Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
18:30
Сантарканджело
Мачератезе 1922
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.30 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сантарканджело ди Романя, а гостите от Мачерата. Разстоянието между двата града е 117.1 км. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантарканджело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 2 - 3 | Сантарканджело | 1.94 | 3.14 | 3.63 |
| 15.04.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 2 | Мантова | 2.25 | 3.02 | 2.97 |
| 09.04.2017 | Серия С - В | Модена | 1 - 0 | Сантарканджело | 2.20 | 2.90 | 3.21 |
| 05.04.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 1 | Судтирол | 2.05 | 2.98 | 3.51 |
| 02.04.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Губио | 2.13 | 3.04 | 3.25 |
| 26.03.2017 | Серия С - В | Венеция | 1 - 1 | Сантарканджело | 1.41 | 3.93 | 6.71 |
| 19.03.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 0 | Форли | 1.97 | 3.05 | 3.62 |
| 12.03.2017 | Серия С - В | Падуа | 2 - 0 | Сантарканджело | 1.52 | 3.57 | 5.81 |
| 05.03.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 3 - 1 | Порденоне | 2.87 | 2.95 | 2.40 |
| 26.02.2017 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 0 | Сантарканджело | 2.80 | 2.87 | 2.46 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Мачератезе 1922 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 0 - 0 | Терамо | 2.35 | 3.03 | 2.85 |
| 15.04.2017 | Серия С - В | Судтирол | 1 - 0 | Мачератезе 1922 | 2.08 | 2.92 | 3.49 |
| 09.04.2017 | Серия С - В | Форли | 2 - 3 | Мачератезе 1922 | 2.35 | 2.92 | 2.99 |
| 05.04.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | Басано Виртус | 2.23 | 2.96 | 3.11 |
| 02.04.2017 | Серия С - В | Парма | 2 - 0 | Мачератезе 1922 | 1.46 | 3.78 | 6.59 |
| 26.03.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 2 - 0 | Унион Бреша | 2.18 | 2.99 | 3.16 |
| 19.03.2017 | Серия С - В | Лумецане | 1 - 1 | Мачератезе 1922 | 2.28 | 2.86 | 3.12 |
| 12.03.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 2 - 1 | Реджиана | 2.95 | 2.98 | 2.30 |
| 05.03.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 0 - 0 | Губио | 2.21 | 3.03 | 3.12 |
| 26.02.2017 | Серия С - В | Мантова | 3 - 1 | Мачератезе 1922 | 2.28 | 2.88 | 3.10 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.15 | 2.96 | 3.27 |
| 08.05.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 3 | Сантарканджело | 2.70 | 3.40 | 2.26 |
| 09.01.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Мачератезе 1922 | 2.75 | 2.95 | 2.41 |
| 30.08.2015 | Италия | Сантарканджело | 0 - 0 | Мачератезе 1922 | 1.96 | 3.30 | 3.27 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сантарканджело имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група В класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Венеция | 36 | +29 | 79 |
| 2 | Парма | 36 | +18 | 66 |
| 3 | Порденоне | 36 | +28 | 66 |
| 4 | Падуа | 36 | +18 | 63 |
| 5 | Реджиана | 36 | +9 | 59 |
| 6 | Губио | 36 | -3 | 55 |
| 7 | Самбенедетезе | 36 | +4 | 50 |
| 8 | Унион Бреша | 36 | +2 | 50 |
| 9 | Басано Виртус | 36 | -6 | 48 |
| 10 | Албинолефе | 36 | +2 | 48 |
| 11 | Сантарканджело | 36 | +3 | 47 |
| 12 | Судтирол | 36 | -6 | 44 |
| 13 | Мачератезе 1922 | 36 | -2 | 42 |
| 14 | Модена | 36 | -5 | 41 |
| 15 | Мантова | 36 | -13 | 38 |
| 16 | Терамо | 36 | -5 | 36 |
| 17 | Лумецане | 36 | -15 | 34 |
| 18 | Форли | 36 | -23 | 34 |
| 19 | Алма Ювентус Фано | 36 | -16 | 33 |
| 20 | Анкона | 36 | -19 | 28 |
Хронология в първенството
| Сантарканджело | |
| Мачератезе 1922 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сантарканджело | Сантарканджело | Мачератезе 1922 | Мачератезе 1922 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Венеция | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 2 | Парма | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Порденоне | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 2 - 4 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 4 | Падуа | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Реджиана | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Губио | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Самбенедетезе | 0 - 0 | 2 - 3 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Унион Бреша | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 9 | Басано Виртус | 3 - 0 | 4 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Албинолефе | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 11 | Сантарканджело | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 12 | Судтирол | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | Модена | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Мантова | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 16 | Терамо | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 17 | Лумецане | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 18 | Форли | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 19 | Алма Ювентус Фано | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 20 | Анкона | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Сантарканджело | Мачератезе 1922 | |
| Позиция | 11 | 13 |
| Точки | 47 | 42 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 35 | 23 |
Форма в шампионата
| Сантарканджело | Мачератезе 1922 | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
13 11 |
11
14 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
5 3 |
6
5 7 |
Голове в шампионата
| Сантарканджело | Мачератезе 1922 | |
|
Вкарани
Получени |
38
35 |
33
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
11 |
18
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 3.30 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
