Приятелски Срещи - Клубни
19:00
Саннес Улф
(Норвегия)
Викинг Ставангер
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 4.50 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.14 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.85 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2021 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Саннес, а гостите от Ставангер. Разстоянието между двата града е 13.1 км. Мачът ще се играе на стадион Санднес Идретспарк, който има капацитет от 4 969 места, от които седящи 4 109. Размерите на терена са 105 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Санднес Идретспарк. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
Саннес Улф - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2021 | Приятелски срещи | Йерв Гримстад | 3 - 2 | Саннес Улф | 2.51 | 3.85 | 2.26 |
| 13.12.2020 | Първа Дивизия | Ранхайм | 1 - 1 | Саннес Улф | 1.82 | 3.71 | 3.76 |
| 07.12.2020 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 3 - 1 | Йерв Гримстад | 2.05 | 3.67 | 3.13 |
| 21.11.2020 | Първа Дивизия | Йойгарден | 2 - 1 | Саннес Улф | 3.30 | 3.66 | 1.98 |
| 18.11.2020 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 4 - 1 | Стьордалс Блинк | 1.94 | 3.76 | 3.23 |
| 15.11.2020 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 2 - 1 | Согндал | 5.93 | 4.37 | 1.47 |
| 08.11.2020 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 1 - 1 | Саннес Улф | 2.02 | 3.78 | 3.07 |
| 01.11.2020 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 3 - 0 | Саннес Улф | 2.30 | 3.64 | 2.67 |
| 28.10.2020 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 2 - 2 | Стрьомен | 2.13 | 3.61 | 3.04 |
| 25.10.2020 | Първа Дивизия | Лилестрьом | 4 - 2 | Саннес Улф | 1.34 | 4.81 | 7.54 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Викинг Ставангер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2021 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 1 - 1 | Осане | 1.50 | 4.10 | 5.42 |
| 19.12.2020 | Елитсериен | Бодьо Глимт | 3 - 0 | Викинг Ставангер | 1.36 | 5.10 | 7.44 |
| 10.12.2020 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 2 - 2 | Волеренга Осло | 2.37 | 3.38 | 2.84 |
| 06.12.2020 | Елитсериен | Сандефьорд | 2 - 2 | Викинг Ставангер | 2.66 | 3.55 | 2.42 |
| 02.12.2020 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 2 - 0 | Бран Берген | 2.27 | 3.48 | 2.97 |
| 28.11.2020 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 4 - 1 | Старт Кристиансанд | 1.78 | 3.78 | 4.12 |
| 22.11.2020 | Елитсериен | Сарпсборг 08 | 1 - 2 | Викинг Ставангер | 2.17 | 3.51 | 3.07 |
| 08.11.2020 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 3 - 0 | Розенборг | 3.31 | 3.66 | 2.03 |
| 04.11.2020 | Елитсериен | Од БК | 3 - 0 | Викинг Ставангер | 2.04 | 3.76 | 3.24 |
| 01.11.2020 | Елитсериен | Стабек | 1 - 1 | Викинг Ставангер | 2.32 | 3.50 | 2.85 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.06.2020 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 5 - 0 | Саннес Улф | 1.73 | 3.70 | 3.70 |
| 06.06.2020 | Приятелски срещи | Саннес Улф | 1 - 3 | Викинг Ставангер | 4.03 | 3.80 | 1.67 |
| 19.06.2019 | Купа на Норвегия | Саннес Улф | 1 - 2 | Викинг Ставангер | 3.87 | 3.92 | 1.75 |
| 13.02.2019 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 5 - 1 | Саннес Улф | 1.49 | 4.57 | 4.74 |
| 25.08.2018 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 3 - 0 | Викинг Ставангер | 3.66 | 3.88 | 1.79 |
| 16.05.2018 | Първа Дивизия | Викинг Ставангер | 5 - 2 | Саннес Улф | 1.71 | 3.67 | 4.20 |
| 18.03.2017 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 3 - 3 | Саннес Улф | - | - | - |
| 28.03.2016 | Приятелски срещи | Саннес Улф | 1 - 0 | Викинг Ставангер | 3.50 | 3.80 | 1.83 |
| 14.03.2015 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 1 - 0 | Саннес Улф | 1.62 | 3.69 | 4.27 |
| 22.08.2014 | Елитсериен | Саннес Улф | 2 - 2 | Викинг Ставангер | 3.34 | 3.33 | 2.08 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Саннес Улф имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.50 | 4.50 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.14 | 1.14 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.85 | 1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2021 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра