Швейцария - Суперлига (2016 - 2017)
17:00
Санкт Гален
Сион
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.75 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.29 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.12.2016 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санкт Гален, а гостите от Сион. Разстоянието между двата града е 202.9 км. Мачът ще се играе на стадион Кибунпарк, който има капацитет от 19 694 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Кибунпарк. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санкт Гален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2016 | Суперлига | Грасхопърс | 2 - 2 | Санкт Гален | 1.85 | 3.54 | 3.77 |
| 20.11.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 0 | Лозана Спорт | 2.18 | 3.42 | 2.95 |
| 06.11.2016 | Суперлига | Лугано | 2 - 3 | Санкт Гален | 1.95 | 3.37 | 3.61 |
| 30.10.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 0 | Тун | 2.63 | 3.26 | 2.48 |
| 27.10.2016 | Купа на Швейцария | Цюрих | 2 - 1 | Санкт Гален | 1.57 | 3.87 | 5.06 |
| 23.10.2016 | Суперлига | Люцерн | 3 - 0 | Санкт Гален | 1.54 | 4.03 | 5.22 |
| 16.10.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 2 | Вадуц | 1.94 | 3.47 | 3.50 |
| 02.10.2016 | Суперлига | Йънг Бойс | 2 - 2 | Санкт Гален | 1.35 | 4.87 | 6.83 |
| 24.09.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 3 | Базел | 5.34 | 4.09 | 1.52 |
| 20.09.2016 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.77 | 3.61 | 4.05 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Сион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.11.2016 | Суперлига | Сион | 1 - 2 | Базел | 2.81 | 3.41 | 2.27 |
| 20.11.2016 | Суперлига | Йънг Бойс | 4 - 3 | Сион | 1.83 | 3.68 | 3.70 |
| 05.11.2016 | Суперлига | Тун | 2 - 3 | Сион | 3.21 | 3.41 | 2.07 |
| 02.11.2016 | Купа на Швейцария | Шафхаузен | 1 - 1 | Сион | 7.05 | 4.72 | 1.35 |
| 29.10.2016 | Суперлига | Сион | 5 - 1 | Лугано | 1.37 | 4.62 | 7.12 |
| 23.10.2016 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 2 | Сион | 3.72 | 3.67 | 1.82 |
| 16.10.2016 | Суперлига | Сион | 4 - 2 | Грасхопърс | 1.74 | 3.63 | 4.19 |
| 01.10.2016 | Суперлига | Вадуц | 2 - 5 | Сион | 3.40 | 3.42 | 1.99 |
| 25.09.2016 | Суперлига | Сион | 0 - 0 | Йънг Бойс | 2.56 | 3.36 | 2.50 |
| 21.09.2016 | Суперлига | Люцерн | 2 - 2 | Сион | 1.98 | 3.52 | 3.29 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.07.2016 | Суперлига | Сион | 2 - 1 | Санкт Гален | 1.59 | 3.86 | 4.90 |
| 20.04.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 1 | Сион | 3.44 | 3.37 | 1.99 |
| 13.04.2016 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Санкт Гален | 1.42 | 4.35 | 6.37 |
| 04.10.2015 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 1 | Сион | 2.76 | 3.25 | 2.41 |
| 26.07.2015 | Суперлига | Сион | 1 - 0 | Санкт Гален | 1.80 | 3.55 | 3.93 |
| 03.05.2015 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 1 | Сион | 2.00 | 3.41 | 3.36 |
| 18.03.2015 | Суперлига | Сион | 3 - 0 | Санкт Гален | 2.32 | 3.19 | 2.90 |
| 07.12.2014 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 0 | Сион | 1.92 | 3.38 | 3.65 |
| 26.07.2014 | Суперлига | Сион | 1 - 0 | Санкт Гален | 2.42 | 3.16 | 2.80 |
| 15.05.2014 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 0 | Сион | 1.99 | 3.46 | 3.37 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Санкт Гален имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 04.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Базел | 17 | +33 | 44 |
| 2 | Йънг Бойс | 17 | +17 | 32 |
| 3 | Люцерн | 17 | +5 | 29 |
| 4 | Сион | 16 | +6 | 26 |
| 5 | Грасхопърс | 16 | -7 | 18 |
| 6 | Санкт Гален | 16 | -7 | 18 |
| 7 | Лозана Спорт | 16 | -3 | 17 |
| 8 | Лугано | 16 | -12 | 16 |
| 9 | Тун | 16 | -10 | 15 |
| 10 | Вадуц | 17 | -22 | 15 |
Хронология в първенството
| Санкт Гален | |
| Сион | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санкт Гален | Санкт Гален | Сион | Сион | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Базел | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 2 | Йънг Бойс | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 0 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
| 3 | Люцерн | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 4 | Сион | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 5 | Грасхопърс | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Санкт Гален | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 7 | Лозана Спорт | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 8 | Лугано | 0 - 2 | 2 - 3 | 0 - 2 | 5 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 9 | Тун | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 10 | Вадуц | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 3 - 1 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Санкт Гален | Сион | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 18 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 10 | 10 |
Форма в шампионата
| Санкт Гален | Сион | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 8 |
8
2 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 4 |
3
1 4 |
Голове в шампионата
| Санкт Гален | Сион | |
|
Вкарани
Получени |
18
25 |
34
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
10 |
17
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.75 | 1.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.29 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.12.2016 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
