Мексико - Лига МХ (2026 - Апертура)
неделя, 18 октомври, 2026
02:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.60 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тореон, а гостите от Сантяго де Керетаро.
Разстоянието между двата града е 631.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Корона,
който има капацитет от
30 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Корона.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантос Лагуна - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.10.2026 |
Лига МХ |
Атлетико Сан Луис |
1 - 2 |
Сантос Лагуна |
1.96 |
3.58 |
3.36 |
| 27.09.2026 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
1 - 0 |
Пачука |
3.16 |
3.51 |
2.07 |
| 21.09.2026 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 3 |
Сантос Лагуна |
1.25 |
5.92 |
8.70 |
| 14.09.2026 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
2 - 1 |
Хуарес |
1.96 |
3.57 |
3.39 |
| 07.09.2026 |
Лига МХ |
Крус Асул |
1 - 0 |
Сантос Лагуна |
1.36 |
4.96 |
6.68 |
| 30.08.2026 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
0 - 0 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
4.13 |
3.69 |
1.74 |
| 23.08.2026 |
Лига МХ |
Пуебла |
3 - 2 |
Сантос Лагуна |
2.05 |
3.53 |
3.18 |
| 17.08.2026 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
0 - 1 |
Чивас Гуадалахара |
5.41 |
4.32 |
1.49 |
| 14.08.2026 |
Купа на Лигите |
Филаделфия Юнион |
0 - 2 |
Сантос Лагуна |
1.41 |
4.59 |
5.92 |
| 10.08.2026 |
Купа на Лигите |
Чикаго Файър |
3 - 1 |
Сантос Лагуна |
1.51 |
4.32 |
5.05 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Керетаро - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Лига МХ |
Керетаро |
2 - 0 |
Атланте |
2.08 |
3.37 |
3.26 |
| 27.09.2026 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
0 - 2 |
Керетаро |
1.53 |
4.14 |
5.25 |
| 21.09.2026 |
Лига МХ |
Керетаро |
1 - 1 |
Леон |
2.52 |
3.41 |
2.53 |
| 12.09.2026 |
Лига МХ |
Тихуана |
0 - 1 |
Керетаро |
2.03 |
3.37 |
3.37 |
| 30.08.2026 |
Лига МХ |
Атлас Гуадалахара |
1 - 3 |
Керетаро |
2.11 |
3.23 |
3.28 |
| 22.08.2026 |
Лига МХ |
Керетаро |
1 - 2 |
Депортиво Толука |
3.63 |
3.71 |
1.85 |
| 16.08.2026 |
Лига МХ |
Пумас УНАМ Мексико |
0 - 0 |
Керетаро |
1.81 |
3.60 |
3.91 |
| 13.08.2026 |
Купа на Лигите |
Лос Анджелис ФК |
1 - 1 |
Керетаро |
1.27 |
5.45 |
8.21 |
| 09.08.2026 |
Купа на Лигите |
Сиатъл Саундърс |
3 - 0 |
Керетаро |
1.88 |
3.64 |
3.49 |
| 06.08.2026 |
Купа на Лигите |
Далас |
2 - 0 |
Керетаро |
1.84 |
3.79 |
3.56 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.02.2026 |
Лига МХ |
Керетаро |
2 - 2 |
Сантос Лагуна |
1.84 |
3.58 |
3.83 |
| 27.10.2025 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
3 - 1 |
Керетаро |
2.03 |
3.51 |
3.32 |
| 14.04.2025 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
1 - 2 |
Керетаро |
2.09 |
3.46 |
3.18 |
| 09.11.2024 |
Лига МХ |
Керетаро |
3 - 2 |
Сантос Лагуна |
1.92 |
3.43 |
3.67 |
| 02.03.2024 |
Лига МХ |
Керетаро |
0 - 1 |
Сантос Лагуна |
2.56 |
3.21 |
2.64 |
| 03.07.2023 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
0 - 2 |
Керетаро |
1.63 |
3.87 |
4.70 |
| 24.04.2023 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
0 - 2 |
Керетаро |
1.56 |
4.03 |
5.22 |
| 11.09.2022 |
Лига МХ |
Керетаро |
3 - 3 |
Сантос Лагуна |
2.92 |
3.32 |
2.30 |
| 17.04.2022 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
1 - 1 |
Керетаро |
1.70 |
3.48 |
4.80 |
| 31.10.2021 |
Лига МХ |
Керетаро |
2 - 3 |
Сантос Лагуна |
2.67 |
3.14 |
2.55 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Сантос Лагуна имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка Мексико |
10 |
6 |
3 |
1 |
22 |
11 |
+11 |
21 |
| 2 |
Депортиво Толука |
11 |
6 |
2 |
3 |
25 |
15 |
+10 |
20 |
| 3 |
Керетаро |
10 |
6 |
2 |
2 |
15 |
8 |
+7 |
20 |
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
19 |
| 5 |
Леон |
11 |
5 |
3 |
3 |
15 |
12 |
+3 |
18 |
| 6 |
Атлас Гуадалахара |
11 |
5 |
3 |
3 |
17 |
18 |
-1 |
18 |
| 7 |
Крус Асул |
11 |
5 |
2 |
4 |
22 |
21 |
+1 |
17 |
| 8 |
Тихуана |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
15 |
| 9 |
Пуебла |
11 |
4 |
3 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
15 |
| 10 |
Монтерей |
10 |
4 |
2 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
14 |
| 11 |
Пачука |
11 |
3 |
4 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
13 |
| 12 |
Пумас УНАМ Мексико |
11 |
3 |
4 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
13 |
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
11 |
3 |
4 |
4 |
13 |
15 |
-2 |
13 |
| 14 |
Сантос Лагуна |
11 |
4 |
1 |
6 |
12 |
16 |
-4 |
13 |
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
11 |
3 |
3 |
5 |
15 |
20 |
-5 |
12 |
| 16 |
Атланте |
11 |
2 |
5 |
4 |
12 |
17 |
-5 |
11 |
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
11 |
2 |
3 |
6 |
15 |
23 |
-8 |
9 |
| 18 |
Хуарес |
11 |
1 |
1 |
9 |
8 |
26 |
-18 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Сантос Лагуна |
|
| Керетаро |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Сантос Лагуна |
Сантос Лагуна |
|
Керетаро |
Керетаро |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Америка Мексико |
|
3 - 0 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Депортиво Толука |
|
2 - 3 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 3 |
Керетаро |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Чивас Гуадалахара |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 5 |
Леон |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Атлас Гуадалахара |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 7 |
Крус Асул |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Тихуана |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Пуебла |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Монтерей |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Пачука |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 12 |
Пумас УНАМ Мексико |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 13 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
3 - 2 |
|
|
| 14 |
Сантос Лагуна |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Атланте |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 17 |
Некакса Агуаскалиентес |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Хуарес |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Сантос Лагуна |
Керетаро |
| Победи |
4 |
6 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
6 |
2 |
| Вкарани Голове |
12 |
15 |
| Получени Голове |
16 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.09 |
1.50 |
| Средно Получени |
1.45 |
0.80 |
| Мачове Вкарал |
55% |
80% |
| Мачове Получил |
82% |
60% |
| Гол/Гол |
45% |
50% |
| Над 1.5 |
55% |
70% |
| Над 2.5 |
55% |
40% |
| Над 3.5 |
27% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
3 |
8 |
| Получени Голове |
3 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.60 |
1.60 |
| Средно Получени |
0.60 |
0.40 |
| Мачове Вкарал |
40% |
80% |
| Мачове Получил |
60% |
40% |
| Гол/Гол |
20% |
40% |
| Над 1.5 |
20% |
60% |
| Над 2.5 |
20% |
40% |
| Над 3.5 |
0% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.60 |
3.10 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.65 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака