Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Саннес Улф
(Норвегия)
Вард Хаугесунд
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 4.31 | 4.09 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.16 | 2.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.06 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.32 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.97 | 1.74 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 2.94 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.03.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Саннес, а гостите от Хаугесунд. Разстоянието между двата града е 67.9 км.
Отговорна Игра
Саннес Улф - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2025 | Приятелски срещи | Лисеклостер | 1 - 2 | Саннес Улф | - | - | - |
| 15.02.2025 | Приятелски срещи | Саннес Улф | 4 - 3 | Видар | 1.17 | 7.01 | 9.79 |
| 08.02.2025 | Приятелски срещи | Брюне | 0 - 3 | Саннес Улф | 1.33 | 4.97 | 7.01 |
| 31.01.2025 | Приятелски срещи | Саннес Улф | 2 - 2 | Викинг Ставангер | 7.15 | 5.79 | 1.24 |
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Айерсун | 3 - 1 | Саннес Улф | 1.23 | 6.06 | 8.68 |
| 02.11.2024 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 2 - 6 | Ранхайм | 4.20 | 3.90 | 1.66 |
| 30.10.2024 | Купа на Норвегия | Саннес Улф | 0 - 2 | Молде | 16.23 | 7.46 | 1.13 |
| 26.10.2024 | Първа Дивизия | Левангер | 4 - 0 | Саннес Улф | 1.41 | 4.84 | 5.56 |
| 21.10.2024 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 0 - 1 | Лин Осло | 5.34 | 4.56 | 1.45 |
| 05.10.2024 | Купа на Норвегия | Саннес Улф | 2 - 0 | Левангер | 2.91 | 3.45 | 2.15 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Вард Хаугесунд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2025 | Приятелски срещи | Вард Хаугесунд | 2 - 5 | Айерсун | - | - | - |
| 26.10.2024 | Д2 Група 1 | Нутоден | 4 - 0 | Вард Хаугесунд | 1.86 | 3.97 | 3.06 |
| 19.10.2024 | Д2 Група 1 | Вард Хаугесунд | 8 - 0 | Квик Халден | 1.43 | 4.71 | 4.90 |
| 05.10.2024 | Д2 Група 1 | Арендал | 3 - 1 | Вард Хаугесунд | 1.55 | 4.06 | 4.44 |
| 29.09.2024 | Д2 Група 1 | Йерв Гримстад | 5 - 2 | Вард Хаугесунд | 1.36 | 4.67 | 5.90 |
| 23.09.2024 | Д2 Група 1 | Вард Хаугесунд | 1 - 0 | Бран Берген 2 | 1.79 | 4.10 | 3.17 |
| 14.09.2024 | Д2 Група 1 | Сотра | 4 - 0 | Вард Хаугесунд | 1.90 | 3.70 | 3.17 |
| 08.09.2024 | Д2 Група 1 | Вард Хаугесунд | 2 - 0 | Хьодд | 5.39 | 4.24 | 1.45 |
| 31.08.2024 | Д2 Група 1 | Вард Хаугесунд | 1 - 3 | Лисеклостер | 2.16 | 3.75 | 2.54 |
| 25.08.2024 | Д2 Група 1 | Ейк Тьонсберг | 1 - 1 | Вард Хаугесунд | 1.69 | 3.80 | 3.74 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2024 | Купа на Норвегия | Вард Хаугесунд | 0 - 4 | Саннес Улф | - | - | - |
| 09.03.2024 | Приятелски срещи | Саннес Улф | 5 - 2 | Вард Хаугесунд | 1.41 | 4.78 | 5.41 |
| 11.02.2023 | Приятелски срещи | Саннес Улф | 5 - 0 | Вард Хаугесунд | 1.36 | 5.11 | 5.91 |
| 21.02.2022 | Приятелски срещи | Саннес Улф | 4 - 3 | Вард Хаугесунд | 1.59 | 3.90 | 4.44 |
| 22.05.2019 | Купа на Норвегия | Вард Хаугесунд | 0 - 0 | Саннес Улф | 5.95 | 4.65 | 1.40 |
| 25.01.2014 | Приятелски срещи | Саннес Улф | 1 - 1 | Вард Хаугесунд | - | - | - |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Саннес Улф имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.58 | 4.31 | 4.09 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.16 | 2.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 3.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 7.06 | 1.06 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.32 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.97 | 1.74 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 2.94 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.03.2025 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра