Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
17:00
Санта Клара
Спортинг Лисабон Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 4.33 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.22 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Понта Делгада, а гостите от Лисабон. Разстоянието между двата града е 1 446.4 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио де Сан Мигел, който има капацитет от 15 277 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио де Сан Мигел. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Санта Клара | 2.55 | 2.79 | 2.87 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Жил Висенте | 1.50 | 3.51 | 6.78 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 1 | Санта Клара | 2.90 | 2.95 | 2.42 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Порто Б | 1.92 | 3.18 | 3.81 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 0 - 1 | Санта Клара | 1.83 | 3.15 | 4.30 |
| 30.01.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Спортинг Брага Б | 1.66 | 3.46 | 4.87 |
| 21.01.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 0 | Санта Клара | 2.66 | 2.87 | 2.70 |
| 14.01.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.64 | 3.46 | 5.04 |
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Академико Визеу | 2.00 | 3.07 | 3.67 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 1 - 1 | Санта Клара | 2.97 | 3.11 | 2.29 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Спортинг Лисабон Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 2 | Ароука | 3.39 | 3.11 | 2.08 |
| 24.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 2 | Академика Коимбра | 2.97 | 3.07 | 2.25 |
| 17.02.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 0 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 2.32 | 3.12 | 2.90 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 1 | Униао Мадейра | 2.05 | 3.23 | 3.34 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 3 - 1 | Спортинг Лисабон Б | 2.06 | 3.16 | 3.39 |
| 29.01.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 1 | Реал СК Кейлуж | 2.02 | 3.32 | 3.32 |
| 20.01.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 1 | Спортинг Лисабон Б | 1.73 | 3.37 | 4.53 |
| 13.01.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.19 | 3.07 | 3.22 |
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 0 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 1.90 | 3.38 | 3.65 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.88 | 3.53 | 3.63 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 4 - 3 | Санта Клара | 2.65 | 3.05 | 2.55 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 1 | Спортинг Лисабон Б | 2.04 | 3.15 | 3.46 |
| 05.11.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 1 | Санта Клара | 2.12 | 3.14 | 3.26 |
| 13.03.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 1 | Санта Клара | 1.85 | 3.20 | 4.13 |
| 25.10.2015 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 3 | Спортинг Лисабон Б | 2.40 | 3.06 | 2.83 |
| 01.02.2015 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 1 | Спортинг Лисабон Б | 2.82 | 3.09 | 2.37 |
| 17.08.2014 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 1 | Санта Клара | 1.69 | 3.43 | 4.56 |
| 29.01.2014 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 2.77 | 3.01 | 2.43 |
| 15.09.2013 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 1 | Санта Клара | 1.84 | 3.31 | 3.86 |
| 10.03.2013 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 3 | Санта Клара | 2.07 | 3.16 | 3.37 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 7 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Санта Клара имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 10.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Академика Коимбра | 28 | +20 | 48 |
| 2 | Санта Клара | 27 | +7 | 46 |
| 3 | Ароука | 27 | +7 | 46 |
| 4 | Порто Б | 27 | +2 | 45 |
| 5 | Пенафиел | 27 | +5 | 44 |
| 6 | Насионал Мадейра | 26 | +15 | 43 |
| 7 | Академико Визеу | 27 | +5 | 41 |
| 8 | Лейшоес | 27 | +3 | 40 |
| 9 | Бенфика Б | 28 | -9 | 38 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 27 | -3 | 37 |
| 11 | Фамаликао | 27 | -2 | 36 |
| 12 | Варзин | 27 | +1 | 35 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 27 | -3 | 35 |
| 14 | Кова Да Пиедаде | 27 | -2 | 33 |
| 15 | Оливейрензе | 27 | -6 | 32 |
| 16 | Униао Мадейра | 27 | -3 | 31 |
| 17 | Спортинг Лисабон Б | 27 | -12 | 31 |
| 18 | Спортинг Брага Б | 27 | -8 | 29 |
| 19 | Жил Висенте | 27 | -8 | 27 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 26 | -9 | 20 |
Хронология в първенството
| Санта Клара | |
| Спортинг Лисабон Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Санта Клара | Санта Клара | Спортинг Лисабон Б | Спортинг Лисабон Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Академика Коимбра | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 2 | Санта Клара | - | - | - | 4 - 3 | |||
| 3 | Ароука | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 4 | Порто Б | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | |||
| 5 | Пенафиел | 1 - 2 | 1 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 6 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 7 | Академико Визеу | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 8 | Лейшоес | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Бенфика Б | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 11 | Фамаликао | 5 - 2 | 6 - 0 | 6 - 0 | ||||
| 12 | Варзин | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | |||
| 13 | Спортинг Ковиля | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 14 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 15 | Оливейрензе | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 16 | Униао Мадейра | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 17 | Спортинг Лисабон Б | 4 - 3 | - | - | - | |||
| 18 | Спортинг Брага Б | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 19 | Жил Висенте | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Санта Клара | Спортинг Лисабон Б | |
| Позиция | 2 | 17 |
| Точки | 46 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 16 |
| Точки | 26 | 11 |
Форма в шампионата
| Санта Клара | Спортинг Лисабон Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
7 7 |
8
7 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 2 |
2
5 6 |
Голове в шампионата
| Санта Клара | Спортинг Лисабон Б | |
|
Вкарани
Получени |
35
28 |
32
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
10 |
13
27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 4.33 | 8.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.22 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
