Италия - Серия С - Група В (2017 - 2018)
15:30
Сантарканджело
Албинолефе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.89 | 3.00 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сантарканджело ди Романя, а гостите от Албино. Разстоянието между двата града е 281.6 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантарканджело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.2018 | Серия С - В | Басано Виртус | 3 - 1 | Сантарканджело | 1.68 | 3.24 | 4.87 |
| 29.12.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Губио | 2.38 | 3.07 | 2.78 |
| 22.12.2017 | Серия С - В | Порденоне | 0 - 1 | Сантарканджело | 1.60 | 3.51 | 5.00 |
| 16.12.2017 | Серия С - В | Равена | 3 - 1 | Сантарканджело | 2.07 | 3.02 | 3.44 |
| 09.12.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 1 | Местре | 3.38 | 3.08 | 2.06 |
| 02.12.2017 | Серия С - В | Ренате | 0 - 0 | Сантарканджело | 1.36 | 4.10 | 7.41 |
| 26.11.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 2 | Унион Бреша | 3.00 | 3.07 | 2.24 |
| 13.11.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 1 | Виченца | 2.92 | 3.10 | 2.27 |
| 08.11.2017 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.24 | 3.01 | 3.08 |
| 28.10.2017 | Серия С - В | Триестина | 1 - 1 | Сантарканджело | 1.66 | 3.44 | 4.71 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Албинолефе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2018 | Серия С - В | Албинолефе | 2 - 0 | Ренате | 2.56 | 2.88 | 2.72 |
| 29.12.2017 | Серия С - В | Местре | 2 - 1 | Албинолефе | 2.49 | 2.85 | 2.82 |
| 22.12.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 1 - 1 | Судтирол | 2.32 | 2.96 | 2.91 |
| 16.12.2017 | Серия С - В | Виченца | 1 - 1 | Албинолефе | 2.28 | 2.98 | 3.00 |
| 13.12.2017 | Купа Серия С | Алесандрия | 2 - 2 | Албинолефе | 1.70 | 3.31 | 4.53 |
| 08.12.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 0 - 1 | Самбенедетезе | 2.25 | 3.01 | 3.04 |
| 02.12.2017 | Серия С - В | Реджиана | 4 - 1 | Албинолефе | 2.31 | 3.04 | 2.92 |
| 25.11.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 1 - 2 | Падуа | 2.34 | 3.03 | 2.87 |
| 19.11.2017 | Серия С - В | Унион Бреша | 1 - 2 | Албинолефе | 2.21 | 3.03 | 3.08 |
| 15.11.2017 | Купа Серия С | Албинолефе | 2 - 0 | Про Пиаченца | 1.72 | 3.31 | 4.42 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 3 - 1 | Сантарканджело | 1.82 | 3.27 | 3.89 |
| 07.05.2017 | Серия С - В | Албинолефе | 3 - 1 | Сантарканджело | 2.13 | 3.13 | 3.02 |
| 18.12.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 0 | Албинолефе | 2.22 | 3.08 | 2.99 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Сантарканджело имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Серия С - Група В класиране към 27.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падуа | 19 | +10 | 38 |
| 2 | Ренате | 20 | +5 | 33 |
| 3 | Унион Бреша | 20 | +3 | 32 |
| 4 | Самбенедетезе | 19 | +9 | 32 |
| 5 | Реджиана | 19 | +6 | 29 |
| 6 | Албинолефе | 20 | +3 | 29 |
| 7 | Судтирол | 19 | +4 | 28 |
| 8 | Басано Виртус | 20 | +2 | 28 |
| 9 | Триестина | 19 | +8 | 26 |
| 10 | Порденоне | 19 | +2 | 26 |
| 11 | Местре | 20 | +2 | 25 |
| 12 | Фермана | 20 | -3 | 23 |
| 13 | Равена | 20 | -8 | 22 |
| 14 | Губио | 20 | -9 | 22 |
| 15 | Терамо | 19 | -3 | 21 |
| 16 | Виченца | 19 | -2 | 20 |
| 17 | Сантарканджело | 20 | -20 | 17 |
| 18 | Алма Ювентус Фано | 20 | -9 | 15 |
| 19 | Модена | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Сантарканджело | |
| Албинолефе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сантарканджело | Сантарканджело | Албинолефе | Албинолефе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падуа | 3 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 2 | Ренате | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 3 | Унион Бреша | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 4 | Самбенедетезе | 3 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 5 | Реджиана | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 6 | Албинолефе | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 7 | Судтирол | 5 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 8 | Басано Виртус | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Триестина | 1 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 10 | Порденоне | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | |||
| 11 | Местре | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 12 | Фермана | 1 - 5 | 1 - 5 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 13 | Равена | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 14 | Губио | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | |||
| 15 | Терамо | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 16 | Виченца | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 17 | Сантарканджело | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 18 | Алма Ювентус Фано | 1 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 19 | Модена | 0 - 3* | 0 - 3* | |||||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Сантарканджело | Албинолефе | |
| Позиция | 17 | 6 |
| Точки | 17 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 7 |
| Точки | 11 | 13 |
Форма в шампионата
| Сантарканджело | Албинолефе | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 10 |
8
5 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 4 |
4
1 4 |
Голове в шампионата
| Сантарканджело | Албинолефе | |
|
Вкарани
Получени |
19
39 |
24
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
16 |
10
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.89 | 3.00 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.64 | 2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
