Чили - Копа Чили (2026)
събота, 20 юни, 2026
03:00
Сан Маркос де Арика
Депортес Лимаче
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 33% за Сан Маркос де Арика
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.10 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.06.2026 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арика, а гостите от Лимаче.
Разстоянието между двата града е 1 619.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Карлос Дитборн,
който има капацитет от
9 746 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Карлос Дитборн.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сан Маркос де Арика - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.02.2026 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
0 - 0 |
Депортес Икике |
2.53 |
3.28 |
2.50 |
| 01.02.2026 |
Копа Чили |
Депортес Икике |
4 - 0 |
Сан Маркос де Арика |
- |
- |
- |
| 11.05.2025 |
Копа Чили |
Кокимбо Унидо |
3 - 0 |
Сан Маркос де Арика |
1.58 |
3.68 |
5.14 |
| 06.04.2025 |
Копа Чили |
Кобресал Ел Салвадор |
3 - 0 |
Сан Маркос де Арика |
1.81 |
3.22 |
4.15 |
| 23.03.2025 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
1 - 0 |
Депортес Ла Серена |
2.23 |
3.04 |
3.05 |
| 09.02.2025 |
Копа Чили |
Депортес Ла Серена |
2 - 1 |
Сан Маркос де Арика |
1.97 |
3.25 |
3.40 |
| 02.02.2025 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
2 - 1 |
Кобресал Ел Салвадор |
2.75 |
3.30 |
2.30 |
| 29.01.2025 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
2 - 2 |
Кокимбо Унидо |
3.24 |
3.13 |
2.12 |
| 29.06.2024 |
Копа Чили |
Кобрелоа Калама |
0 - 0 |
Сан Маркос де Арика |
1.93 |
3.48 |
3.31 |
| 23.06.2024 |
Копа Чили |
Сан Маркос де Арика |
0 - 1 |
Кобрелоа Калама |
2.45 |
3.33 |
2.48 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Депортес Лимаче - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.06.2026 |
Примера Дивисион |
Деп. Консепсион |
3 - 2 |
Деп. Лимаче |
2.77 |
3.45 |
2.27 |
| 08.06.2026 |
Купа на Лигата |
Деп. Лимаче |
0 - 1 |
Евертън Виня дел Мар |
2.22 |
3.36 |
2.81 |
| 31.05.2026 |
Примера Дивисион |
Деп. Лимаче |
2 - 3 |
Кокимбо Унидо |
2.62 |
3.31 |
2.44 |
| 24.05.2026 |
Примера Дивисион |
Депортес Ла Серена |
4 - 1 |
Деп. Лимаче |
2.42 |
3.38 |
2.60 |
| 17.05.2026 |
Примера Дивисион |
Деп. Лимаче |
0 - 2 |
Унив. Католика |
2.57 |
3.51 |
2.41 |
| 12.05.2026 |
Купа на Лигата |
Палестино Сантяго |
3 - 2 |
Деп. Лимаче |
2.36 |
3.20 |
2.73 |
| 04.05.2026 |
Купа на Лигата |
Деп. Лимаче |
1 - 1 |
О'Хигинс Ранкагуа |
2.08 |
3.30 |
3.13 |
| 25.04.2026 |
Примера Дивисион |
Аудакс Италяно Сантяго |
2 - 2 |
Деп. Лимаче |
2.47 |
3.32 |
2.58 |
| 18.04.2026 |
Примера Дивисион |
Деп. Лимаче |
3 - 0 |
Унив. де Консепсион |
1.94 |
3.51 |
3.45 |
| 12.04.2026 |
Примера Дивисион |
Палестино Сантяго |
1 - 0 |
Деп. Лимаче |
2.00 |
3.53 |
3.23 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сан Маркос де Арика класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Депортес Лимаче класиране в Примера Дивисион
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Коло-Коло Сантяго |
15 |
12 |
0 |
3 |
29 |
12 |
+17 |
36 |
| 2 |
Универсидад Католика |
15 |
8 |
2 |
5 |
35 |
20 |
+15 |
26 |
| 3 |
Универсидад де Чили |
15 |
6 |
6 |
3 |
17 |
10 |
+7 |
24 |
| 4 |
Кокимбо Унидо |
15 |
7 |
3 |
5 |
22 |
18 |
+4 |
24 |
| 5 |
Палестино Сантяго |
15 |
7 |
3 |
5 |
23 |
21 |
+2 |
24 |
| 6 |
Уачипато Талкауано |
15 |
7 |
2 |
6 |
23 |
22 |
+1 |
23 |
| 7 |
Евертън Виня дел Мар |
15 |
6 |
4 |
5 |
19 |
15 |
+4 |
22 |
| 8 |
Нубленсе Чилан |
15 |
5 |
7 |
3 |
18 |
19 |
-1 |
22 |
| 9 |
Депортес Лимаче |
15 |
6 |
3 |
6 |
30 |
23 |
+7 |
21 |
| 10 |
О'Хигинс Ранкагуа |
15 |
6 |
2 |
7 |
19 |
22 |
-3 |
20 |
| 11 |
Универсидад де Консепсион |
15 |
5 |
4 |
6 |
13 |
26 |
-13 |
19 |
| 12 |
Депортес Ла Серена |
15 |
4 |
6 |
5 |
21 |
25 |
-4 |
18 |
| 13 |
Аудакс Италяно Сантяго |
15 |
4 |
4 |
7 |
18 |
21 |
-3 |
16 |
| 14 |
Депортес Консепсион |
15 |
4 |
2 |
9 |
14 |
23 |
-9 |
14 |
| 15 |
Кобресал Ел Салвадор |
15 |
4 |
1 |
10 |
19 |
29 |
-10 |
13 |
| 16 |
Унион Ла Калера |
15 |
3 |
3 |
9 |
14 |
28 |
-14 |
12 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.70 |
3.10 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.33 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.80 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
20.06.2026 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 33% за Сан Маркос де Арика