Коста Рика - Коста Рика
05:00
Сантос де Гуапилес
Сан Карлос
с резултат 5 - 4 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.50 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.25 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.08.2024 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гуапилес, а гостите от Кесада. Разстоянието между двата града е 71.1 км. Мачът ще се играе на стадион Ебал Родригес, който има капацитет от 3 000 места. Размерите на терена са 105 x 75 m. Снимки от Google карта стадион Ебал Родригес. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Отговорна Игра
Сантос де Гуапилес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2024 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 0 - 4 | Сан Карлос | 3.37 | 3.50 | 1.89 |
| 10.08.2024 | Примера Дивисион | Мунисипал Либерия | 4 - 0 | Сантос де Гуапилес | 1.43 | 4.33 | 5.71 |
| 03.08.2024 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 0 - 0 | Пунтаренас | 2.17 | 3.23 | 3.02 |
| 28.07.2024 | Примера Дивисион | Картахинес | 2 - 1 | Сантос де Гуапилес | 1.51 | 4.00 | 5.28 |
| 26.07.2024 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 3 - 3 | Перес Селедон | 2.01 | 3.18 | 3.41 |
| 22.07.2024 | Примера Дивисион | ЛД Алахуеленсе | 2 - 1 | Сантос де Гуапилес | 1.21 | 5.87 | 10.24 |
| 13.05.2024 | Примера Дивисион | Депортиво Саприса | 3 - 1 | Сантос де Гуапилес | 1.13 | 7.19 | 13.50 |
| 09.05.2024 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 0 - 3 | ЛД Алахуеленсе | 5.30 | 3.90 | 1.52 |
| 05.05.2024 | Примера Дивисион | Картахинес | 1 - 1 | Сантос де Гуапилес | 1.52 | 3.95 | 5.17 |
| 28.04.2024 | Примера Дивисион | Мунисипал Гресия | 0 - 1 | Сантос де Гуапилес | 2.28 | 3.12 | 2.91 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Сан Карлос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2024 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 0 - 4 | Сан Карлос | 3.37 | 3.50 | 1.89 |
| 11.08.2024 | Примера Дивисион | Сан Карлос | 5 - 1 | Санта Ана | 1.60 | 3.60 | 4.88 |
| 05.08.2024 | Примера Дивисион | Перес Селедон | 0 - 0 | Сан Карлос | 3.25 | 3.29 | 2.03 |
| 28.07.2024 | Примера Дивисион | Сан Карлос | 1 - 2 | Мунисипал Либерия | 1.77 | 3.64 | 3.76 |
| 25.07.2024 | Примера Дивисион | Сан Карлос | 0 - 0 | Картахинес | 1.92 | 3.49 | 3.39 |
| 20.07.2024 | Примера Дивисион | Гуанакастека | 0 - 3 | Сан Карлос *** | 2.58 | 3.12 | 2.56 |
| 20.05.2024 | Клаусура Финали | Депортиво Саприса | 4 - 0 | Сан Карлос | 1.48 | 4.09 | 5.19 |
| 17.05.2024 | Клаусура Финали | Сан Карлос | 0 - 1 | Депортиво Саприса | 3.17 | 3.32 | 2.06 |
| 13.05.2024 | Примера Дивисион | Мунисипал Гресия | 2 - 2 | Сан Карлос | 5.03 | 3.72 | 1.58 |
| 08.05.2024 | Примера Дивисион | Сан Карлос | 0 - 3 | Депортиво Саприса | 2.85 | 3.35 | 2.20 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2024 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 0 - 4 | Сан Карлос | 3.37 | 3.50 | 1.89 |
| 28.02.2024 | Примера Дивисион | Сан Карлос | 4 - 0 | Сантос де Гуапилес | 1.37 | 4.34 | 6.67 |
| 17.01.2024 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 2 - 4 | Сан Карлос | 2.90 | 3.16 | 2.27 |
| 09.11.2023 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 0 - 2 | Сан Карлос | 2.30 | 3.27 | 2.81 |
| 10.09.2023 | Примера Дивисион | Сан Карлос | 2 - 2 | Сантос де Гуапилес | 1.77 | 3.42 | 4.21 |
| 23.04.2023 | Примера Дивисион | Сан Карлос | 3 - 2 | Сантос де Гуапилес | 1.57 | 3.63 | 5.12 |
| 23.02.2023 | Примера Дивисион | Сантос де Гуапилес | 1 - 1 | Сан Карлос | 2.67 | 3.02 | 2.50 |
| 25.11.2022 | Коста Рика | Сан Карлос | 4 - 1 | Сантос де Гуапилес | 2.33 | 3.19 | 2.64 |
| 20.11.2022 | Коста Рика | Сантос де Гуапилес | 4 - 1 | Сан Карлос | 2.73 | 3.15 | 2.30 |
| 18.09.2022 | Примера Дивисион | Сан Карлос | 1 - 1 | Сантос де Гуапилес | 1.79 | 3.69 | 3.67 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Сантос де Гуапилес имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.50 | 1.73 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.25 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.50 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.08.2024 04:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра