Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
18:00
Санта Клара
Кова Да Пиедаде
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.40 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понта Делгада, а гостите от Кова Да Пиедаде. Разстоянието между двата града е 1 444.5 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио де Сан Мигел, който има капацитет от 15 277 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио де Сан Мигел. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 1 | Санта Клара | 2.65 | 2.79 | 2.78 |
| 04.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 3 | Фафе | 1.75 | 3.18 | 4.73 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 1 | Санта Клара | 2.13 | 2.98 | 3.43 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Академика Коимбра | 2.63 | 2.79 | 2.81 |
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 5 - 0 | Санта Клара | 2.50 | 3.00 | 2.78 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 1 - 0 | Санта Клара | 1.56 | 3.44 | 6.07 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.39 | 2.77 | 3.12 |
| 18.12.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 2 | Санта Клара | 2.80 | 2.97 | 2.47 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Пенафиел | 2.28 | 2.70 | 3.49 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Санта Клара | 2.06 | 2.93 | 3.69 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Кова Да Пиедаде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Пенафиел | 2.66 | 2.99 | 2.58 |
| 05.02.2017 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 3 - 1 | Кова Да Пиедаде | 2.07 | 2.92 | 3.64 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.41 | 3.02 | 2.83 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 4 - 0 | Кова Да Пиедаде | 2.13 | 3.01 | 3.37 |
| 14.01.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | Бенфика Б | 2.48 | 3.10 | 2.67 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | Академико Визеу | 1.88 | 3.04 | 4.24 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.54 | 3.54 | 5.77 |
| 17.12.2016 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 0 - 0 | Визела | 1.86 | 3.05 | 4.32 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 1 | Кова Да Пиедаде | 2.44 | 2.83 | 2.99 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | Жил Висенте | 2.04 | 2.93 | 3.79 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2016 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Санта Клара | 2.40 | 2.91 | 2.97 |
Лига Португал 2 класиране към 15.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 25 | +30 | 57 |
| 2 | Авеш | 26 | +16 | 52 |
| 3 | Академика Коимбра | 26 | +6 | 41 |
| 4 | Варзин | 26 | +4 | 41 |
| 4 | Бенфика Б | 26 | +4 | 41 |
| 6 | Пенафиел | 26 | +3 | 39 |
| 7 | Санта Клара | 26 | -4 | 39 |
| 8 | Жил Висенте | 26 | 0 | 35 |
| 9 | Спортинг Ковиля | 25 | +2 | 34 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 26 | +1 | 34 |
| 11 | Кова Да Пиедаде | 26 | -6 | 34 |
| 12 | Спортинг Брага Б | 26 | +3 | 34 |
| 13 | Униао Мадейра | 26 | -3 | 34 |
| 14 | Визела | 26 | +1 | 33 |
| 15 | Фамаликао | 26 | -4 | 32 |
| 16 | Фафе | 26 | -4 | 31 |
| 17 | Лейшоес | 26 | 0 | 29 |
| 18 | Порто Б | 26 | -8 | 29 |
| 19 | Фреамунде | 26 | -3 | 28 |
| 20 | Академико Визеу | 26 | -6 | 28 |
| 21 | Спортинг Лисабон Б | 26 | -11 | 27 |
| 22 | Олянензе | 26 | -21 | 17 |
Хронология в първенството
| Санта Клара | |
| Кова Да Пиедаде | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санта Клара | Санта Клара | Кова Да Пиедаде | Кова Да Пиедаде | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 2 | Авеш | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Академика Коимбра | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 4 | Варзин | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 4 | Бенфика Б | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Пенафиел | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 7 | Санта Клара | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 8 | Жил Висенте | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 9 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 10 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 5 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | |||
| 11 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Спортинг Брага Б | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 13 | Униао Мадейра | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 14 | Визела | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 15 | Фамаликао | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | |||
| 16 | Фафе | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 17 | Лейшоес | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 18 | Порто Б | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 19 | Фреамунде | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 20 | Академико Визеу | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 21 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||||
| 22 | Олянензе | 1 - 2 | 3 - 2 | |||||
Класиране в шампионата
| Санта Клара | Кова Да Пиедаде | |
| Позиция | 7 | 11 |
| Точки | 39 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 15 |
| Точки | 21 | 11 |
Форма в шампионата
| Санта Клара | Кова Да Пиедаде | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
6 9 |
9
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 3 |
3
2 7 |
Голове в шампионата
| Санта Клара | Кова Да Пиедаде | |
|
Вкарани
Получени |
28
32 |
27
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
13 |
11
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.40 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
