Норвегия - Елитсериен (2018)
19:00
Сандефьорд
Стабек
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.39 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.33 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сандефьорд, а гостите от Берум. Разстоянието между двата града е 91.2 км. Мачът ще се играе на стадион Комплет.но Арена, който има капацитет от 9 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Комплет.но Арена. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сандефьорд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Елитсериен | Старт Кристиансанд | 1 - 4 | Сандефьорд | 1.73 | 3.56 | 4.50 |
| 18.03.2018 | Приятелски срещи | Стрьомен | 3 - 1 | Сандефьорд | 3.60 | 3.68 | 1.78 |
| 11.03.2018 | Елитсериен | Молде | 5 - 0 | Сандефьорд | 1.45 | 4.12 | 6.66 |
| 04.03.2018 | Приятелски срещи | Од БК | 3 - 0 | Сандефьорд | 1.57 | 4.23 | 4.32 |
| 21.02.2018 | Приятелски срещи | Бодьо Глимт | 2 - 1 | Сандефьорд | 2.52 | 3.49 | 2.36 |
| 15.02.2018 | Приятелски срещи | Стрьомгодсет | 6 - 0 | Сандефьорд | 1.69 | 3.72 | 4.04 |
| 09.02.2018 | Приятелски срещи | Старт Кристиансанд | 1 - 2 | Сандефьорд | 2.01 | 3.81 | 2.95 |
| 02.02.2018 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 0 | Сандефьорд | 2.00 | 3.77 | 2.90 |
| 25.01.2018 | Приятелски срещи | Мьондален | 6 - 1 | Сандефьорд | 2.56 | 3.46 | 2.37 |
| 19.01.2018 | Приятелски срещи | Нутоден | 1 - 2 | Сандефьорд | 3.81 | 4.05 | 1.65 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи.
Стабек - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Елитсериен | Ранхайм | 4 - 1 | Стабек | 2.40 | 3.36 | 2.73 |
| 18.03.2018 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 4 - 3 | Стабек | 5.11 | 4.10 | 1.50 |
| 11.03.2018 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 2 - 2 | Стабек | 1.66 | 3.61 | 4.94 |
| 04.03.2018 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 3 - 2 | Стабек | 1.78 | 3.62 | 3.64 |
| 28.02.2018 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 1 | Викинг Ставангер | - | - | - |
| 23.02.2018 | Приятелски срещи | Стабек | 0 - 1 | Ростов | 3.61 | 3.69 | 1.78 |
| 16.02.2018 | Приятелски срещи | Од БК | 4 - 0 | Стабек | 2.11 | 3.59 | 2.81 |
| 09.02.2018 | Приятелски срещи | Волеренга Осло | 4 - 2 | Стабек | 1.91 | 3.48 | 3.37 |
| 02.02.2018 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 0 | Сандефьорд | 2.00 | 3.77 | 2.90 |
| 01.02.2018 | Приятелски срещи | Стрьомен | 2 - 1 | Стабек | 2.93 | 3.86 | 2.01 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 6 загуби в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2018 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 0 | Сандефьорд | 2.00 | 3.77 | 2.90 |
| 06.08.2017 | Елитсериен | Стабек | 1 - 3 | Сандефьорд | 1.68 | 3.78 | 4.50 |
| 02.07.2017 | Елитсериен | Сандефьорд | 1 - 2 | Стабек | 2.32 | 3.39 | 2.80 |
| 10.03.2017 | Приятелски срещи | Стабек | 1 - 0 | Сандефьорд | 2.00 | 3.57 | 3.03 |
| 22.08.2015 | Елитсериен | Сандефьорд | 2 - 4 | Стабек | 4.33 | 3.79 | 1.71 |
| 13.08.2015 | Купа на Норвегия | Сандефьорд | 0 - 1 | Стабек | 3.90 | 3.64 | 1.78 |
| 13.05.2015 | Елитсериен | Стабек | 4 - 0 | Сандефьорд | 1.72 | 3.67 | 4.41 |
| 12.02.2014 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 0 | Сандефьорд | 1.78 | 3.73 | 3.62 |
| 05.10.2013 | Първа Дивизия | Стабек | 4 - 1 | Сандефьорд | 1.86 | 3.46 | 3.74 |
| 30.06.2013 | Първа Дивизия | Сандефьорд | 0 - 0 | Стабек | 1.83 | 3.49 | 3.78 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 8 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Сандефьорд имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Елитсериен класиране към 08.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Сарпсборг 08 | 3 | +4 | 7 |
| 3 | Хаугесунд | 3 | +3 | 6 |
| 4 | Волеренга Осло | 4 | -4 | 6 |
| 5 | Стрьомгодсет | 3 | +3 | 5 |
| 6 | Бран Берген | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Кристиансунд | 3 | 0 | 4 |
| 8 | Ранхайм | 1 | +3 | 3 |
| 9 | Старт Кристиансанд | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Сандефьорд | 2 | -2 | 3 |
| 11 | Бодьо Глимт | 3 | -3 | 3 |
| 12 | Розенборг | 3 | -1 | 2 |
| 13 | Од БК | 3 | -2 | 1 |
| 14 | Лилестрьом | 3 | -3 | 1 |
| 15 | Стабек | 2 | -3 | 1 |
| 16 | Тромсьо | 2 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Сандефьорд | |
| Стабек | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сандефьорд | Сандефьорд | Стабек | Стабек | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Молде | 5 - 0 | ||||||
| 2 | Сарпсборг 08 | |||||||
| 3 | Хаугесунд | |||||||
| 4 | Волеренга Осло | |||||||
| 5 | Стрьомгодсет | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 6 | Бран Берген | |||||||
| 7 | Кристиансунд | |||||||
| 8 | Ранхайм | 4 - 1 | 4 - 1 | |||||
| 9 | Старт Кристиансанд | 1 - 4 | ||||||
| 10 | Сандефьорд | - | - | - | ||||
| 11 | Бодьо Глимт | |||||||
| 12 | Розенборг | |||||||
| 13 | Од БК | |||||||
| 14 | Лилестрьом | |||||||
| 15 | Стабек | - | - | - | ||||
| 16 | Тромсьо | |||||||
Класиране в шампионата
| Сандефьорд | Стабек | |
| Позиция | 10 | 15 |
| Точки | 3 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 14 | 10 |
| Точки | 0 | 1 |
Форма в шампионата
| Сандефьорд | Стабек | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 1 |
0
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
1 1 |
Голове в шампионата
| Сандефьорд | Стабек | |
|
Вкарани
Получени |
4
6 |
3
6 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
3
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.39 | 2.39 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.33 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
