Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
19:30
Сантарканджело
Алма Ювентус Фано
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.30 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.33 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.12.2016 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сантарканджело ди Романя, а гостите от Фано. Разстоянието между двата града е 52.7 км. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантарканджело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2016 | Серия С - В | Унион Бреша | 2 - 0 | Сантарканджело | 2.02 | 3.05 | 3.48 |
| 18.12.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 0 | Албинолефе | 2.22 | 3.08 | 2.99 |
| 11.12.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.15 | 2.96 | 3.27 |
| 07.12.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 0 - 0 | Самбенедетезе | 2.18 | 3.08 | 3.07 |
| 04.12.2016 | Серия С - В | Мантова | 3 - 1 | Сантарканджело | 2.62 | 3.01 | 2.54 |
| 26.11.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 0 | Модена | 2.03 | 3.05 | 3.46 |
| 19.11.2016 | Серия С - В | Судтирол | 1 - 0 | Сантарканджело | 2.19 | 3.03 | 3.08 |
| 12.11.2016 | Серия С - В | Губио | 1 - 0 | Сантарканджело | 2.08 | 3.07 | 3.33 |
| 05.11.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 1 | Венеция | 2.83 | 2.98 | 2.35 |
| 29.10.2016 | Серия С - В | Форли | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.77 | 3.01 | 2.40 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Алма Ювентус Фано - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2016 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 0 - 0 | Судтирол | 2.34 | 2.78 | 3.11 |
| 18.12.2016 | Серия С - В | Басано Виртус | 1 - 1 | Алма Ювентус Фано | 1.43 | 3.74 | 7.06 |
| 11.12.2016 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 0 - 2 | Лумецане | 2.38 | 2.91 | 2.90 |
| 07.12.2016 | Серия С - В | Модена | 0 - 0 | Алма Ювентус Фано | 2.05 | 2.99 | 3.49 |
| 04.12.2016 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 0 - 1 | Венеция | 3.79 | 3.21 | 1.87 |
| 26.11.2016 | Серия С - В | Порденоне | 2 - 1 | Алма Ювентус Фано | 1.42 | 3.77 | 7.06 |
| 19.11.2016 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 0 - 2 | Губио | 2.55 | 2.92 | 2.66 |
| 12.11.2016 | Серия С - В | Мантова | 0 - 1 | Алма Ювентус Фано | 1.88 | 3.08 | 4.03 |
| 08.11.2016 | Италия | Анкона | 1 - 0 | Алма Ювентус Фано | 1.99 | 3.18 | 3.35 |
| 05.11.2016 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 1 - 0 | Форли | 1.95 | 3.06 | 3.62 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2016 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 0 - 2 | Сантарканджело | 2.34 | 2.95 | 2.96 |
| 10.03.2013 | Лига Про C2 A | Алма Ювентус Фано | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.28 | 2.90 | 2.95 |
| 28.10.2012 | Лига Про C2 A | Сантарканджело | 2 - 1 | Алма Ювентус Фано | - | - | - |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Сантарканджело имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Серия С - Група В класиране към 30.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Венеция | 20 | +10 | 39 |
| 2 | Порденоне | 20 | +12 | 38 |
| 3 | Реджиана | 20 | +8 | 37 |
| 4 | Падуа | 20 | +10 | 36 |
| 5 | Парма | 20 | +9 | 36 |
| 6 | Губио | 20 | +4 | 34 |
| 7 | Самбенедетезе | 20 | +4 | 31 |
| 8 | Басано Виртус | 20 | +5 | 30 |
| 9 | Унион Бреша | 21 | +2 | 29 |
| 10 | Албинолефе | 20 | +1 | 26 |
| 11 | Сантарканджело | 20 | -1 | 22 |
| 12 | Лумецане | 20 | -3 | 22 |
| 13 | Судтирол | 20 | -4 | 22 |
| 14 | Мачератезе 1922 | 20 | -2 | 19 |
| 15 | Терамо | 20 | -5 | 19 |
| 16 | Модена | 21 | -7 | 19 |
| 17 | Анкона | 20 | -8 | 19 |
| 18 | Форли | 20 | -10 | 19 |
| 19 | Мантова | 20 | -13 | 18 |
| 20 | Алма Ювентус Фано | 20 | -12 | 16 |
Хронология в първенството
| Сантарканджело | |
| Алма Ювентус Фано | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сантарканджело | Сантарканджело | Алма Ювентус Фано | Алма Ювентус Фано | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Венеция | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 2 | Порденоне | 3 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 3 | Реджиана | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 4 | Падуа | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 1 | ||||
| 5 | Парма | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 6 | Губио | 1 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 7 | Самбенедетезе | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 8 | Басано Виртус | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Унион Бреша | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 10 | Албинолефе | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 11 | Сантарканджело | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 12 | Лумецане | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 13 | Судтирол | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 14 | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 15 | Терамо | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 16 | Модена | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 17 | Анкона | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | ||||
| 18 | Форли | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 19 | Мантова | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 20 | Алма Ювентус Фано | 0 - 2 | - | - | - | |||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Сантарканджело | Алма Ювентус Фано | |
| Позиция | 11 | 20 |
| Точки | 22 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 16 |
| Точки | 17 | 7 |
Форма в шампионата
| Сантарканджело | Алма Ювентус Фано | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
9 6 |
3
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
5 1 |
1
4 5 |
Голове в шампионата
| Сантарканджело | Алма Ювентус Фано | |
|
Вкарани
Получени |
20
21 |
10
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
5 |
5
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.30 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.33 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.12.2016 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
