Колумбия - Примера А (2026 - Клаусура)

понеделник, 3 август, 2026
04:00
Санта Фе Богота

Санта Фе Богота

Онсе Калдас

Онсе Калдас

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Санта Фе Богота
X 0% за равен
2 0% за Онсе Калдас
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.15 3.20 3.50
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.29 1.36 1.67
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.50 2.50
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.25 1.33
Ср. коеф. 2.5 1.75 2.05
Ср. коеф. 3.5 1.29 3.50
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.83 1.83

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2026 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Богота, а гостите от Манисалес. Разстоянието между двата града е 167.1 км. Мачът ще се играе на стадион Ел Кампин, който има капацитет от 36 343 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ел Кампин. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Санта Фе Богота - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
31.07.2026 Копа Судамерикана Каракас 0 - 3 Санта Фе Богота 2.90 3.20 2.32
27.07.2026 Примера А Агилас Дорадас 2 - 1 Санта Фе Богота 2.69 2.97 2.64
24.07.2026 Копа Судамерикана Санта Фе Богота 2 - 0 Каракас 1.35 4.30 9.32
28.05.2026 Копа Либ. Гр. фаза Пенярол Монтевидео 0 - 1 Санта Фе Богота 1.86 3.25 4.27
24.05.2026 Апертура Плейоф Хуниор Баранкиля 0 - 0 Санта Фе Богота 1.89 3.36 3.83
20.05.2026 Копа Либ. Гр. фаза Санта Фе Богота 2 - 1 Платензе Буенос Айрес 2.17 3.01 3.39
17.05.2026 Апертура Плейоф Санта Фе Богота 1 - 1 Хуниор Баранкиля 1.82 3.44 4.03
13.05.2026 Апертура Плейоф Санта Фе Богота 4 - 0 Америка де Кали 2.11 3.18 3.34
10.05.2026 Апертура Плейоф Америка де Кали 1 - 1 Санта Фе Богота 2.10 3.17 3.38
07.05.2026 Копа Либ. Гр. фаза Санта Фе Богота 1 - 1 Коринтианс SP 2.83 2.95 2.57

Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.

Онсе Калдас - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
30.07.2026 Копа Колумбия Енвигадо 0 - 3 Онсе Калдас 3.15 3.02 2.26
27.07.2026 Примера А Онсе Калдас 5 - 1 Кукута Депортиво 1.41 4.22 6.89
22.07.2026 Копа Колумбия Онсе Калдас 3 - 0 Енвигадо 1.60 3.67 5.11
14.05.2026 Апертура Плейоф Хуниор Баранкиля 2 - 2 Онсе Калдас 1.80 3.52 3.99
11.05.2026 Апертура Плейоф Онсе Калдас 0 - 1 Хуниор Баранкиля 2.05 3.36 3.29
02.05.2026 Примера А Онсе Калдас 1 - 0 Атлетико Насионал 2.84 3.24 2.35
27.04.2026 Примера А Агилас Дорадас 2 - 2 Онсе Калдас 2.37 3.11 2.90
21.04.2026 Примера А Онсе Калдас 2 - 1 Интер. Богота 1.92 3.38 3.70
10.04.2026 Примера А Депортиво Перейра 0 - 0 Онсе Калдас 3.98 3.41 1.84
03.04.2026 Примера А Онсе Калдас 1 - 1 Индепендиенте Меделин 2.23 3.25 3.04

Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 равенства в последните 4 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
26.01.2026 Примера А Онсе Калдас 1 - 1 Санта Фе Богота 2.20 3.14 3.20
02.09.2025 Примера А Санта Фе Богота 1 - 2 Онсе Калдас 1.96 3.14 3.94
17.06.2025 Примера А Санта Фе Богота 1 - 0 Онсе Калдас 1.81 3.23 4.49
06.06.2025 Примера А Онсе Калдас 1 - 2 Санта Фе Богота 2.04 3.14 3.66
16.03.2025 Примера А Онсе Калдас 0 - 1 Санта Фе Богота 2.53 2.91 2.90
09.11.2024 Примера А Санта Фе Богота 2 - 1 Онсе Калдас 1.81 3.22 4.53
24.05.2024 Примера А Санта Фе Богота 1 - 0 Онсе Калдас 1.81 3.22 4.49
19.05.2024 Примера А Онсе Калдас 0 - 0 Санта Фе Богота 2.71 2.86 2.73
17.04.2024 Примера А Онсе Калдас 0 - 1 Санта Фе Богота 3.41 2.85 2.26
08.11.2023 Примера А Санта Фе Богота 0 - 1 Онсе Калдас 2.36 3.18 2.88

В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Санта Фе Богота имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.

Примера А класиране към 03.08.2026

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Атлетико Букараманга 2 1 1 0 2 1 +1 4
1 Янерос 2 1 1 0 2 1 +1 4
3 Онсе Калдас 1 1 0 0 5 1 +4 3
4 Америка де Кали 1 1 0 0 2 0 +2 3
4 Депортиво Кали 1 1 0 0 2 0 +2 3
6 Индепендиенте Меделин 1 1 0 0 3 2 +1 3
7 Агилас Дорадас 1 1 0 0 2 1 +1 3
7 Депортес Толима 1 1 0 0 2 1 +1 3
9 Алианса Валедупар 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Форталеса 1 0 1 0 1 1 0 1
11 Депортиво Пасто 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 Санта Фе Богота 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Хуниор Баранкиля 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 Депортиво Перейра 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 Мильонариос Богота 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 Интернасионал де Богота 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Хагуарес де Кордоба 1 0 0 1 0 2 -2 0
18 Кукута Депортиво 1 0 0 1 1 5 -4 0
19 Атлетико Насионал 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Бояка Чико 0 0 0 0 0 0 0 0
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Хронология в първенството

Санта Фе Богота  
Онсе Калдас  
Домакин  
Гост  
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Представяне в Шампионата

  Санта Фе Богота Онсе Калдас
Победи 0 1
Равни 0 0
Загуби 1 0
Вкарани Голове 1 5
Получени Голове 2 1
Средно Вкарани 1.00 5.00
Средно Получени 2.00 1.00
Мачове Вкарал 100% 100%
Мачове Получил 100% 100%
Гол/Гол 100% 100%
Над 1.5 100% 100%
Над 2.5 100% 100%
Над 3.5 0% 100%
  Домакин Гост
Победи 0 0
Равни 0 0
Загуби 0 0
Вкарани Голове 0 0
Получени Голове 0 0
Средно Вкарани 0.00 0.00
Средно Получени 0.00 0.00
Мачове Вкарал 0% 0%
Мачове Получил 0% 0%
Гол/Гол 0% 0%
Над 1.5 0% 0%
Над 2.5 0% 0%
Над 3.5 0% 0%

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 2.15 3.20 3.50
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.29 1.36 1.67
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   1.50 2.50
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.25 1.33
Ср. коеф. 2.5 1.75 2.05
Ср. коеф. 3.5 1.29 3.50
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.83 1.83

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.07.2026 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Санта Фе Богота
X 0% за равен
2 0% за Онсе Калдас
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака