Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
21:00
Санта Клара
Фафе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.25 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.35 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понта Делгада, а гостите от Фафе. Разстоянието между двата града е 1 552.4 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио де Сан Мигел, който има капацитет от 15 277 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио де Сан Мигел. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 1 | Санта Клара | 2.13 | 2.98 | 3.43 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Академика Коимбра | 2.63 | 2.79 | 2.81 |
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 5 - 0 | Санта Клара | 2.50 | 3.00 | 2.78 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 1 - 0 | Санта Клара | 1.56 | 3.44 | 6.07 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.39 | 2.77 | 3.12 |
| 18.12.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 2 | Санта Клара | 2.80 | 2.97 | 2.47 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Пенафиел | 2.28 | 2.70 | 3.49 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Санта Клара | 2.06 | 2.93 | 3.69 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Санта Клара | 2.76 | 2.81 | 2.66 |
| 20.11.2016 | Купа на Португалия | Спортинг Брага | 2 - 1 | Санта Клара | 1.29 | 4.69 | 10.24 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 равенства в последните 3 домакинства.
Фафе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 2 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 2.18 | 3.13 | 3.13 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 0 | Фафе | 2.17 | 3.00 | 3.29 |
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 4 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.53 | 3.00 | 2.72 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 2 | Авеш | 3.87 | 3.14 | 1.92 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 1 | Фафе | 1.87 | 3.15 | 4.07 |
| 18.12.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 2 - 1 | Жил Висенте | 2.36 | 2.87 | 3.08 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 0 | Фафе | 1.94 | 3.12 | 3.84 |
| 05.12.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 1 | Визела | 2.27 | 2.86 | 3.27 |
| 28.11.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 1 | Фафе | 1.59 | 3.69 | 5.10 |
| 13.11.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 3 | Кова Да Пиедаде | 2.76 | 2.90 | 2.57 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 0 - 2 | Санта Клара | 2.72 | 2.88 | 2.62 |
Лига Португал 2 класиране към 04.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 24 | +30 | 56 |
| 2 | Авеш | 24 | +19 | 52 |
| 3 | Академика Коимбра | 24 | +7 | 40 |
| 4 | Санта Клара | 24 | -1 | 39 |
| 5 | Бенфика Б | 25 | +2 | 38 |
| 6 | Варзин | 24 | +2 | 35 |
| 7 | Пенафиел | 24 | +1 | 35 |
| 8 | Спортинг Брага Б | 24 | +6 | 34 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 24 | +2 | 33 |
| 10 | Кова Да Пиедаде | 24 | -4 | 33 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 24 | +1 | 31 |
| 12 | Униао Мадейра | 24 | -2 | 31 |
| 13 | Визела | 25 | 0 | 30 |
| 14 | Жил Висенте | 24 | -2 | 29 |
| 15 | Фафе | 24 | -5 | 28 |
| 16 | Фамаликао | 24 | -6 | 28 |
| 17 | Порто Б | 24 | -7 | 28 |
| 18 | Академико Визеу | 24 | -5 | 27 |
| 19 | Лейшоес | 24 | 0 | 26 |
| 20 | Спортинг Лисабон Б | 24 | -10 | 26 |
| 21 | Фреамунде | 24 | -6 | 22 |
| 22 | Олянензе | 24 | -22 | 13 |
Хронология в първенството
| Санта Клара | |
| Фафе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санта Клара | Санта Клара | Фафе | Фафе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 1 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 2 | Авеш | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 3 | Академика Коимбра | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | |||
| 4 | Санта Клара | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 5 | Бенфика Б | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 6 | Варзин | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Пенафиел | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 8 | Спортинг Брага Б | 1 - 2 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 9 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 10 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | 1 - 3 | |||||
| 11 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 12 | Униао Мадейра | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 13 | Визела | 0 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 14 | Жил Висенте | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 15 | Фафе | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 16 | Фамаликао | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 17 | Порто Б | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 18 | Академико Визеу | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 19 | Лейшоес | 1 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 20 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |||
| 21 | Фреамунде | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 22 | Олянензе | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
Класиране в шампионата
| Санта Клара | Фафе | |
| Позиция | 4 | 15 |
| Точки | 39 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 6 |
| Точки | 21 | 15 |
Форма в шампионата
| Санта Клара | Фафе | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
6 7 |
7
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 2 |
4
3 5 |
Голове в шампионата
| Санта Клара | Фафе | |
|
Вкарани
Получени |
26
27 |
30
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
10 |
15
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.25 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.35 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
