Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Санта Клара
Фамаликао
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.00 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.25 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понта Делгада, а гостите от Вила Нова де Фамаликао. Разстоянието между двата града е 1 522.7 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио де Сан Мигел, който има капацитет от 15 277 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио де Сан Мигел. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 3 | Санта Клара | 1.91 | 3.18 | 3.81 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Ароука | 2.27 | 2.88 | 3.20 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 0 | Санта Клара | 2.48 | 2.95 | 2.80 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 3 - 2 | Бенфика Б | 1.45 | 3.98 | 6.71 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 2 | Санта Клара | 3.01 | 3.02 | 2.29 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Санта Клара | 2.33 | 2.93 | 3.04 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 4 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 1.45 | 3.73 | 7.15 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Санта Клара | 2.55 | 2.79 | 2.87 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Жил Висенте | 1.50 | 3.51 | 6.78 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 1 | Санта Клара | 2.90 | 2.95 | 2.42 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Фамаликао - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 2 | Академика Коимбра | 2.78 | 3.07 | 2.41 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 1 | Фамаликао | 2.84 | 3.10 | 2.34 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 0 | Жил Висенте | 1.98 | 3.20 | 3.53 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | Фамаликао | 2.39 | 2.92 | 2.95 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 0 - 1 | Фамаликао | 1.54 | 3.52 | 5.92 |
| 17.03.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.73 | 3.36 | 4.51 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 0 | Реал СК Кейлуж | 1.96 | 3.17 | 3.68 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 0 | Фамаликао | 2.06 | 3.08 | 3.45 |
| 24.02.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.11 | 3.04 | 3.38 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 0 | Фамаликао | 2.23 | 2.87 | 3.34 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 5 - 2 | Санта Клара | 2.39 | 3.01 | 2.93 |
| 23.07.2017 | Купа на Лигата | Фамаликао | 1 - 2 | Санта Клара | 3.18 | 3.05 | 2.25 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 1 | Санта Клара | 2.13 | 2.98 | 3.43 |
| 20.08.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Фамаликао | 2.42 | 2.91 | 2.99 |
| 06.04.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Фамаликао | 3.43 | 3.01 | 2.12 |
| 25.11.2015 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 0 | Санта Клара | 1.79 | 3.21 | 4.45 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Санта Клара имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Лига Португал 2 класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 34 | +25 | 63 |
| 2 | Ароука | 34 | +11 | 58 |
| 3 | Санта Клара | 34 | +10 | 57 |
| 4 | Академика Коимбра | 34 | +19 | 57 |
| 5 | Пенафиел | 34 | +9 | 55 |
| 6 | Академико Визеу | 34 | +7 | 54 |
| 7 | Лейшоес | 34 | +9 | 54 |
| 8 | Порто Б | 33 | +1 | 52 |
| 9 | Фамаликао | 34 | +1 | 47 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 34 | -4 | 46 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 35 | -9 | 43 |
| 12 | Оливейрензе | 34 | -3 | 43 |
| 13 | Варзин | 34 | -2 | 43 |
| 14 | Бенфика Б | 34 | -9 | 42 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 34 | -6 | 41 |
| 16 | Спортинг Брага Б | 34 | -7 | 39 |
| 17 | Униао Мадейра | 35 | -10 | 38 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 34 | -18 | 36 |
| 19 | Жил Висенте | 34 | -14 | 34 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 35 | -10 | 31 |
Хронология в първенството
| Санта Клара | |
| Фамаликао | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санта Клара | Санта Клара | Фамаликао | Фамаликао | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Ароука | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Санта Клара | - | - | - | 5 - 2 | |||
| 4 | Академика Коимбра | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Пенафиел | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Академико Визеу | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 7 | Лейшоес | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 8 | Порто Б | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | |||
| 9 | Фамаликао | 5 - 2 | - | - | - | |||
| 10 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Оливейрензе | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 13 | Варзин | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 14 | Бенфика Б | 3 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | 0 - 0 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 16 | Спортинг Брага Б | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Униао Мадейра | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 4 - 0 | 4 - 3 | 4 - 0 | 6 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 19 | Жил Висенте | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Санта Клара | Фамаликао | |
| Позиция | 3 | 9 |
| Точки | 57 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 17 |
| Точки | 33 | 14 |
Форма в шампионата
| Санта Клара | Фамаликао | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
9 9 |
13
8 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
6 2 |
3
5 9 |
Голове в шампионата
| Санта Клара | Фамаликао | |
|
Вкарани
Получени |
47
37 |
42
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
12 |
10
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.00 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.25 | 2.79 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
