Норвегия - Първа Дивизия (2017)
19:00
Саннес Улф
Уленсакер Киса
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.00 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.22 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Саннес, а гостите от Йесхайм. Разстоянието между двата града е 338.7 км. Мачът ще се играе на стадион Санднес Идретспарк, който има капацитет от 4 969 места, от които седящи 4 109. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Санднес Идретспарк. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Саннес Улф - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2017 | Купа на Норвегия | Йойгарден | 2 - 0 | Саннес Улф | 3.30 | 3.81 | 1.87 |
| 19.05.2017 | Първа Дивизия | Мьондален | 2 - 2 | Саннес Улф | 2.30 | 3.40 | 2.73 |
| 16.05.2017 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 2 - 1 | Саннес Улф | 1.93 | 3.45 | 3.46 |
| 13.05.2017 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 3 - 0 | Бодьо Глимт | 2.16 | 3.26 | 3.07 |
| 09.05.2017 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 2 - 3 | Саннес Улф | 2.41 | 3.27 | 2.68 |
| 30.04.2017 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 2 - 0 | Тромсдален | 1.47 | 3.98 | 6.15 |
| 23.04.2017 | Първа Дивизия | Осане | 4 - 0 | Саннес Улф | 2.94 | 3.15 | 2.31 |
| 17.04.2017 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 0 - 0 | Фредрикстад | 1.55 | 3.79 | 5.39 |
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Левангер | 0 - 1 | Саннес Улф | 2.91 | 3.32 | 2.23 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 2 - 0 | Елверум | 1.45 | 4.14 | 6.06 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2017 | Купа на Норвегия | Уленсакер Киса | 2 - 0 | Алта | 1.55 | 4.31 | 4.32 |
| 21.05.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 1 - 0 | Тромсдален | 1.97 | 3.43 | 3.33 |
| 16.05.2017 | Първа Дивизия | Бодьо Глимт | 3 - 1 | Уленсакер Киса | 1.36 | 4.76 | 6.52 |
| 13.05.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 3 | Осане | 2.05 | 3.30 | 3.25 |
| 07.05.2017 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 3 - 1 | Уленсакер Киса | 1.48 | 4.11 | 5.81 |
| 30.04.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 1 | Фредрикстад | 2.12 | 3.34 | 3.11 |
| 23.04.2017 | Първа Дивизия | Елверум | 0 - 3 | Уленсакер Киса | 2.37 | 3.24 | 2.76 |
| 17.04.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 0 | Стрьомен | 2.25 | 3.38 | 2.85 |
| 09.04.2017 | Първа Дивизия | Арендал | 1 - 2 | Уленсакер Киса | 2.17 | 3.38 | 2.97 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 2 | Левангер | 2.33 | 3.35 | 2.73 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2016 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 4 - 0 | Уленсакер Киса | 1.54 | 4.01 | 5.16 |
| 03.04.2016 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 1 - 1 | Саннес Улф | 2.67 | 3.20 | 2.44 |
| 24.11.2012 | Плейофи | Саннес Улф | 3 - 1 | Уленсакер Киса | 1.24 | 5.75 | 9.46 |
| 21.11.2012 | Плейофи | Уленсакер Киса | 0 - 4 | Саннес Улф | 3.61 | 3.47 | 1.93 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Саннес Улф имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 28.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Старт Кристиансанд | 10 | +12 | 22 |
| 2 | Бодьо Глимт | 9 | +9 | 22 |
| 3 | Ранхайм | 9 | +6 | 21 |
| 4 | Саннес Улф | 9 | +4 | 17 |
| 5 | Уленсакер Киса | 9 | +3 | 16 |
| 6 | Мьондален | 9 | +7 | 14 |
| 7 | Осане | 9 | -1 | 12 |
| 8 | Левангер | 9 | +3 | 11 |
| 9 | Стрьомен | 9 | -5 | 11 |
| 10 | Елверум | 9 | -6 | 10 |
| 11 | Тромсдален | 9 | -2 | 9 |
| 12 | Флурьо | 9 | -6 | 7 |
| 13 | Арендал | 9 | -7 | 7 |
| 14 | Конгсвингер | 9 | -5 | 6 |
| 15 | Йерв Гримстад | 10 | -6 | 6 |
| 16 | Фредрикстад | 9 | -6 | 4 |
Хронология в първенството
| Саннес Улф | |
| Уленсакер Киса | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Саннес Улф | Саннес Улф | Уленсакер Киса | Уленсакер Киса | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Старт Кристиансанд | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 2 | Бодьо Глимт | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 3 | Ранхайм | |||||||
| 4 | Саннес Улф | - | - | - | ||||
| 5 | Уленсакер Киса | - | - | - | ||||
| 6 | Мьондален | 2 - 2 | ||||||
| 7 | Осане | 4 - 0 | 2 - 3 | |||||
| 8 | Левангер | 0 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 9 | Стрьомен | 2 - 0 | ||||||
| 10 | Елверум | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 11 | Тромсдален | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 12 | Флурьо | |||||||
| 13 | Арендал | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 14 | Конгсвингер | 2 - 3 | ||||||
| 15 | Йерв Гримстад | |||||||
| 16 | Фредрикстад | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Саннес Улф | Уленсакер Киса | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 17 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 10 | 6 |
Форма в шампионата
| Саннес Улф | Уленсакер Киса | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 2 |
5
1 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
1 0 |
2
0 2 |
Голове в шампионата
| Саннес Улф | Уленсакер Киса | |
|
Вкарани
Получени |
14
10 |
16
13 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
0 |
7
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.00 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.22 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.08 | 1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.05.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
