Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
20:00
Санкт Гален
Тун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.60 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.29 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санкт Гален, а гостите от Тун. Разстоянието между двата града е 152.4 км. Мачът ще се играе на стадион Кибунпарк, който има капацитет от 19 694 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Кибунпарк. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санкт Гален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 4 - 0 | Санкт Гален | 1.89 | 3.54 | 3.69 |
| 14.04.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.89 | 3.45 | 3.72 |
| 08.04.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 4 | Йънг Бойс | 4.70 | 4.08 | 1.59 |
| 02.04.2018 | Суперлига | Люцерн | 3 - 1 | Санкт Гален | 2.13 | 3.33 | 3.16 |
| 17.03.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 1 | Грасхопърс | 2.30 | 3.35 | 2.83 |
| 10.03.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 4 | Санкт Гален | 2.56 | 3.37 | 2.51 |
| 04.03.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.83 | 3.66 | 3.73 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 3 - 0 | Лугано | 2.67 | 3.23 | 2.49 |
| 17.02.2018 | Суперлига | Базел | 0 - 2 | Санкт Гален | 1.20 | 6.33 | 10.80 |
| 11.02.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 2 | Цюрих | 3.63 | 3.42 | 1.94 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Тун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2018 | Суперлига | Тун | 2 - 2 | Йънг Бойс | 4.64 | 4.13 | 1.60 |
| 14.04.2018 | Суперлига | Лугано | 1 - 1 | Тун | 1.99 | 3.33 | 3.52 |
| 07.04.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 0 | Люцерн | 2.17 | 3.42 | 2.99 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 2 | Тун | 2.04 | 3.37 | 3.31 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 0 | Лозана Спорт | 1.65 | 3.85 | 4.45 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Сион | 7 - 2 | Тун | 2.27 | 3.37 | 2.86 |
| 04.03.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.83 | 3.66 | 3.73 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Люцерн | 2 - 1 | Тун | 2.14 | 3.39 | 3.09 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 3 - 1 | Тун | 1.34 | 4.98 | 7.15 |
| 10.02.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 2 | Базел | 4.37 | 3.80 | 1.69 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2018 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.83 | 3.66 | 3.73 |
| 25.11.2017 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.92 | 3.52 | 3.57 |
| 24.09.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 3 - 0 | Тун | 2.31 | 3.52 | 2.71 |
| 23.04.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 2 | Тун | 2.67 | 3.35 | 2.45 |
| 19.03.2017 | Суперлига | Тун | 2 - 2 | Санкт Гален | 1.72 | 3.59 | 4.34 |
| 30.10.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 0 | Тун | 2.63 | 3.26 | 2.48 |
| 20.09.2016 | Суперлига | Тун | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.77 | 3.61 | 4.05 |
| 07.05.2016 | Суперлига | Тун | 2 - 2 | Санкт Гален | 1.83 | 3.58 | 3.79 |
| 07.02.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 2 | Тун | 2.29 | 3.24 | 2.91 |
| 08.11.2015 | Суперлига | Тун | 0 - 2 | Санкт Гален | 1.97 | 3.42 | 3.48 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Санкт Гален имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 30 | +39 | 69 |
| 2 | Базел | 30 | +28 | 58 |
| 3 | Санкт Гален | 30 | -11 | 45 |
| 4 | Люцерн | 30 | -3 | 43 |
| 5 | Цюрих | 30 | +3 | 40 |
| 6 | Лугано | 30 | -15 | 35 |
| 7 | Тун | 30 | -11 | 33 |
| 8 | Грасхопърс | 30 | -7 | 32 |
| 9 | Сион | 30 | -8 | 31 |
| 10 | Лозана Спорт | 30 | -15 | 31 |
Хронология в първенството
| Санкт Гален | |
| Тун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санкт Гален | Санкт Гален | Тун | Тун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 2 - 4 | 2 - 0 | 2 - 4 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Базел | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Санкт Гален | - | - | - | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Люцерн | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Цюрих | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 6 | Лугано | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Тун | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | - | - | - | |
| 8 | Грасхопърс | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Сион | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 0 - 1 | 7 - 2 | 7 - 2 | |
| 10 | Лозана Спорт | 0 - 4 | 1 - 4 | 0 - 4 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Санкт Гален | Тун | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 45 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 22 | 17 |
Форма в шампионата
| Санкт Гален | Тун | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
3 13 |
9
6 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
1 6 |
5
2 8 |
Голове в шампионата
| Санкт Гален | Тун | |
|
Вкарани
Получени |
45
56 |
45
56 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
24 |
26
33 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.60 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.29 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.37 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
