Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
19:00
Санта Клара
Реал СК Кейлуж
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 5.00 | 10.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.18 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понта Делгада, а гостите от Кейлуж. Разстоянието между двата града е 1 434.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио де Сан Мигел, който има капацитет от 15 277 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио де Сан Мигел. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 2 | Санта Клара | 3.05 | 3.01 | 2.27 |
| 22.04.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Фамаликао | 1.41 | 3.92 | 7.20 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 3 | Санта Клара | 1.91 | 3.18 | 3.81 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Ароука | 2.27 | 2.88 | 3.20 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 0 | Санта Клара | 2.48 | 2.95 | 2.80 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 3 - 2 | Бенфика Б | 1.45 | 3.98 | 6.71 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 2 | Санта Клара | 3.01 | 3.02 | 2.29 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 3 - 0 | Санта Клара | 2.33 | 2.93 | 3.04 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 4 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 1.45 | 3.73 | 7.15 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Санта Клара | 2.55 | 2.79 | 2.87 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Реал СК Кейлуж - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 2 - 3 | Кова Да Пиедаде | 2.34 | 3.02 | 2.97 |
| 21.04.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 1 - 0 | Реал СК Кейлуж | 1.41 | 4.12 | 6.81 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 1 - 2 | Варзин | 2.13 | 3.08 | 3.26 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 3 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.23 | 3.02 | 3.13 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 2 | Реал СК Кейлуж | 1.54 | 3.67 | 5.68 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 0 - 0 | Порто Б | 2.38 | 3.18 | 2.73 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 1 - 0 | Оливейрензе | 1.88 | 3.26 | 3.83 |
| 21.03.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 2 - 4 | Насионал Мадейра | 2.90 | 3.25 | 2.23 |
| 17.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 2 | Реал СК Кейлуж | 1.91 | 3.18 | 3.80 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 0 | Реал СК Кейлуж | 1.96 | 3.17 | 3.68 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 1 - 1 | Санта Клара | 2.97 | 3.11 | 2.29 |
Лига Португал 2 класиране към 06.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 36 | +26 | 67 |
| 2 | Санта Клара | 36 | +13 | 63 |
| 3 | Академика Коимбра | 37 | +20 | 63 |
| 4 | Пенафиел | 37 | +12 | 61 |
| 5 | Академико Визеу | 37 | +9 | 61 |
| 6 | Ароука | 36 | +8 | 59 |
| 7 | Порто Б | 37 | -2 | 58 |
| 8 | Лейшоес | 36 | +8 | 55 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 36 | -4 | 49 |
| 10 | Кова Да Пиедаде | 37 | -4 | 48 |
| 11 | Варзин | 36 | 0 | 47 |
| 12 | Фамаликао | 37 | -3 | 47 |
| 13 | Бенфика Б | 36 | -9 | 45 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 36 | -10 | 43 |
| 15 | Спортинг Брага Б | 36 | -3 | 43 |
| 16 | Оливейрензе | 36 | -5 | 43 |
| 17 | Униао Мадейра | 36 | -9 | 41 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 36 | -21 | 36 |
| 19 | Жил Висенте | 36 | -15 | 35 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 36 | -11 | 31 |
Хронология в първенството
| Санта Клара | |
| Реал СК Кейлуж | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санта Клара | Санта Клара | Реал СК Кейлуж | Реал СК Кейлуж | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 2 - 4 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 2 | Санта Клара | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 3 | Академика Коимбра | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Пенафиел | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Академико Визеу | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 6 | Ароука | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Порто Б | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Лейшоес | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 3 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
| 10 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Варзин | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Фамаликао | 2 - 0 | 5 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 13 | Бенфика Б | 3 - 2 | 1 - 3 | 3 - 2 | 5 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 14 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Спортинг Брага Б | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Оливейрензе | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 17 | Униао Мадейра | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 4 - 0 | 4 - 3 | 4 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 19 | Жил Висенте | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 1 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Санта Клара | Реал СК Кейлуж | |
| Позиция | 2 | 20 |
| Точки | 63 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 20 |
| Точки | 36 | 10 |
Форма в шампионата
| Санта Клара | Реал СК Кейлуж | |
|
Победи
Равни Загуби |
18
9 9 |
8
7 21 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
6 2 |
2
4 12 |
Голове в шампионата
| Санта Клара | Реал СК Кейлуж | |
|
Вкарани
Получени |
51
38 |
46
57 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
12 |
14
28 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.30 | 5.00 | 10.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.18 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
