Италия - Серия С - Група В (2017 - 2018)
неделя, 18 март, 2018
15:30
15:30
Сантарканджело
Триестина
2 - 2
(1 - 0, 1 - 2)
Прогнози на потребителите
1 50% за Сантарканджело
X 0% за равен
2 50% за Триестина
Общо гласували: 2
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 3.00 | 2.14 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.36 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сантарканджело ди Романя, а гостите от Триест. Разстоянието между двата града е 205.2 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантарканджело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Серия С - В | Терамо | 0 - 0 | Сантарканджело | 1.98 | 3.12 | 3.53 |
| 24.02.2018 | Серия С - В | Сантарканджело | 0 - 1 | Самбенедетезе | 3.09 | 3.09 | 2.16 |
| 17.02.2018 | Серия С - В | Реджиана | 1 - 0 | Сантарканджело | 1.50 | 3.56 | 5.92 |
| 10.02.2018 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 3 | Падуа | 3.44 | 3.08 | 2.04 |
| 03.02.2018 | Серия С - В | Фермана | 1 - 1 | Сантарканджело | 1.93 | 3.03 | 3.83 |
| 27.01.2018 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Албинолефе | 2.79 | 3.01 | 2.38 |
| 20.01.2018 | Серия С - В | Басано Виртус | 3 - 1 | Сантарканджело | 1.68 | 3.24 | 4.87 |
| 29.12.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Губио | 2.38 | 3.07 | 2.78 |
| 22.12.2017 | Серия С - В | Порденоне | 0 - 1 | Сантарканджело | 1.60 | 3.51 | 5.00 |
| 16.12.2017 | Серия С - В | Равена | 3 - 1 | Сантарканджело | 2.07 | 3.02 | 3.44 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Триестина - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2018 | Серия С - В | Триестина | 0 - 0 | Виченца | 1.75 | 3.24 | 4.30 |
| 02.03.2018 | Серия С - В | Триестина | 0 - 0 | Басано Виртус | 2.15 | 2.99 | 3.27 |
| 24.02.2018 | Серия С - В | Фермана | 0 - 0 | Триестина | 2.53 | 2.93 | 2.68 |
| 17.02.2018 | Серия С - В | Триестина | 2 - 1 | Албинолефе | 2.10 | 3.06 | 3.22 |
| 10.02.2018 | Серия С - В | Ренате | 1 - 3 | Триестина | 2.07 | 2.95 | 3.52 |
| 05.02.2018 | Серия С - В | Триестина | 0 - 0 | Местре | 2.13 | 3.10 | 3.17 |
| 27.01.2018 | Серия С - В | Судтирол | 2 - 1 | Триестина | 2.14 | 3.00 | 3.23 |
| 20.01.2018 | Серия С - В | Триестина | 1 - 1 | Равена | 1.64 | 3.34 | 4.95 |
| 29.12.2017 | Серия С - В | Реджиана | 2 - 0 | Триестина | 2.19 | 2.99 | 3.17 |
| 16.12.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 1 - 1 | Триестина | 2.41 | 2.98 | 2.80 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2017 | Серия С - В | Триестина | 1 - 1 | Сантарканджело | 1.66 | 3.44 | 4.71 |
Серия С - Група В класиране към 18.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падуа | 26 | +14 | 52 |
| 2 | Самбенедетезе | 25 | +10 | 41 |
| 3 | Басано Виртус | 27 | +9 | 40 |
| 4 | Унион Бреша | 26 | +4 | 40 |
| 5 | Реджиана | 24 | +9 | 40 |
| 6 | Судтирол | 26 | +5 | 39 |
| 7 | Триестина | 26 | +10 | 36 |
| 8 | Местре | 25 | +5 | 35 |
| 9 | Ренате | 25 | -1 | 34 |
| 10 | Порденоне | 27 | -2 | 34 |
| 11 | Албинолефе | 26 | 0 | 32 |
| 12 | Фермана | 26 | -4 | 32 |
| 13 | Равена | 25 | -9 | 29 |
| 14 | Виченца | 25 | -2 | 27 |
| 15 | Терамо | 26 | -7 | 27 |
| 16 | Губио | 25 | -10 | 27 |
| 17 | Алма Ювентус Фано | 24 | -8 | 22 |
| 18 | Сантарканджело | 26 | -23 | 22 |
| 19 | Модена | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Сантарканджело | |
| Триестина | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Сантарканджело | Сантарканджело | Триестина | Триестина | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падуа | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 2 | Самбенедетезе | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 3 | Басано Виртус | 0 - 3 | 3 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Унион Бреша | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | ||||
| 5 | Реджиана | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Судтирол | 5 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 7 | Триестина | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 8 | Местре | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 9 | Ренате | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 10 | Порденоне | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||
| 11 | Албинолефе | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Фермана | 1 - 5 | 1 - 1 | 1 - 5 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 13 | Равена | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 5 | 1 - 5 | |||
| 14 | Виченца | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 15 | Терамо | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | |||
| 16 | Губио | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | |||
| 17 | Алма Ювентус Фано | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 18 | Сантарканджело | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 19 | Модена | |||||||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Сантарканджело | Триестина | |
| Позиция | 18 | 7 |
| Точки | 22 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 7 |
| Точки | 14 | 16 |
Форма в шампионата
| Сантарканджело | Триестина | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 13 |
8
12 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 6 |
4
4 5 |
Голове в шампионата
| Сантарканджело | Триестина | |
|
Вкарани
Получени |
22
45 |
35
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
20 |
20
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.20 | 3.00 | 2.14 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.36 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.61 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 50% за Сантарканджело
X 0% за равен
2 50% за Триестина
Общо гласували: 2
