Чили - Копа Чили (2024)
03:00
Сан Маркос де Арика
Кобрелоа Калама
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.60 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.25 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.06.2024 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арика, а гостите от Калама. Разстоянието между двата града е 465.1 км. Мачът ще се играе на стадион Карлос Дитборн, който има капацитет от 9 746 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Карлос Дитборн. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Сан Маркос де Арика - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2023 | Копа Чили | Кобрелоа Калама | 0 - 0 | Сан Маркос де Арика | 1.87 | 3.27 | 3.82 |
| 26.06.2023 | Копа Чили | Депортес Икике | 0 - 4 | Сан Маркос де Арика | 1.90 | 3.72 | 3.27 |
| 21.02.2022 | Приятелски срещи | Депортес Икике | 4 - 2 | Сан Маркос де Арика | - | - | - |
| 16.06.2021 | Копа Чили | Депортес Икике | 2 - 2 | Сан Маркос де Арика | - | - | - |
| 05.06.2019 | Копа Чили | Депортес Икике | 2 - 0 | Сан Маркос де Арика | - | - | - |
| 31.05.2019 | Копа Чили | Сан Маркос де Арика | 0 - 2 | Депортес Икике | 2.86 | 3.35 | 2.21 |
| 01.07.2018 | Копа Чили | Сан Маркос де Арика | 0 - 1 | Кобрелоа Калама | 2.44 | 3.36 | 2.53 |
| 23.06.2018 | Копа Чили | Кобрелоа Калама | 6 - 0 | Сан Маркос де Арика | 1.64 | 3.69 | 4.46 |
| 17.06.2018 | Копа Чили | Депортес Икике | 3 - 1 | Сан Маркос де Арика | 1.59 | 3.82 | 4.63 |
| 10.06.2018 | Копа Чили | Сан Маркос де Арика | 4 - 1 | Депортес Икике | 2.64 | 3.19 | 2.41 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 домакинства.
Кобрелоа Калама - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2024 | Примера Дивисион | Кобрелоа Калама | 0 - 4 | О'Хигинс Ранкагуа | 2.54 | 3.19 | 2.61 |
| 26.05.2024 | Примера Дивисион | Унив. Католика | 4 - 1 | Кобрелоа Калама | 1.58 | 3.89 | 5.05 |
| 18.05.2024 | Примера Дивисион | Кобрелоа Калама | 2 - 2 | Депортес Икике | 2.66 | 3.41 | 2.40 |
| 12.05.2024 | Примера Дивисион | Деп. Копиапо | 4 - 0 | Кобрелоа Калама | 1.80 | 3.54 | 3.99 |
| 06.05.2024 | Примера Дивисион | Кобрелоа Калама | 1 - 2 | Евертън Виня дел Мар | 2.77 | 3.22 | 2.40 |
| 28.04.2024 | Примера Дивисион | Нубленсе Чилан | 6 - 0 | Кобрелоа Калама | 1.81 | 3.46 | 4.02 |
| 22.04.2024 | Примера Дивисион | Кобрелоа Калама | 0 - 3 | Аудакс Италяно Сантяго | 2.33 | 3.27 | 2.83 |
| 16.04.2024 | Примера Дивисион | Коло-Коло Сантяго | 0 - 2 | Кобрелоа Калама | 1.35 | 4.78 | 7.08 |
| 08.04.2024 | Примера Дивисион | Кокимбо Унидо | 2 - 1 | Кобрелоа Калама | 2.03 | 3.38 | 3.39 |
| 01.04.2024 | Примера Дивисион | Кобрелоа Калама | 1 - 3 | Унив. де Чили | 2.41 | 3.27 | 2.76 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.07.2023 | Копа Чили | Кобрелоа Калама | 0 - 0 | Сан Маркос де Арика | 1.87 | 3.27 | 3.82 |
| 01.07.2018 | Копа Чили | Сан Маркос де Арика | 0 - 1 | Кобрелоа Калама | 2.44 | 3.36 | 2.53 |
| 23.06.2018 | Копа Чили | Кобрелоа Калама | 6 - 0 | Сан Маркос де Арика | 1.64 | 3.69 | 4.46 |
| 19.07.2015 | Копа Чили | Сан Маркос де Арика | 0 - 3 | Кобрелоа Калама | 1.82 | 3.36 | 3.92 |
| 01.03.2015 | Примера Дивисион | Кобрелоа Калама | 1 - 0 | Сан Маркос де Арика | 2.22 | 3.24 | 2.95 |
| 28.09.2014 | Примера Дивисион | Сан Маркос де Арика | 0 - 1 | Кобрелоа Калама | 2.23 | 3.17 | 2.99 |
| 01.06.2014 | Копа Чили | Сан Маркос де Арика | 1 - 0 | Кобрелоа Калама | 2.72 | 3.14 | 2.35 |
| 25.07.2013 | Копа Чили | Кобрелоа Калама | 1 - 0 | Сан Маркос де Арика | 1.42 | 4.00 | 6.25 |
| 21.07.2013 | Копа Чили | Сан Маркос де Арика | 1 - 1 | Кобрелоа Калама | 3.00 | 3.40 | 2.05 |
| 21.04.2013 | Примера Дивисион | Кобрелоа Калама | 2 - 1 | Сан Маркос де Арика | 1.51 | 3.93 | 5.36 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сан Маркос де Арика имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.60 | 2.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.25 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.06.2024 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра