Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 (2026)
събота, 5 септември, 2026
14:00
Сандвикен Берген
Ейк Тьонсберг
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.08 |
3.45 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.20 |
1.56 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.52 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.28 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.46 |
2.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берген, а гостите от Тьонсберг.
Разстоянието между двата града е 309.7 км.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сандвикен Берген - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Братвог |
4 - 4 |
Сандвикен Берген |
1.30 |
5.04 |
7.17 |
| 16.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 2 |
Йерв Гримстад |
4.55 |
4.07 |
1.55 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Нутоден |
1 - 0 |
Сандвикен Берген |
1.44 |
4.38 |
5.49 |
| 01.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
4 - 5 |
Квик Халден |
2.68 |
3.50 |
2.22 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Ейк Тьонсберг |
5 - 6 |
Сандвикен Берген |
2.31 |
3.38 |
2.56 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
0 - 4 |
Нутоден |
2.81 |
3.34 |
2.18 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 3 |
Лисеклостер |
1.79 |
3.50 |
3.77 |
| 14.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Йерв Гримстад |
2 - 1 |
Сандвикен Берген |
1.34 |
4.60 |
6.71 |
| 31.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
1 - 0 |
Братвог |
4.17 |
3.70 |
1.66 |
| 23.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Мьондален |
4 - 0 |
Сандвикен Берген |
1.38 |
4.31 |
6.43 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Ейк Тьонсберг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Ейк Тьонсберг |
1 - 3 |
Сотра |
4.88 |
4.03 |
1.51 |
| 22.08.2026 |
Купа на Норвегия |
Ейк Тьонсберг |
1 - 4 |
Хьонефос |
6.02 |
5.10 |
1.34 |
| 15.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Мьондален |
2 - 1 |
Ейк Тьонсберг |
1.30 |
5.17 |
6.90 |
| 09.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Ейк Тьонсберг |
0 - 1 |
Трефф |
2.99 |
3.64 |
1.96 |
| 02.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Видар |
4 - 3 |
Ейк Тьонсберг |
2.70 |
3.55 |
2.15 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Ейк Тьонсберг |
5 - 6 |
Сандвикен Берген |
2.31 |
3.38 |
2.56 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Трефф |
3 - 1 |
Ейк Тьонсберг |
1.45 |
4.18 |
5.40 |
| 20.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
2 - 0 |
Ейк Тьонсберг |
1.59 |
3.83 |
4.47 |
| 13.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Ейк Тьонсберг |
0 - 0 |
Арендал |
2.89 |
3.39 |
2.08 |
| 30.05.2026 |
Д2 Група 1 |
Бярг |
2 - 0 |
Ейк Тьонсберг |
1.37 |
4.80 |
5.48 |
Общо 1 равенство и 9 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Ейк Тьонсберг |
5 - 6 |
Сандвикен Берген |
2.31 |
3.38 |
2.56 |
| 23.08.2025 |
Д2 Група 1 |
Сандвикен Берген |
2 - 0 |
Ейк Тьонсберг |
2.35 |
3.45 |
2.45 |
| 03.05.2025 |
Д2 Група 1 |
Ейк Тьонсберг |
3 - 0 |
Сандвикен Берген |
1.57 |
4.24 |
4.08 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Сандвикен Берген имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Втора Дивизия - Група 1 класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йерв Гримстад |
17 |
12 |
3 |
2 |
35 |
17 |
+18 |
39 |
| 2 |
Братвог |
17 |
10 |
3 |
4 |
36 |
20 |
+16 |
33 |
| 3 |
Мьондален |
17 |
10 |
2 |
5 |
30 |
21 |
+9 |
32 |
| 4 |
Квик Халден |
17 |
9 |
4 |
4 |
28 |
19 |
+9 |
31 |
| 5 |
Сотра |
17 |
9 |
3 |
5 |
35 |
17 |
+18 |
30 |
| 6 |
Бярг |
17 |
9 |
2 |
6 |
28 |
24 |
+4 |
29 |
| 7 |
Нутоден |
17 |
8 |
4 |
5 |
22 |
14 |
+8 |
28 |
| 8 |
Трефф |
17 |
7 |
5 |
5 |
31 |
27 |
+4 |
26 |
| 9 |
Арендал |
17 |
6 |
5 |
6 |
25 |
26 |
-1 |
23 |
| 10 |
Порс Футбол |
17 |
5 |
5 |
7 |
18 |
22 |
-4 |
20 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
17 |
4 |
4 |
9 |
27 |
39 |
-12 |
16 |
| 12 |
Лисеклостер |
17 |
3 |
5 |
9 |
19 |
34 |
-15 |
14 |
| 13 |
Видар |
17 |
1 |
4 |
12 |
16 |
46 |
-30 |
7 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
17 |
1 |
1 |
15 |
18 |
42 |
-24 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сандвикен Берген |
|
| Ейк Тьонсберг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сандвикен Берген |
Сандвикен Берген |
|
Ейк Тьонсберг |
Ейк Тьонсберг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Йерв Гримстад |
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 2 |
|
2 - 3 |
|
|
| 2 |
Братвог |
1 - 0 |
4 - 4 |
1 - 0 |
|
0 - 2 |
|
|
| 3 |
Мьондален |
|
4 - 0 |
|
|
1 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Квик Халден |
4 - 5 |
0 - 0 |
4 - 5 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Сотра |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
1 - 3 |
6 - 0 |
6 - 0 |
| 6 |
Бярг |
|
3 - 1 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Нутоден |
0 - 4 |
1 - 0 |
0 - 4 |
|
0 - 1 |
|
|
| 8 |
Трефф |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
0 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 9 |
Арендал |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 10 |
Порс Футбол |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
- |
- |
- |
|
5 - 6 |
|
|
| 12 |
Лисеклостер |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 13 |
Видар |
|
0 - 1 |
|
|
3 - 1 |
4 - 3 |
4 - 3 |
| 14 |
Ейк Тьонсберг |
|
5 - 6 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сандвикен Берген |
Ейк Тьонсберг |
| Победи |
4 |
1 |
| Равни |
4 |
1 |
| Загуби |
9 |
15 |
| Вкарани Голове |
27 |
18 |
| Получени Голове |
39 |
42 |
| Средно Вкарани |
1.59 |
1.06 |
| Средно Получени |
2.29 |
2.47 |
| Мачове Вкарал |
65% |
53% |
| Мачове Получил |
76% |
94% |
| Гол/Гол |
53% |
53% |
| Над 1.5 |
65% |
76% |
| Над 2.5 |
65% |
59% |
| Над 3.5 |
59% |
47% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
5 |
8 |
| Вкарани Голове |
14 |
6 |
| Получени Голове |
20 |
23 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
0.75 |
| Средно Получени |
2.50 |
2.88 |
| Мачове Вкарал |
75% |
50% |
| Мачове Получил |
88% |
100% |
| Гол/Гол |
62% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
88% |
| Над 2.5 |
75% |
62% |
| Над 3.5 |
75% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.08 |
3.45 |
2.88 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.20 |
1.56 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.55 |
2.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.52 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.28 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.46 |
2.45 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака