Приятелски Срещи - Клубни
13:30
Санта Клара
(Португалия)
Морейрензе
(Португалия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.08 | 2.58 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.41 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.76 | 1.86 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.87 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.11 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 3.79 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.84 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.07.2026 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понта Делгада, а гостите от Морейра де Конегос. Разстоянието между двата града е 1 537.0 км.
Отговорна Игра
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Примейра Лига | Порто | 1 - 0 | Санта Клара | 1.32 | 5.00 | 8.64 |
| 11.05.2026 | Примейра Лига | Санта Клара | 2 - 0 | Насионал Мадейра | 2.24 | 3.17 | 3.18 |
| 02.05.2026 | Примейра Лига | Ароука | 2 - 2 | Санта Клара | 2.80 | 3.03 | 2.57 |
| 26.04.2026 | Примейра Лига | Санта Клара | 2 - 1 | Спортинг Брага | 3.48 | 3.05 | 2.17 |
| 18.04.2026 | Примейра Лига | Каза Пиа | 0 - 0 | Санта Клара | 3.45 | 3.04 | 2.19 |
| 11.04.2026 | Примейра Лига | Санта Клара | 0 - 2 | Рио Аве | 1.76 | 3.40 | 4.68 |
| 03.04.2026 | Примейра Лига | Спортинг Лисабон | 4 - 2 | Санта Клара | 1.28 | 5.16 | 10.03 |
| 21.03.2026 | Примейра Лига | Санта Клара | 1 - 0 | Жил Висенте | 2.30 | 2.97 | 3.30 |
| 15.03.2026 | Примейра Лига | АВС Футбол САД | 0 - 1 | Санта Клара | 4.42 | 3.32 | 1.82 |
| 08.03.2026 | Примейра Лига | Санта Клара | 2 - 0 | Витория Гимараеш | 2.42 | 2.96 | 3.06 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Морейрензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Примейра Лига | Морейрензе | 0 - 0 | АВС Футбол САД | 1.85 | 3.64 | 3.79 |
| 11.05.2026 | Примейра Лига | Тондела | 2 - 0 | Морейрензе | 1.85 | 3.46 | 4.06 |
| 02.05.2026 | Примейра Лига | Морейрензе | 3 - 2 | Ещрела Амадора | 2.88 | 3.05 | 2.49 |
| 25.04.2026 | Примейра Лига | Бенфика | 4 - 1 | Морейрензе | 1.11 | 8.34 | 18.37 |
| 20.04.2026 | Примейра Лига | Морейрензе | 1 - 0 | Ещорил Прая | 2.95 | 3.39 | 2.27 |
| 10.04.2026 | Примейра Лига | Фамаликао | 1 - 1 | Морейрензе | 1.47 | 4.05 | 6.70 |
| 04.04.2026 | Примейра Лига | Морейрензе | 0 - 1 | Спортинг Брага | 6.24 | 4.05 | 1.50 |
| 21.03.2026 | Примейра Лига | Морейрензе | 0 - 1 | Ароука | 2.37 | 3.20 | 2.94 |
| 15.03.2026 | Примейра Лига | Порто | 3 - 0 | Морейрензе | 1.20 | 5.92 | 13.45 |
| 07.03.2026 | Примейра Лига | Морейрензе | 1 - 1 | Насионал Мадейра | 2.35 | 3.19 | 2.97 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2026 | Примейра Лига | Морейрензе | 1 - 0 | Санта Клара | 2.81 | 2.87 | 2.70 |
| 17.08.2025 | Примейра Лига | Санта Клара | 0 - 1 | Морейрензе | 1.89 | 3.08 | 4.48 |
| 09.03.2025 | Примейра Лига | Санта Клара | 1 - 1 | Морейрензе | 2.00 | 3.01 | 4.13 |
| 05.10.2024 | Примейра Лига | Морейрензе | 1 - 0 | Санта Клара | 2.54 | 2.90 | 2.97 |
| 22.01.2022 | Примейра Лига | Морейрензе | 0 - 2 | Санта Клара | 2.46 | 3.08 | 2.98 |
| 15.08.2021 | Примейра Лига | Санта Клара | 2 - 2 | Морейрензе | 2.56 | 3.06 | 2.84 |
| 14.07.2021 | Приятелски срещи | Санта Клара | 3 - 0 | Морейрензе | - | - | - |
| 21.04.2021 | Примейра Лига | Санта Клара | 0 - 0 | Морейрензе | 1.86 | 3.36 | 4.39 |
| 12.01.2021 | Купа на Португалия | Морейрензе | 1 - 2 | Санта Клара | 2.67 | 2.92 | 2.67 |
| 29.12.2020 | Примейра Лига | Морейрензе | 1 - 0 | Санта Клара | 2.80 | 2.91 | 2.73 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Санта Клара имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.08 | 2.58 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.41 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.76 | 1.86 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.87 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.11 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 3.79 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.84 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.07.2026 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра