Япония - Джей1 Лига (2017)
12:30
Санфрече Хирошима
Саган Тошу
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.07.2017 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хирошима, а гостите от Тосу. Разстоянието между двата града е 213.1 км. Мачът ще се играе на стадион Хирошима Биг Арч, който има капацитет от 50 000 места. Размерите на терена са 107 x 73 m. Снимки от Google карта стадион Хирошима Биг Арч. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санфрече Хирошима - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.07.2017 | Купа на Лигата | Токио | 1 - 0 | Санфрече Хирошима | 1.89 | 3.38 | 3.71 |
| 12.07.2017 | Купа на Имп. | Санфрече Хирошима | 2 - 1 | Гифу | 1.74 | 3.45 | 4.25 |
| 08.07.2017 | Джей1 Лига | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 1 | Санфрече Хирошима | 2.08 | 3.24 | 3.27 |
| 01.07.2017 | Джей1 Лига | Урава Ред Даймъндс | 4 - 3 | Санфрече Хирошима | 1.47 | 4.27 | 5.66 |
| 28.06.2017 | Купа на Лигата | Санфрече Хирошима | 0 - 1 | Токио | 2.58 | 3.10 | 2.58 |
| 25.06.2017 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 3 | Омия Ардижа | 1.74 | 3.53 | 4.26 |
| 17.06.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 0 | Санфрече Хирошима | 1.75 | 3.60 | 4.09 |
| 04.06.2017 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 1 - 3 | Кашима Антлърс | 3.12 | 3.23 | 2.16 |
| 31.05.2017 | Купа на Лигата | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 2 | Санфрече Хирошима | 2.20 | 3.13 | 3.05 |
| 27.05.2017 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 0 | Джубило Ивата | 1.71 | 3.48 | 4.58 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Саган Тошу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2017 | Купа на Имп. | Саган Тошу | 1 - 2 | Мацумото Ямага | 2.05 | 3.08 | 3.45 |
| 08.07.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 2 - 3 | Кавазаки Фронтале | 3.42 | 3.30 | 2.00 |
| 02.07.2017 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 0 | Саган Тошу | 3.26 | 2.94 | 2.24 |
| 25.06.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 2 - 1 | Урава Ред Даймъндс | 4.34 | 3.65 | 1.70 |
| 17.06.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 2.08 | 3.11 | 3.43 |
| 04.06.2017 | Джей1 Лига | Омия Ардижа | 1 - 1 | Саган Тошу | 3.12 | 3.04 | 2.27 |
| 31.05.2017 | Купа на Лигата | Вентфорет Кофу | 2 - 3 | Саган Тошу | 2.87 | 2.97 | 2.42 |
| 27.05.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 1 - 0 | Консадол Сапоро | 1.91 | 3.16 | 3.94 |
| 24.05.2017 | Купа на Лигата | Саган Тошу | 1 - 2 | Йокохама Ф-Маринос | 2.46 | 2.98 | 2.80 |
| 20.05.2017 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 3 - 0 | Саган Тошу | 1.77 | 3.48 | 4.15 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2017 | Купа на Лигата | Санфрече Хирошима | 1 - 0 | Саган Тошу | 2.09 | 3.09 | 3.36 |
| 11.03.2017 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 1 - 0 | Санфрече Хирошима | 2.98 | 3.09 | 2.33 |
| 12.11.2016 | Купа на Имп. | Саган Тошу | 0 - 3 | Санфрече Хирошима | 2.78 | 3.18 | 2.33 |
| 17.09.2016 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 2 - 3 | Санфрече Хирошима | 2.66 | 3.14 | 2.50 |
| 08.05.2016 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 3 - 0 | Саган Тошу | 1.59 | 3.64 | 5.26 |
| 19.09.2015 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 0 - 0 | Саган Тошу | 1.59 | 3.81 | 4.96 |
| 27.06.2015 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 2 - 2 | Санфрече Хирошима | 3.41 | 3.27 | 2.01 |
| 20.05.2015 | Купа на Лигата | Саган Тошу | 1 - 0 | Санфрече Хирошима | 3.18 | 3.19 | 2.10 |
| 11.08.2014 | Джей1 Лига | Санфрече Хирошима | 1 - 0 | Саган Тошу | 2.30 | 3.23 | 2.85 |
| 29.04.2014 | Джей1 Лига | Саган Тошу | 1 - 2 | Санфрече Хирошима | 2.62 | 3.19 | 2.49 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Санфрече Хирошима имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 30.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Серезо Осака | 20 | +19 | 41 |
| 2 | Кашима Антлърс | 19 | +12 | 40 |
| 3 | Гамба Осака | 19 | +15 | 35 |
| 4 | Кавазаки Фронтале | 19 | +13 | 35 |
| 5 | Джубило Ивата | 19 | +13 | 34 |
| 6 | Кашива Рейсол | 18 | +8 | 34 |
| 7 | Йокохама Ф-Маринос | 19 | +8 | 34 |
| 8 | Урава Ред Даймъндс | 20 | +9 | 29 |
| 9 | Висел Кобе | 19 | 0 | 29 |
| 10 | Токио | 18 | +3 | 25 |
| 11 | Саган Тошу | 18 | -1 | 24 |
| 12 | Шимизу Ес-Пулс | 19 | -4 | 22 |
| 13 | Вегалта Сендай | 18 | -13 | 21 |
| 14 | Консадол Сапоро | 19 | -10 | 19 |
| 15 | Вентфорет Кофу | 19 | -12 | 16 |
| 16 | Омия Ардижа | 19 | -18 | 15 |
| 17 | Санфрече Хирошима | 18 | -15 | 11 |
| 18 | Албирекс Ниигата | 18 | -27 | 8 |
Хронология в първенството
| Санфрече Хирошима | |
| Саган Тошу | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санфрече Хирошима | Санфрече Хирошима | Саган Тошу | Саган Тошу | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Серезо Осака | 5 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 2 | Кашима Антлърс | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 3 | Гамба Осака | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 4 | Кавазаки Фронтале | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 5 | Джубило Ивата | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Кашива Рейсол | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 3 | ||||
| 7 | Йокохама Ф-Маринос | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | |||
| 8 | Урава Ред Даймъндс | 4 - 3 | 2 - 1 | |||||
| 9 | Висел Кобе | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Токио | 1 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||
| 11 | Саган Тошу | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | Шимизу Ес-Пулс | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Вегалта Сендай | 3 - 3 | 3 - 3 | 1 - 1 | ||||
| 14 | Консадол Сапоро | 2 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Вентфорет Кофу | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 16 | Омия Ардижа | 0 - 3 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 17 | Санфрече Хирошима | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 18 | Албирекс Ниигата | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Санфрече Хирошима | Саган Тошу | |
| Позиция | 17 | 11 |
| Точки | 11 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 16 |
| Точки | 4 | 5 |
Форма в шампионата
| Санфрече Хирошима | Саган Тошу | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
5 11 |
6
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
4 5 |
0
5 4 |
Голове в шампионата
| Санфрече Хирошима | Саган Тошу | |
|
Вкарани
Получени |
16
31 |
21
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
6
15 |
8
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.30 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.07.2017 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
