Сан Марино - Шампионат Саммаринезе (2026 - 2027)
събота, 29 август, 2026
16:00
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
10.50 |
5.11 |
1.22 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.55 |
1.12 |
1.04 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.78 |
1.04 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.01 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.09 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.57 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.21 |
1.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
29.08.2026 12:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Джовани, а гостите от Сан Марино.
Разстоянието между двата града е 1.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Борго Маджоре,
който има капацитет от
1 000 места.
Размерите на терена са 70 x 33 m.
Снимки от Google карта
стадион Борго Маджоре.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сан Джовани - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Саммаринезе |
Тре Пене |
4 - 0 |
Сан Джовани |
1.25 |
5.09 |
8.45 |
| 18.04.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
0 - 2 |
Доманяно |
2.90 |
3.23 |
2.15 |
| 11.04.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
1 - 0 |
Сан Марино Акад. |
1.77 |
3.32 |
3.67 |
| 07.04.2026 |
Саммаринезе |
Ла Фиорита |
3 - 0 |
Сан Джовани |
1.32 |
4.30 |
7.38 |
| 21.03.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
2 - 0 |
Фаетано |
1.64 |
3.45 |
4.47 |
| 15.03.2026 |
Саммаринезе |
Фолгоре Фалциано |
2 - 2 |
Сан Джовани |
1.40 |
4.06 |
6.44 |
| 07.03.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
2 - 1 |
Мурата |
1.18 |
5.36 |
16.28 |
| 28.02.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
1 - 1 |
Виртус |
13.43 |
5.52 |
1.16 |
| 22.02.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
2 - 1 |
Кайлунго |
1.81 |
3.27 |
3.78 |
| 14.02.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
3 - 0 |
Пенароса |
2.42 |
2.98 |
2.66 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 7 домакинства.
Тре Пене - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Приятелски срещи |
Фиорентино |
1 - 4 |
Тре Пене |
5.56 |
4.04 |
1.47 |
| 16.05.2026 |
Плейофи |
Тре Пене |
3 - 1 |
Доманяно |
1.36 |
4.33 |
6.49 |
| 12.05.2026 |
Плейофи |
Тре Пене |
0 - 1 |
Ла Фиорита |
2.34 |
3.14 |
2.65 |
| 09.05.2026 |
Плейофи |
Ла Фиорита |
1 - 1 |
Тре Пене |
2.26 |
3.13 |
2.75 |
| 06.05.2026 |
Плейофи |
Космос Серавале |
0 - 0 |
Тре Пене |
6.55 |
3.89 |
1.42 |
| 03.05.2026 |
Плейофи |
Тре Пене |
0 - 0 |
Космос Серавале |
1.39 |
4.02 |
6.79 |
| 26.04.2026 |
Саммаринезе |
Тре Пене |
4 - 0 |
Сан Джовани |
1.25 |
5.09 |
8.45 |
| 19.04.2026 |
Саммаринезе |
Либертас |
1 - 3 |
Тре Пене |
- |
- |
- |
| 11.04.2026 |
Саммаринезе |
Тре Пене |
6 - 1 |
Кайлунго |
1.04 |
8.55 |
21.67 |
| 08.04.2026 |
Саммаринезе |
Тре Пене |
1 - 1 |
Виртус |
2.40 |
2.93 |
2.69 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Саммаринезе |
Тре Пене |
4 - 0 |
Сан Джовани |
1.25 |
5.09 |
8.45 |
| 10.02.2026 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
0 - 2 |
Тре Пене |
10.15 |
4.67 |
1.25 |
| 29.03.2025 |
Саммаринезе |
Тре Пене |
3 - 2 |
Сан Джовани |
1.76 |
3.43 |
3.86 |
| 30.11.2024 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
1 - 1 |
Тре Пене |
3.84 |
3.61 |
1.73 |
| 10.02.2024 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
1 - 3 |
Тре Пене |
6.79 |
4.58 |
1.36 |
| 07.10.2023 |
Саммаринезе |
Тре Пене |
5 - 0 |
Сан Джовани |
1.11 |
7.71 |
21.38 |
| 01.04.2023 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
2 - 3 |
Тре Пене |
12.17 |
6.08 |
1.18 |
| 04.12.2022 |
Саммаринезе |
Тре Пене |
3 - 1 |
Сан Джовани |
1.21 |
5.55 |
10.15 |
| 05.03.2022 |
Саммаринезе |
Сан Джовани |
1 - 2 |
Тре Пене |
4.90 |
3.62 |
1.56 |
| 20.11.2021 |
Саммаринезе |
Тре Пене |
3 - 3 |
Сан Джовани |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 8 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сан Джовани имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
Шампионат Саммаринезе класиране към 29.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фолгоре Фалциано |
1 |
1 |
0 |
0 |
5 |
0 |
+5 |
3 |
| 2 |
Ювенес Догана |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
3 |
| 3 |
Фиорентино |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Доманяно |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Кайлунго |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 6 |
Сан Марино Академи |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 7 |
Фаетано |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
| 8 |
Мурата |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
5 |
-5 |
0 |
| 9 |
Виртус |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Космос Серавале |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Ла Фиорита |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Либертас |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Пенароса |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Сан Джовани |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Тре Пене |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Тре Фиори |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сан Джовани |
Тре Пене |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
10.50 |
5.11 |
1.22 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.55 |
1.12 |
1.04 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.78 |
1.04 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.01 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.09 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.57 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.21 |
1.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
29.08.2026 12:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите