Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
21:00
Санта Клара
Пенафиел
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 2.80 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.44 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.38 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.12.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понта Делгада, а гостите от Пенафиел. Разстоянието между двата града е 1 538.5 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио де Сан Мигел, който има капацитет от 15 277 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио де Сан Мигел. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Санта Клара | 2.06 | 2.93 | 3.69 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Санта Клара | 2.76 | 2.81 | 2.66 |
| 20.11.2016 | Купа на Португалия | Спортинг Брага | 2 - 1 | Санта Клара | 1.29 | 4.69 | 10.24 |
| 12.11.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Фреамунде | 1.88 | 3.04 | 4.23 |
| 05.11.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 1 | Санта Клара | 2.12 | 3.14 | 3.26 |
| 30.10.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 2 | Авеш | 2.50 | 2.96 | 2.77 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Витория Сетубал | 2 - 0 | Санта Клара | 1.75 | 3.22 | 4.79 |
| 23.10.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 2 | Санта Клара | 2.47 | 2.90 | 2.86 |
| 19.10.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 2 | Академико Визеу | 1.82 | 3.19 | 4.25 |
| 16.10.2016 | Купа на Португалия | Санта Клара | 1 - 1 | Рио Аве | 3.85 | 3.05 | 1.96 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Пенафиел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 2 | Фреамунде | 1.72 | 3.08 | 5.18 |
| 27.11.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | Пенафиел | 2.28 | 2.95 | 3.14 |
| 23.11.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Академико Визеу | 1.74 | 3.19 | 4.85 |
| 20.11.2016 | Купа на Португалия | Визела | 0 - 1 | Пенафиел | 3.35 | 2.92 | 2.20 |
| 05.11.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | Пенафиел | 2.47 | 2.82 | 2.98 |
| 30.10.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Варзин | 1.96 | 3.06 | 3.86 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Пенафиел | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.13 | 3.00 | 3.48 |
| 23.10.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 0 | Пенафиел | 2.15 | 3.07 | 3.22 |
| 19.10.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Жил Висенте | 1.94 | 3.04 | 3.90 |
| 02.10.2016 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 0 | Пенафиел | 2.79 | 2.87 | 2.55 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Санта Клара | 1.93 | 3.15 | 3.86 |
| 06.12.2015 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 3 - 2 | Пенафиел | 2.44 | 3.08 | 2.76 |
| 16.03.2014 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 1 | Санта Клара | 1.57 | 3.39 | 5.79 |
| 03.11.2013 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 2 | Пенафиел | 2.41 | 2.99 | 2.84 |
| 04.05.2013 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 2 | Санта Клара | 2.15 | 3.09 | 3.25 |
| 16.12.2012 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Пенафиел | 1.83 | 3.24 | 4.12 |
| 19.02.2012 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Пенафиел | 2.09 | 3.10 | 3.38 |
| 18.09.2011 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 1 | Санта Клара | 2.19 | 3.03 | 3.18 |
| 01.05.2011 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 3 | Пенафиел | 1.86 | 3.19 | 3.98 |
| 19.12.2010 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 1 | Санта Клара | 2.13 | 3.03 | 3.23 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Санта Клара имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 10.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 17 | +23 | 42 |
| 2 | Авеш | 17 | +14 | 36 |
| 3 | Кова Да Пиедаде | 17 | +4 | 31 |
| 4 | Санта Клара | 17 | +2 | 28 |
| 5 | Пенафиел | 17 | +1 | 28 |
| 6 | Академика Коимбра | 17 | +4 | 27 |
| 7 | Бенфика Б | 17 | +2 | 27 |
| 8 | Спортинг Лисабон Б | 17 | -1 | 24 |
| 9 | Визела | 17 | +1 | 22 |
| 10 | Униао Мадейра | 18 | -2 | 22 |
| 11 | Фамаликао | 17 | -2 | 21 |
| 12 | Порто Б | 17 | -2 | 21 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 17 | -2 | 21 |
| 14 | Витория Гимараеш Б | 17 | -4 | 21 |
| 15 | Жил Висенте | 17 | -2 | 20 |
| 16 | Фафе | 17 | -7 | 19 |
| 17 | Спортинг Брага Б | 17 | +1 | 18 |
| 18 | Варзин | 17 | -4 | 18 |
| 19 | Академико Визеу | 18 | -8 | 15 |
| 20 | Фреамунде | 17 | -3 | 14 |
| 21 | Лейшоес | 17 | -5 | 13 |
| 22 | Олянензе | 17 | -10 | 12 |
Хронология в първенството
| Санта Клара | |
| Пенафиел | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санта Клара | Санта Клара | Пенафиел | Пенафиел | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 2 | Авеш | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 3 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 4 | Санта Клара | - | - | - | ||||
| 5 | Пенафиел | - | - | - | ||||
| 6 | Академика Коимбра | 0 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 7 | Бенфика Б | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 8 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 9 | Визела | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Униао Мадейра | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 11 | Фамаликао | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 12 | Порто Б | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 13 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | ||||||
| 14 | Витория Гимараеш Б | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 15 | Жил Висенте | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 16 | Фафе | 0 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 17 | Спортинг Брага Б | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 18 | Варзин | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 19 | Академико Визеу | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 20 | Фреамунде | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 21 | Лейшоес | 1 - 1 | ||||||
| 22 | Олянензе | |||||||
Класиране в шампионата
| Санта Клара | Пенафиел | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 28 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 16 |
| Точки | 16 | 6 |
Форма в шампионата
| Санта Клара | Пенафиел | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 5 |
8
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
1 2 |
1
3 4 |
Голове в шампионата
| Санта Клара | Пенафиел | |
|
Вкарани
Получени |
19
17 |
18
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
7 |
7
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 2.80 | 3.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.44 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.38 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.44 | 2.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.14 | 5.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.12.2016 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
