Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
19:00
Санта Клара
Бенфика Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.20 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.36 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понта Делгада, а гостите от Лисабон. Разстоянието между двата града е 1 446.4 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио де Сан Мигел, който има капацитет от 15 277 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио де Сан Мигел. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 0 | Санта Клара | 2.45 | 2.86 | 2.97 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Визела | 1.69 | 3.23 | 5.09 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 0 | Санта Клара | 2.26 | 3.04 | 3.06 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.81 | 3.15 | 4.43 |
| 12.02.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 1 | Санта Клара | 2.65 | 2.79 | 2.78 |
| 04.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 3 | Фафе | 1.75 | 3.18 | 4.73 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 1 | Санта Клара | 2.13 | 2.98 | 3.43 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Академика Коимбра | 2.63 | 2.79 | 2.81 |
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 5 - 0 | Санта Клара | 2.50 | 3.00 | 2.78 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 1 - 0 | Санта Клара | 1.56 | 3.44 | 6.07 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Бенфика Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Олянензе | 1.58 | 3.74 | 5.10 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 2 | Бенфика Б | 1.94 | 3.21 | 3.73 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Фреамунде | 2.26 | 3.09 | 3.03 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.34 | 3.10 | 2.89 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 4 - 2 | Авеш | 3.13 | 3.19 | 2.15 |
| 03.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Визела | 1.68 | 3.44 | 4.78 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 1 | Бенфика Б | 2.20 | 3.02 | 3.18 |
| 23.01.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 2 | Варзин | 2.16 | 3.20 | 3.10 |
| 14.01.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | Бенфика Б | 2.48 | 3.10 | 2.67 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.90 | 3.24 | 3.80 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 1 | Санта Клара | 2.35 | 3.04 | 2.90 |
| 02.04.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 0 | Санта Клара | 2.06 | 3.18 | 3.35 |
| 08.11.2015 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Бенфика Б | 2.78 | 3.12 | 2.42 |
| 07.03.2015 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Бенфика Б | 2.73 | 3.08 | 2.43 |
| 01.10.2014 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 1 | Санта Клара | 1.49 | 3.80 | 5.93 |
| 01.03.2014 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Санта Клара | 1.51 | 3.67 | 5.94 |
| 23.10.2013 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 2 | Бенфика Б | 2.90 | 3.06 | 2.29 |
| 18.05.2013 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 2 | Санта Клара | 1.97 | 3.13 | 3.58 |
| 06.01.2013 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Бенфика Б | 2.43 | 3.22 | 2.65 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Санта Клара имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 11.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 30 | +30 | 64 |
| 2 | Авеш | 30 | +14 | 54 |
| 3 | Бенфика Б | 30 | +6 | 50 |
| 4 | Варзин | 30 | +5 | 48 |
| 5 | Академика Коимбра | 30 | +7 | 47 |
| 6 | Санта Клара | 30 | -2 | 45 |
| 7 | Спортинг Брага Б | 30 | +9 | 42 |
| 8 | Униао Мадейра | 30 | -1 | 42 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 30 | +3 | 40 |
| 10 | Пенафиел | 30 | -3 | 40 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 30 | +1 | 40 |
| 12 | Жил Висенте | 30 | 0 | 39 |
| 13 | Фамаликао | 30 | -2 | 39 |
| 14 | Кова Да Пиедаде | 30 | -9 | 38 |
| 15 | Порто Б | 30 | -5 | 37 |
| 16 | Фреамунде | 30 | -2 | 35 |
| 17 | Визела | 30 | -5 | 35 |
| 18 | Академико Визеу | 30 | -5 | 35 |
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 30 | -9 | 34 |
| 20 | Фафе | 30 | -6 | 33 |
| 21 | Лейшоес | 30 | -1 | 32 |
| 22 | Олянензе | 30 | -25 | 18 |
Хронология в първенството
| Санта Клара | |
| Бенфика Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санта Клара | Санта Клара | Бенфика Б | Бенфика Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 2 | Авеш | 0 - 2 | 0 - 2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 3 | Бенфика Б | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 4 | Варзин | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Академика Коимбра | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | Санта Клара | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 7 | Спортинг Брага Б | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 8 | Униао Мадейра | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | |||
| 10 | Пенафиел | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 11 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 12 | Жил Висенте | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Фамаликао | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 14 | Кова Да Пиедаде | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 15 | Порто Б | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 16 | Фреамунде | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 17 | Визела | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 18 | Академико Визеу | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 20 | Фафе | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | |||
| 21 | Лейшоес | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 22 | Олянензе | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Санта Клара | Бенфика Б | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 45 | 50 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 7 |
| Точки | 25 | 19 |
Форма в шампионата
| Санта Клара | Бенфика Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
9 9 |
14
8 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 3 |
5
4 6 |
Голове в шампионата
| Санта Клара | Бенфика Б | |
|
Вкарани
Получени |
30
32 |
41
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
13 |
15
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.20 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.36 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.03.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
