Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза (2017 - Втора Фаза)
четвъртък, 4 май, 2017
00:15
Сантос де Гуапилес
Депортиво Саприса
2 - 2
(1 - 1, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 40% за Сантос де Гуапилес
2 60% за Депортиво Саприса
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.25 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.33 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.05.2017 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гуапилес, а гостите от Сан Хосе.
Разстоянието между двата града е 45.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ебал Родригес,
който има капацитет от
3 000 места.
Размерите на терена са 105 x 75 m.
Снимки от Google карта
стадион Ебал Родригес.
Мачът ще се играе в 15:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантос де Гуапилес - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.05.2017 |
Клаусура Финали |
Сантос де Гуапилес |
3 - 0 |
Лимон |
1.91 |
3.34 |
3.48 |
| 23.04.2017 |
Клаусура Финали |
Ередиано |
0 - 0 |
Сантос де Гуапилес |
1.37 |
4.16 |
7.21 |
| 16.04.2017 |
Примера Дивисион |
Сантос де Гуапилес |
1 - 0 |
Картахинес |
2.03 |
3.29 |
3.21 |
| 13.04.2017 |
Примера Дивисион |
Кармелита |
1 - 2 |
Сантос де Гуапилес |
2.35 |
3.20 |
2.71 |
| 09.04.2017 |
Примера Дивисион |
Сантос де Гуапилес |
3 - 0 |
Унив. де Коста Рика |
1.85 |
3.40 |
3.68 |
| 03.04.2017 |
Примера Дивисион |
Лимон |
4 - 1 |
Сантос де Гуапилес |
1.77 |
3.37 |
4.06 |
| 26.03.2017 |
Примера Дивисион |
Сантос де Гуапилес |
1 - 2 |
Депортиво Саприса |
2.70 |
3.16 |
2.38 |
| 19.03.2017 |
Примера Дивисион |
Мунисипал Либерия |
2 - 0 |
Сантос де Гуапилес |
2.42 |
3.16 |
2.65 |
| 12.03.2017 |
Примера Дивисион |
Сантос де Гуапилес |
2 - 2 |
Гуадалупе |
1.72 |
3.55 |
4.07 |
| 09.03.2017 |
Примера Дивисион |
Перес Селедон |
1 - 2 |
Сантос де Гуапилес |
2.03 |
3.20 |
3.30 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Депортиво Саприса - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.04.2017 |
Клаусура Финали |
Депортиво Саприса |
2 - 2 |
Ередиано |
1.93 |
3.25 |
3.50 |
| 23.04.2017 |
Клаусура Финали |
Лимон |
5 - 1 |
Депортиво Саприса |
3.20 |
3.25 |
2.02 |
| 16.04.2017 |
Примера Дивисион |
Мунисипал Либерия |
0 - 0 |
Депортиво Саприса |
3.15 |
3.29 |
2.05 |
| 13.04.2017 |
Примера Дивисион |
Депортиво Саприса |
2 - 1 |
Перес Селедон |
1.34 |
4.46 |
7.07 |
| 10.04.2017 |
Примера Дивисион |
Гуадалупе |
2 - 3 |
Депортиво Саприса |
6.44 |
4.16 |
1.41 |
| 02.04.2017 |
Примера Дивисион |
ЛД Алахуеленсе |
3 - 1 |
Депортиво Саприса |
2.72 |
3.08 |
2.42 |
| 26.03.2017 |
Примера Дивисион |
Сантос де Гуапилес |
1 - 2 |
Депортиво Саприса |
2.70 |
3.16 |
2.38 |
| 24.03.2017 |
Примера Дивисион |
Унив. де Коста Рика |
0 - 2 |
Депортиво Саприса |
6.91 |
4.09 |
1.39 |
| 20.03.2017 |
Примера Дивисион |
Депортиво Саприса |
2 - 0 |
Ередиано |
1.88 |
3.28 |
3.66 |
| 12.03.2017 |
Примера Дивисион |
Лимон |
0 - 0 |
Депортиво Саприса |
2.78 |
3.32 |
2.23 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.03.2017 |
Примера Дивисион |
Сантос де Гуапилес |
1 - 2 |
Депортиво Саприса |
2.70 |
3.16 |
2.38 |
| 02.02.2017 |
Примера Дивисион |
Депортиво Саприса |
1 - 1 |
Сантос де Гуапилес |
1.38 |
4.19 |
6.68 |
| 12.12.2016 |
Апертура Финали |
Депортиво Саприса |
2 - 0 |
Сантос де Гуапилес |
1.29 |
4.69 |
8.54 |
| 28.11.2016 |
Апертура Финали |
Сантос де Гуапилес |
0 - 3 |
Депортиво Саприса |
4.97 |
3.83 |
1.55 |
| 23.10.2016 |
Примера Дивисион |
Депортиво Саприса |
2 - 0 |
Сантос де Гуапилес |
1.54 |
3.80 |
5.10 |
| 11.08.2016 |
Примера Дивисион |
Сантос де Гуапилес |
0 - 1 |
Депортиво Саприса |
7.36 |
4.36 |
1.34 |
| 11.03.2016 |
Примера Дивисион |
Депортиво Саприса |
1 - 0 |
Сантос де Гуапилес |
1.32 |
4.90 |
6.96 |
| 24.01.2016 |
Примера Дивисион |
Сантос де Гуапилес |
0 - 3 |
Депортиво Саприса *** |
- |
- |
- |
| 22.11.2015 |
Примера Дивисион |
Сантос де Гуапилес |
0 - 4 |
Депортиво Саприса |
3.12 |
3.24 |
2.08 |
| 09.08.2015 |
Примера Дивисион |
Депортиво Саприса |
2 - 2 |
Сантос де Гуапилес |
1.41 |
4.00 |
6.42 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 8 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сантос де Гуапилес имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 5 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантос де Гуапилес класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Депортиво Саприса класиране в Примера Дивисион
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Депортиво Саприса |
22 |
13 |
5 |
4 |
30 |
19 |
+11 |
44 |
| 2 |
Ередиано |
22 |
11 |
6 |
5 |
41 |
24 |
+17 |
39 |
| 3 |
Лимон |
22 |
11 |
4 |
7 |
43 |
31 |
+12 |
37 |
| 4 |
Сантос де Гуапилес |
22 |
9 |
7 |
6 |
32 |
26 |
+6 |
34 |
| 5 |
Перес Селедон |
22 |
10 |
4 |
8 |
32 |
30 |
+2 |
34 |
| 6 |
Картахинес |
22 |
9 |
6 |
7 |
28 |
28 |
0 |
33 |
| 7 |
ЛД Алахуеленсе |
22 |
8 |
7 |
7 |
27 |
23 |
+4 |
31 |
| 8 |
Мунисипал Либерия |
22 |
6 |
9 |
7 |
20 |
32 |
-12 |
27 |
| 9 |
Сан Карлос |
22 |
7 |
3 |
12 |
26 |
34 |
-8 |
24 |
| 10 |
Универсидад де Коста Рика |
22 |
5 |
7 |
10 |
22 |
33 |
-11 |
22 |
| 11 |
Гуадалупе |
22 |
4 |
7 |
11 |
24 |
37 |
-13 |
19 |
| 12 |
Кармелита |
22 |
4 |
5 |
13 |
21 |
29 |
-8 |
17 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.25 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
1.33 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.05.2017 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 40% за Сантос де Гуапилес
2 60% за Депортиво Саприса