Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
19:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.10 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Барселона, а гостите от Агилас.
Разстоянието между двата града е 547.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Естадио Нарцис Сала,
който има капацитет от
6 550 места.
Размерите на терена са 102 x 64 m.
Снимки от Google карта
стадион Естадио Нарцис Сала.
Мачът ще се играе в 18:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сант Андреу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Уеска |
1 - 0 |
Сант Андреу |
1.64 |
3.49 |
4.83 |
| 15.08.2026 |
Серия С - А |
Олот |
0 - 0 |
Сант Андреу |
3.14 |
3.31 |
2.02 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Еспаньол Б |
1 - 1 |
Сант Андреу |
2.83 |
3.24 |
2.22 |
| 04.12.2025 |
Купа на Краля |
Сант Андреу |
0 - 0 |
Селта Виго |
8.66 |
4.97 |
1.30 |
| 29.10.2025 |
Купа на Краля |
Сант Андреу |
1 - 1 |
Теруел |
2.49 |
3.05 |
2.78 |
| 30.08.2025 |
Приятелски срещи |
Корнеля |
0 - 2 |
Сант Андреу |
3.25 |
3.35 |
1.97 |
| 23.08.2025 |
Приятелски срещи |
Сант Андреу |
0 - 0 |
Бадалона |
- |
- |
- |
| 20.08.2025 |
Приятелски срещи |
Лейда Еспортиу |
0 - 0 |
Сант Андреу |
7.33 |
4.57 |
1.35 |
| 23.07.2025 |
Приятелски срещи |
Майорка |
1 - 0 |
Сант Андреу |
1.26 |
5.25 |
9.45 |
| 04.12.2024 |
Купа на Краля |
Сант Андреу |
1 - 3 |
Бетис |
9.14 |
5.00 |
1.29 |
Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Агилас - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Агилас |
2 - 2 |
Алкоркон |
2.54 |
2.95 |
2.61 |
| 19.08.2026 |
Приятелски срещи |
Агилас |
3 - 0 |
Алкояно |
2.25 |
3.01 |
2.99 |
| 15.08.2026 |
Приятелски срещи |
Агилас |
1 - 0 |
Лорка Депортива |
1.66 |
3.43 |
4.64 |
Общо 2 победи и 1 равенство
в последните 3 изиграни футболни срещи.
Директни срещи
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Реал Хаен |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
3 |
| 2 |
Картахена |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 3 |
Химнастик де Тарагона |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 4 |
Антекера |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 5 |
Виляреал Б |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Реал Мурсия |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 7 |
Уеска |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 8 |
Агилас |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 8 |
Алкоркон |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 8 |
Атлетико Мадрид Б |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 8 |
Хувентуд Торемолинос |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 12 |
Реал Мадрид Кастиля |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 12 |
Теруел |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 14 |
Ибиса |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 15 |
Еркулес |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 15 |
Райо Махадаонда |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 17 |
Сант Андреу |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 18 |
Алхесирас |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 19 |
Сарагоса |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 20 |
КЕ Еуропа |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
-3 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сант Андреу |
|
| Агилас |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сант Андреу |
Агилас |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.10 |
3.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.29 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака