сан Антонио Було Було имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Примера Дивисион
| № | Отбор | М | ГР | Т | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Дъ Стронгест Ла Пас | 8 | +2 | 16 | |||||
| 2 | Сан Антонио Було Було | 8 | +8 | 14 | |||||
| 3 | Реал Томаяпо | 8 | -2 | 11 | |||||
| 4 | Реал Санта Крус | 8 | -9 | 4 | |||||
| 1 | Аурора Кочабамба | 8 | +7 | 14 | |||||
| 2 | Насионал Потоси | 8 | +2 | 14 | |||||
| 3 | Блуминг Санта Крус | 8 | 0 | 14 | |||||
| 4 | Роял Пари Санта Крус | 8 | -3 | 8 | |||||
| 1 | Университарио де Винто | 8 | +1 | 14 | |||||
| 2 | Индепендиенте Петролеро | 8 | -1 | 11 | |||||
| 3 | Гуабира Монтеро | 8 | +1 | 10 | |||||
| 4 | Олуейс Реди Ла Пас | 8 | -4 | 6 | |||||
| 1 | Боливар Ла Пас | 8 | +6 | 16 | |||||
| 2 | Гуалберто Виляроел Сан Хосе | 8 | -2 | 11 | |||||
| 3 | Ориенте Петролеро | 8 | -4 | 10 | |||||
| 4 | Хорхе Вилстерман | 8 | -2 | 5 | |||||
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 4.00 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.40 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2024 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра