Швейцария - Суперлига (2016 - 2017)
14:45
Санкт Гален
Йънг Бойс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.60 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.29 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санкт Гален, а гостите от Берн. Разстоянието между двата града е 155.0 км. Мачът ще се играе на стадион Кибунпарк, който има капацитет от 19 694 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Кибунпарк. Мачът ще се играе в 13:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санкт Гален - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 2 | Тун | 2.67 | 3.35 | 2.45 |
| 17.04.2017 | Суперлига | Люцерн | 2 - 0 | Санкт Гален | 1.71 | 3.77 | 4.20 |
| 08.04.2017 | Суперлига | Грасхопърс | 3 - 1 | Санкт Гален | 2.19 | 3.34 | 3.00 |
| 01.04.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 3 | Базел | 4.66 | 3.71 | 1.66 |
| 24.03.2017 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 3 - 1 | Аустрия Лустенау | 1.60 | 3.60 | 4.60 |
| 19.03.2017 | Суперлига | Тун | 2 - 2 | Санкт Гален | 1.72 | 3.59 | 4.34 |
| 11.03.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 1 | Люцерн | 2.65 | 3.49 | 2.36 |
| 05.03.2017 | Суперлига | Сион | 1 - 2 | Санкт Гален | 1.52 | 4.11 | 5.25 |
| 26.02.2017 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 1 | Лугано | 1.79 | 3.48 | 4.12 |
| 18.02.2017 | Суперлига | Йънг Бойс | 2 - 2 | Санкт Гален | 1.42 | 4.62 | 6.02 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Йънг Бойс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Суперлига | Йънг Бойс | 1 - 2 | Лугано | 1.62 | 3.91 | 4.83 |
| 17.04.2017 | Суперлига | Йънг Бойс | 0 - 1 | Грасхопърс | 1.55 | 4.20 | 4.89 |
| 09.04.2017 | Суперлига | Базел | 1 - 1 | Йънг Бойс | 1.66 | 3.86 | 4.46 |
| 02.04.2017 | Суперлига | Йънг Бойс | 3 - 2 | Вадуц | 1.27 | 5.66 | 8.27 |
| 19.03.2017 | Суперлига | Лугано | 0 - 2 | Йънг Бойс | 3.36 | 3.52 | 1.97 |
| 12.03.2017 | Суперлига | Лозана Спорт | 0 - 0 | Йънг Бойс | 4.13 | 3.94 | 1.69 |
| 04.03.2017 | Суперлига | Йънг Бойс | 3 - 2 | Тун | 1.83 | 3.65 | 3.73 |
| 01.03.2017 | Купа на Швейцария | Йънг Бойс | 2 - 2 | Винтертур | 1.15 | 7.19 | 12.04 |
| 25.02.2017 | Суперлига | Грасхопърс | 2 - 3 | Йънг Бойс | 3.59 | 3.61 | 1.88 |
| 18.02.2017 | Суперлига | Йънг Бойс | 2 - 2 | Санкт Гален | 1.42 | 4.62 | 6.02 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2017 | Суперлига | Йънг Бойс | 2 - 2 | Санкт Гален | 1.42 | 4.62 | 6.02 |
| 02.10.2016 | Суперлига | Йънг Бойс | 2 - 2 | Санкт Гален | 1.35 | 4.87 | 6.83 |
| 23.07.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 0 - 2 | Йънг Бойс | 3.61 | 3.59 | 1.87 |
| 12.05.2016 | Суперлига | Йънг Бойс | 3 - 1 | Санкт Гален | 1.33 | 5.06 | 7.19 |
| 19.03.2016 | Суперлига | Санкт Гален | 2 - 3 | Йънг Бойс | 3.36 | 3.38 | 2.01 |
| 28.11.2015 | Суперлига | Йънг Бойс | 2 - 1 | Санкт Гален | 1.53 | 3.94 | 5.45 |
| 01.08.2015 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 1 | Йънг Бойс | 2.72 | 3.32 | 2.39 |
| 10.05.2015 | Суперлига | Йънг Бойс | 3 - 1 | Санкт Гален | 1.64 | 3.80 | 4.62 |
| 11.04.2015 | Суперлига | Санкт Гален | 3 - 1 | Йънг Бойс | 2.65 | 3.25 | 2.48 |
| 30.11.2014 | Суперлига | Йънг Бойс | 4 - 2 | Санкт Гален | 1.97 | 3.37 | 3.49 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Санкт Гален имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Базел | 30 | +53 | 77 |
| 2 | Йънг Бойс | 29 | +20 | 53 |
| 3 | Сион | 29 | +6 | 45 |
| 4 | Люцерн | 30 | +2 | 43 |
| 5 | Лугано | 29 | -10 | 40 |
| 6 | Грасхопърс | 29 | -8 | 33 |
| 7 | Санкт Гален | 29 | -14 | 31 |
| 8 | Лозана Спорт | 30 | -10 | 30 |
| 9 | Тун | 29 | -12 | 30 |
| 10 | Вадуц | 30 | -27 | 26 |
Хронология в първенството
| Санкт Гален | |
| Йънг Бойс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санкт Гален | Санкт Гален | Йънг Бойс | Йънг Бойс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Базел | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 3 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Йънг Бойс | 0 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | - | - | - | |
| 3 | Сион | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Люцерн | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 5 | Лугано | 0 - 1 | 2 - 3 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 6 | Грасхопърс | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 7 | Санкт Гален | - | - | - | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 8 | Лозана Спорт | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 7 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Тун | 1 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 10 | Вадуц | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Санкт Гален | Йънг Бойс | |
| Позиция | 7 | 2 |
| Точки | 31 | 53 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 2 |
| Точки | 17 | 21 |
Форма в шампионата
| Санкт Гален | Йънг Бойс | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
7 14 |
15
8 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 7 |
5
6 3 |
Голове в шампионата
| Санкт Гален | Йънг Бойс | |
|
Вкарани
Получени |
32
46 |
61
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
19 |
17
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.60 | 1.91 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.29 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
