Швейцария - Група за Титлата (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
17:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.03 |
3.89 |
2.98 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.22 |
1.71 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.56 |
2.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.23 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.98 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.88 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.34 |
2.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санкт Гален, а гостите от Тун.
Разстоянието между двата града е 152.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Кибунпарк,
който има капацитет от
19 694 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Кибунпарк.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санкт Гален - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2026 |
Група за Титлата |
Базел |
1 - 3 |
Санкт Гален |
2.46 |
3.78 |
2.42 |
| 10.05.2026 |
Група за Титлата |
Лугано |
1 - 2 |
Санкт Гален |
2.13 |
3.62 |
2.93 |
| 03.05.2026 |
Група за Титлата |
Санкт Гален |
0 - 3 |
Сион |
2.23 |
3.55 |
2.80 |
| 26.04.2026 |
Група за Титлата |
Йънг Бойс |
1 - 2 |
Санкт Гален |
2.08 |
3.87 |
2.86 |
| 19.04.2026 |
Купа на Швейцария |
Ивердон-Спорт |
0 - 2 |
Санкт Гален |
3.44 |
3.68 |
1.79 |
| 12.04.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
2 - 2 |
Санкт Гален |
2.07 |
3.80 |
2.94 |
| 06.04.2026 |
Суперлига |
Санкт Гален |
2 - 1 |
Цюрих |
1.44 |
4.59 |
5.52 |
| 21.03.2026 |
Суперлига |
Сион |
1 - 1 |
Санкт Гален |
2.18 |
3.44 |
2.95 |
| 17.03.2026 |
Суперлига |
Санкт Гален |
1 - 1 |
Лугано |
2.01 |
3.54 |
3.24 |
| 08.03.2026 |
Суперлига |
Санкт Гален |
3 - 0 |
Базел |
2.07 |
3.75 |
2.94 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Тун - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2026 |
Група за Титлата |
Тун |
3 - 8 |
Йънг Бойс |
2.14 |
3.88 |
2.77 |
| 10.05.2026 |
Група за Титлата |
Сион |
2 - 0 |
Тун |
1.68 |
3.97 |
4.17 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Базел |
3 - 1 |
Тун |
2.44 |
3.67 |
2.47 |
| 25.04.2026 |
Група за Титлата |
Тун |
0 - 1 |
Лугано |
1.89 |
3.76 |
3.44 |
| 18.04.2026 |
Суперлига |
Тун |
3 - 1 |
Базел |
1.90 |
3.91 |
3.33 |
| 04.04.2026 |
Суперлига |
Лугано |
1 - 0 |
Тун |
2.49 |
3.54 |
2.47 |
| 21.03.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
2 - 1 |
Тун |
4.26 |
3.92 |
1.67 |
| 14.03.2026 |
Суперлига |
Тун |
5 - 1 |
Грасхопърс |
1.55 |
4.01 |
5.12 |
| 08.03.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
1 - 2 |
Тун |
2.31 |
3.76 |
2.57 |
| 05.03.2026 |
Суперлига |
Тун |
2 - 2 |
Санкт Гален |
2.16 |
3.58 |
2.90 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.03.2026 |
Суперлига |
Тун |
2 - 2 |
Санкт Гален |
2.16 |
3.58 |
2.90 |
| 13.12.2025 |
Суперлига |
Тун |
0 - 2 |
Санкт Гален |
1.94 |
3.62 |
3.40 |
| 04.10.2025 |
Суперлига |
Санкт Гален |
1 - 2 |
Тун |
2.13 |
3.56 |
2.95 |
| 25.06.2022 |
Приятелски срещи |
Тун |
3 - 3 |
Санкт Гален |
3.64 |
3.86 |
1.73 |
| 19.07.2020 |
Суперлига |
Тун |
2 - 1 |
Санкт Гален |
4.13 |
4.13 |
1.71 |
| 28.06.2020 |
Суперлига |
Санкт Гален |
3 - 2 |
Тун |
1.64 |
4.14 |
4.52 |
| 08.12.2019 |
Суперлига |
Тун |
1 - 4 |
Санкт Гален |
3.59 |
3.72 |
1.91 |
| 28.09.2019 |
Суперлига |
Санкт Гален |
4 - 0 |
Тун |
2.03 |
3.64 |
3.29 |
| 06.07.2019 |
Приятелски срещи |
Тун |
1 - 5 |
Санкт Гален |
2.33 |
3.55 |
2.52 |
| 14.04.2019 |
Суперлига |
Тун |
0 - 0 |
Санкт Гален |
2.01 |
3.60 |
3.43 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Санкт Гален имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Група за Титлата класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тун |
37 |
24 |
2 |
11 |
79 |
51 |
+28 |
74 |
| 2 |
Санкт Гален |
37 |
20 |
9 |
8 |
71 |
46 |
+25 |
69 |
| 3 |
Лугано |
37 |
18 |
10 |
9 |
55 |
42 |
+13 |
64 |
| 4 |
Сион |
37 |
16 |
14 |
7 |
60 |
37 |
+23 |
62 |
| 5 |
Базел |
37 |
16 |
8 |
13 |
55 |
54 |
+1 |
56 |
| 6 |
Йънг Бойс |
37 |
15 |
9 |
13 |
77 |
66 |
+11 |
54 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Санкт Гален |
|
| Тун |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Санкт Гален |
Санкт Гален |
|
Тун |
Тун |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Тун |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Санкт Гален |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 3 |
Лугано |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Сион |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Базел |
|
1 - 3 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 6 |
Йънг Бойс |
|
1 - 2 |
|
|
3 - 8 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Санкт Гален |
Тун |
| Победи |
20 |
24 |
| Равни |
9 |
2 |
| Загуби |
8 |
11 |
| Вкарани Голове |
71 |
79 |
| Получени Голове |
46 |
51 |
| Средно Вкарани |
1.92 |
2.14 |
| Средно Получени |
1.24 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
89% |
86% |
| Мачове Получил |
78% |
84% |
| Гол/Гол |
73% |
70% |
| Над 1.5 |
86% |
84% |
| Над 2.5 |
73% |
76% |
| Над 3.5 |
38% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
10 |
12 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
6 |
6 |
| Вкарани Голове |
32 |
34 |
| Получени Голове |
22 |
22 |
| Средно Вкарани |
1.78 |
1.89 |
| Средно Получени |
1.22 |
1.22 |
| Мачове Вкарал |
83% |
89% |
| Мачове Получил |
67% |
78% |
| Гол/Гол |
56% |
67% |
| Над 1.5 |
78% |
83% |
| Над 2.5 |
72% |
78% |
| Над 3.5 |
28% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.03 |
3.89 |
2.98 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.35 |
1.22 |
1.71 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.56 |
2.29 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.23 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.98 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.83 |
1.88 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.34 |
2.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака