Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Санта Клара
Кова Да Пиедаде
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.60 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понта Делгада, а гостите от Кова Да Пиедаде. Разстоянието между двата града е 1 444.5 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио де Сан Мигел, който има капацитет от 15 277 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио де Сан Мигел. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Академико Визеу | 2.00 | 3.07 | 3.67 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 1 - 1 | Санта Клара | 2.97 | 3.11 | 2.29 |
| 17.12.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Оливейрензе | 1.55 | 3.66 | 5.71 |
| 13.12.2017 | Купа на Португалия | Морейрензе | 2 - 2 | Санта Клара | 1.89 | 3.11 | 4.11 |
| 09.12.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 5 - 2 | Санта Клара | 2.39 | 3.01 | 2.93 |
| 03.12.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Насионал Мадейра | 2.02 | 3.08 | 3.62 |
| 26.11.2017 | Лига Португал 2 | Ароука | 2 - 0 | Санта Клара | 2.27 | 2.93 | 3.20 |
| 19.11.2017 | Купа на Португалия | Санта Клара | 2 - 0 | Шавеш | 2.53 | 3.02 | 2.73 |
| 05.11.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Лейшоес | 1.78 | 3.28 | 4.39 |
| 01.11.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 3 | Санта Клара | 2.62 | 3.27 | 2.44 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 домакинства.
Кова Да Пиедаде - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2018 | Купа на Португалия | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | Спортинг Лисабон | 13.67 | 6.13 | 1.17 |
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 2.27 | 3.02 | 3.07 |
| 22.12.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | Академика Коимбра | 3.21 | 3.02 | 2.22 |
| 16.12.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | Реал СК Кейлуж | 2.01 | 3.21 | 3.51 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 2 | Кова Да Пиедаде | 1.95 | 3.07 | 3.93 |
| 06.12.2017 | Купа на Португалия | Маритимо | 0 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.58 | 3.60 | 5.36 |
| 03.12.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.17 | 2.95 | 3.37 |
| 26.11.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 1 | Кова Да Пиедаде | 2.38 | 3.00 | 2.94 |
| 12.11.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 3 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.91 | 3.19 | 3.85 |
| 05.11.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 0 - 2 | Спортинг Брага Б | 2.00 | 3.13 | 3.58 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | Санта Клара | 2.63 | 2.87 | 2.68 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.81 | 3.15 | 4.43 |
| 11.09.2016 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Санта Клара | 2.40 | 2.91 | 2.97 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Санта Клара имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Лига Португал 2 класиране към 14.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Порто Б | 19 | +10 | 37 |
| 2 | Академико Визеу | 20 | +5 | 34 |
| 3 | Академика Коимбра | 20 | +9 | 34 |
| 4 | Лейшоес | 19 | +1 | 31 |
| 5 | Фамаликао | 19 | +8 | 30 |
| 6 | Пенафиел | 19 | +4 | 30 |
| 7 | Спортинг Ковиля | 20 | +4 | 30 |
| 8 | Насионал Мадейра | 19 | +4 | 29 |
| 9 | Санта Клара | 19 | +2 | 29 |
| 10 | Ароука | 19 | 0 | 29 |
| 11 | Бенфика Б | 20 | -4 | 28 |
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 20 | -8 | 25 |
| 13 | Кова Да Пиедаде | 19 | -2 | 24 |
| 14 | Униао Мадейра | 19 | 0 | 22 |
| 15 | Жил Висенте | 19 | 0 | 22 |
| 16 | Оливейрензе | 20 | -8 | 22 |
| 17 | Варзин | 19 | -1 | 21 |
| 18 | Спортинг Брага Б | 19 | -5 | 19 |
| 19 | Витория Гимараеш Б | 19 | -12 | 17 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 19 | -7 | 14 |
Хронология в първенството
| Санта Клара | |
| Кова Да Пиедаде | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санта Клара | Санта Клара | Кова Да Пиедаде | Кова Да Пиедаде | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Порто Б | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 2 | Академико Визеу | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 3 | Академика Коимбра | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 4 | Лейшоес | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 5 | Фамаликао | 5 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 6 | Пенафиел | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 8 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 9 | Санта Клара | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 10 | Ароука | 2 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 11 | Бенфика Б | 1 - 3 | 2 - 0 | |||||
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 4 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 13 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 14 | Униао Мадейра | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Жил Висенте | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 16 | Оливейрензе | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 17 | Варзин | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 18 | Спортинг Брага Б | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 19 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Санта Клара | Кова Да Пиедаде | |
| Позиция | 9 | 13 |
| Точки | 29 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 17 |
| Точки | 16 | 5 |
Форма в шампионата
| Санта Клара | Кова Да Пиедаде | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 6 |
7
3 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 2 |
1
2 6 |
Голове в шампионата
| Санта Клара | Кова Да Пиедаде | |
|
Вкарани
Получени |
27
25 |
19
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
9 |
7
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.60 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
