Аржентина - Плейофи за Промоция (2024)
00:05
Сан Мартин Тукуман
Химнасия Мендоса
с общ резултат 0 - 1
Химнасия Мендоса0 - 0Сан Мартин Тукуман
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.00 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.10 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.33 | 3.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.10 | 7.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.12.2024 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тукуман, а гостите от Мендоса. Разстоянието между двата града е 758.7 км. Мачът ще се играе в 19:05 местно време.
Отговорна Игра
Сан Мартин Тукуман - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2024 | Плейоф Пр. | Химнасия Мендоса | 0 - 0 | Сан Мартин Тукуман | 2.66 | 2.69 | 2.90 |
| 18.11.2024 | Плейоф Пр. | Сан Мартин Тукуман | 2 - 0 | Сан Телмо | 1.73 | 3.02 | 5.48 |
| 09.11.2024 | Плейоф Пр. | Сан Телмо | 1 - 2 | Сан Мартин Тукуман | 2.79 | 2.64 | 2.79 |
| 03.11.2024 | Плейофи | Алдосиви Мар дел Плата | 2 - 0 | Сан Мартин Тукуман | 2.68 | 2.80 | 2.74 |
| 27.10.2024 | Примера Насионал | Сан Мартин Тукуман | 2 - 2 | Атлетико Гюемес | 1.77 | 3.00 | 5.09 |
| 19.10.2024 | Примера Насионал | Алварадо Плата | 0 - 2 | Сан Мартин Тукуман | 2.48 | 2.70 | 3.11 |
| 14.10.2024 | Примера Насионал | Сан Мартин Тукуман | 2 - 2 | Расинг Кордоба | 1.89 | 2.92 | 4.58 |
| 06.10.2024 | Примера Насионал | Патронато Парана | 0 - 1 | Сан Мартин Тукуман | 3.08 | 2.72 | 2.46 |
| 30.09.2024 | Примера Насионал | Сан Мартин Тукуман | 1 - 0 | Тристан Суарес | 1.69 | 3.21 | 5.27 |
| 23.09.2024 | Примера Насионал | Ол Бойс Буенос Айрес | 0 - 1 | Сан Мартин Тукуман | 2.95 | 2.63 | 2.66 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Химнасия Мендоса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2024 | Плейоф Пр. | Химнасия Мендоса | 0 - 0 | Сан Мартин Тукуман | 2.66 | 2.69 | 2.90 |
| 17.11.2024 | Плейоф Пр. | Деп. Мадрин | 1 - 0 | Химнасия Мендоса | 1.71 | 3.15 | 5.13 |
| 09.11.2024 | Плейоф Пр. | Химнасия Мендоса | 3 - 1 | Деп. Мадрин | 2.23 | 2.70 | 3.59 |
| 02.11.2024 | Плейоф Пр. | Химнасия Мендоса | 1 - 1 | Естудиантес БА | 1.86 | 2.92 | 4.57 |
| 26.10.2024 | Примера Насионал | Химнасия Мендоса | 3 - 1 | Клуб Алмагро | 1.36 | 4.09 | 8.94 |
| 22.10.2024 | Примера Насионал | Браун Адроге | 0 - 0 | Химнасия Мендоса | 3.81 | 3.02 | 1.99 |
| 14.10.2024 | Примера Насионал | Химнасия Мендоса | 1 - 2 | Темперлей | 1.69 | 3.12 | 5.57 |
| 08.10.2024 | Примера Насионал | Депортиво Морон | 0 - 1 | Химнасия Мендоса | 3.40 | 2.80 | 2.25 |
| 29.09.2024 | Примера Насионал | Химнасия Мендоса | 2 - 1 | Нуева Чикаго | 1.73 | 3.19 | 4.92 |
| 22.09.2024 | Примера Насионал | Депортиво Майпу | 0 - 0 | Химнасия Мендоса | 2.66 | 2.87 | 2.74 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2024 | Плейоф Пр. | Химнасия Мендоса | 0 - 0 | Сан Мартин Тукуман | 2.66 | 2.69 | 2.90 |
| 10.09.2023 | Примера Зона А | Сан Мартин Тукуман | 4 - 0 | Химнасия Мендоса | 1.88 | 3.04 | 4.47 |
| 30.04.2023 | Примера Зона А | Химнасия Мендоса | 1 - 0 | Сан Мартин Тукуман | 2.42 | 2.77 | 3.12 |
| 14.08.2022 | Примера Насионал | Сан Мартин Тукуман | 0 - 0 | Химнасия Мендоса | 2.18 | 2.62 | 4.02 |
| 04.10.2021 | Примера Зона А | Сан Мартин Тукуман | 3 - 1 | Химнасия Мендоса | 2.06 | 2.92 | 3.62 |
| 10.06.2021 | Примера Зона А | Химнасия Мендоса | 0 - 0 | Сан Мартин Тукуман | 2.08 | 3.02 | 3.61 |
| 11.01.2021 | Примера Зона Б | Сан Мартин Тукуман | 2 - 2 | Химнасия Мендоса | 2.38 | 2.86 | 3.09 |
| 03.12.2019 | Примера Зона Б | Химнасия Мендоса | 0 - 3 | Сан Мартин Тукуман | 2.58 | 2.90 | 2.71 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сан Мартин Тукуман имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Сан Мартин Тукуман класиране в Примера Насионал
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сан Мартин Тукуман | 38 | +25 | 81 |
| 2 | Сан Мартин Сан Хуан | 38 | +19 | 70 |
| 3 | Килмес Буенос Айрес | 38 | +17 | 60 |
| 4 | Ол Бойс Буенос Айрес | 38 | +10 | 58 |
| 5 | Химнасия Хухуй | 38 | +5 | 58 |
| 6 | Естудиантес Буенос Айрес | 38 | +2 | 56 |
| 7 | Расинг де Кордоба | 38 | +1 | 53 |
| 8 | Сан Мигел | 38 | +1 | 53 |
| 9 | Феро Карил Оесте | 38 | +6 | 50 |
| 10 | Агропекуарио Аргентино | 38 | -1 | 49 |
| 11 | Тристан Суарес | 38 | -2 | 48 |
| 12 | Депортиво Майпу | 38 | -12 | 48 |
| 13 | Атлетико Гюемес | 38 | -5 | 45 |
| 14 | Чакарита Хуниорс | 38 | -9 | 45 |
| 15 | Алварадо Мар дел Плата | 38 | -10 | 45 |
| 16 | Патронато Парана | 38 | -8 | 40 |
| 17 | Арсенал Саранди | 38 | -15 | 40 |
| 18 | Талерес Ремедиос де Ескалада | 38 | -15 | 37 |
| 19 | Гилермо Браун | 38 | -15 | 33 |
| 1 | Алдосиви Мар дел Плата | 38 | +17 | 64 |
| 2 | Депортиво Мадрин | 38 | +15 | 64 |
| 3 | Нуева Чикаго | 38 | +14 | 64 |
| 4 | Химнасия Мендоса | 38 | +11 | 63 |
| 5 | Сан Телмо | 38 | +24 | 62 |
| 6 | Колон Санта Фе | 38 | +14 | 58 |
| 7 | Дефенсорес де Белграно | 38 | +14 | 58 |
| 8 | Химнасия и Тиро | 38 | +5 | 58 |
| 9 | Атлетико Митре | 38 | +7 | 57 |
| 10 | Темперлей | 38 | +5 | 52 |
| 11 | Естудиантес Рио Куарто | 38 | -1 | 51 |
| 12 | Атланта Буенос Айрес | 38 | -4 | 51 |
| 13 | Депортиво Морон | 38 | -11 | 41 |
| 14 | Клуб Алмагро | 38 | -20 | 38 |
| 15 | Чако Фор Евър | 38 | -6 | 37 |
| 16 | Алмиранте Браун | 38 | -14 | 37 |
| 17 | Дефенсорес Унидос | 38 | -16 | 35 |
| 18 | Атлетико Рафаела | 38 | -19 | 30 |
| 19 | Браун Адроге | 38 | -29 | 30 |
Химнасия Мендоса класиране в Лига Професионал
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Велес Сарсфийлд | 24 | +20 | 45 |
| 2 | Расинг Клуб | 24 | +14 | 43 |
| 3 | Хуракан Буенос Айрес | 24 | +12 | 43 |
| 4 | Талерес Кордоба | 24 | +7 | 42 |
| 5 | Ривър Плейт | 24 | +14 | 39 |
| 6 | Индепендиенте | 25 | +7 | 36 |
| 7 | Институто Кордоба | 25 | +5 | 36 |
| 8 | Унион Санта Фе | 24 | +1 | 36 |
| 9 | Атлетико Тукуман | 24 | 0 | 36 |
| 10 | Бока Хуниорс | 24 | +5 | 35 |
| 11 | Белграно Кордоба | 25 | +2 | 34 |
| 12 | Платензе Буенос Айрес | 24 | +1 | 33 |
| 13 | Депортиво Риестра | 25 | -1 | 33 |
| 14 | Химнасия Ла Плата | 24 | +1 | 32 |
| 15 | Ланус | 25 | -5 | 32 |
| 16 | Естудиантес Ла Плата | 24 | +1 | 31 |
| 17 | Индепендиенте Ривадавия | 24 | -5 | 31 |
| 18 | Тигре Виктория | 24 | -2 | 30 |
| 19 | Дефенса и Хустисия | 25 | -6 | 30 |
| 20 | Росарио Сентрал | 25 | 0 | 29 |
| 21 | Годой Крус | 25 | -3 | 29 |
| 22 | Сан Лоренцо де Алмагро | 24 | -4 | 28 |
| 23 | Сентрал Кордоба | 25 | -7 | 28 |
| 24 | Архентинос Хуниорс | 24 | -6 | 26 |
| 25 | Сармиенто Хунин | 24 | -9 | 24 |
| 26 | Нюелс Олд Бойс Росарио | 24 | -14 | 24 |
| 27 | Банфийлд | 25 | -10 | 23 |
| 28 | Баракас Сентрал | 24 | -18 | 20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.00 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.10 | 1.67 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.33 | 3.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.10 | 7.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.12.2024 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра