Приятелски Срещи - Клубни
15:30
Санкт Гален
(Швейцария)
Вакер Инсбрук
(Австрия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 27.00 | 38.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.02 | 7.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 11.00 | 1.01 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 11.67 | 1.02 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 9.00 | 1.04 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 1.41 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.11.2023 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санкт Гален (Швейцария), а гостите от Инсбрук (Австрия). Разстоянието между двата града е 153.2 км.
Отговорна Игра
Санкт Гален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.11.2023 | Суперлига | Санкт Гален | 4 - 2 | Винтертур | 1.50 | 4.52 | 5.35 |
| 05.11.2023 | Суперлига | Лозана-Уши | 2 - 5 | Санкт Гален | 3.80 | 3.91 | 1.80 |
| 28.10.2023 | Суперлига | Санкт Гален | 3 - 1 | Грасхопърс | 1.50 | 4.36 | 5.66 |
| 22.10.2023 | Суперлига | Винтертур | 2 - 1 | Санкт Гален | 3.35 | 3.72 | 1.98 |
| 07.10.2023 | Суперлига | Санкт Гален | 4 - 0 | Лозана-Уши | 1.42 | 4.80 | 6.37 |
| 01.10.2023 | Суперлига | Ивердон-Спорт | 1 - 0 | Санкт Гален | 4.94 | 4.20 | 1.58 |
| 27.09.2023 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 1 | Йънг Бойс | 2.43 | 3.65 | 2.56 |
| 23.09.2023 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 1 | Санкт Гален | 4.22 | 4.09 | 1.68 |
| 17.09.2023 | Купа на Швейцария | Делемонт | 2 - 1 | Санкт Гален | 14.17 | 8.13 | 1.12 |
| 08.09.2023 | Приятелски срещи | Щутгарт | 8 - 3 | Санкт Гален | 1.71 | 3.93 | 4.04 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Вакер Инсбрук - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.11.2023 | Приятелски срещи | Рийд | 11 - 0 | Вакер Инсбрук | - | - | - |
| 07.07.2023 | Приятелски срещи | Вакер Инсбрук | 0 - 2 | Яблонец | - | - | - |
| 22.05.2022 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 3 - 0 | Дорнбирн | 1.76 | 3.89 | 3.70 |
| 13.05.2022 | Втора Лига | Санкт Пьолтен | 3 - 1 | Вакер Инсбрук | 1.63 | 4.10 | 4.27 |
| 06.05.2022 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 3 | Хорн | 2.36 | 3.58 | 2.61 |
| 29.04.2022 | Втора Лига | Джуниърс ОО | 3 - 3 | Вакер Инсбрук | 3.47 | 3.81 | 1.85 |
| 22.04.2022 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | Рапид Виена II | 1.71 | 3.84 | 3.98 |
| 18.04.2022 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 3 - 0 | Вакер Инсбрук | 1.98 | 3.44 | 3.40 |
| 15.04.2022 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 1 | Грацер АК | 1.69 | 3.82 | 4.21 |
| 08.04.2022 | Втора Лига | Лиферинг Залцбург | 0 - 1 | Вакер Инсбрук | 2.18 | 3.55 | 2.85 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.11.2021 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 3 - 4 | Вакер Инсбрук | - | - | - |
| 30.06.2015 | Приятелски срещи | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | Санкт Гален | 4.00 | 3.75 | 1.60 |
| 30.01.2015 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 3 - 1 | Вакер Инсбрук | 1.33 | 4.75 | 6.63 |
| 28.06.2014 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 0 - 0 | Вакер Инсбрук | 1.76 | 3.68 | 3.66 |
| 18.01.2013 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 2 - 2 | Вакер Инсбрук | 1.72 | 3.70 | 3.88 |
| 23.06.2012 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 3 - 1 | Вакер Инсбрук | 2.00 | 3.44 | 3.07 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Санкт Гален имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 27.00 | 38.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.02 | 7.50 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 11.00 | 1.01 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 11.67 | 1.02 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 9.00 | 1.04 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 1.41 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.11.2023 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра