Мексико - Копа Мексико (2018 - Клаусура)
сряда, 28 февруари, 2018
05:00
Сантос Лагуна
Минерос де Сакатекас
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Минерос де Сакатекас
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
4.50 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.18 |
3.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.12 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.02.2018 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тореон, а гостите от Сакатекас.
Разстоянието между двата града е 319.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Корона,
който има капацитет от
30 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Корона.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантос Лагуна - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.02.2018 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
2 - 0 |
Крус Асул |
2.04 |
3.26 |
3.33 |
| 18.02.2018 |
Лига МХ |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Сантос Лагуна |
2.09 |
3.23 |
3.28 |
| 15.02.2018 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
5 - 1 |
Леон |
2.03 |
3.60 |
3.09 |
| 11.02.2018 |
Лига МХ |
Чивас Гуадалахара |
0 - 2 |
Сантос Лагуна |
2.18 |
3.24 |
3.06 |
| 08.02.2018 |
Копа Мексико |
Депортиво Толука |
2 - 0 |
Сантос Лагуна |
1.88 |
3.46 |
3.50 |
| 04.02.2018 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
0 - 0 |
Тихуана |
2.08 |
3.24 |
3.30 |
| 29.01.2018 |
Лига МХ |
Веракрус |
1 - 1 |
Сантос Лагуна |
3.26 |
3.24 |
2.09 |
| 25.01.2018 |
Копа Мексико |
Сантос Лагуна |
2 - 1 |
Депортиво Толука |
2.06 |
3.39 |
3.09 |
| 22.01.2018 |
Лига МХ |
Сантос Лагуна |
1 - 0 |
Атлетико Морелия |
1.82 |
3.49 |
3.86 |
| 17.01.2018 |
Копа Мексико |
Минерос де Сакатекас |
0 - 1 |
Сантос Лагуна |
3.17 |
3.34 |
2.04 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 равенство
в последните 5 домакинства.
Минерос де Сакатекас - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.02.2018 |
Лига Експансион |
Кафеталерос |
1 - 2 |
Минерос де Сакатекас |
2.35 |
3.20 |
2.65 |
| 22.02.2018 |
Копа Мексико |
Минерос де Сакатекас |
3 - 4 |
Депортиво Толука |
2.63 |
3.14 |
2.44 |
| 18.02.2018 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
2 - 2 |
Мурсиелагос |
1.57 |
3.65 |
4.92 |
| 14.02.2018 |
Лига Експансион |
Симаронес де Сонора |
0 - 1 |
Минерос де Сакатекас |
2.43 |
3.08 |
2.67 |
| 10.02.2018 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
0 - 0 |
Атланте |
1.81 |
3.30 |
3.88 |
| 04.02.2018 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
0 - 2 |
Минерос де Сакатекас |
2.08 |
3.20 |
3.14 |
| 01.02.2018 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
4 - 2 |
Хуарес |
2.13 |
3.15 |
3.09 |
| 28.01.2018 |
Лига Експансион |
Алебрихес де Оахака |
4 - 1 |
Минерос де Сакатекас |
2.27 |
3.00 |
2.97 |
| 20.01.2018 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
2 - 1 |
Леонес Негрос |
1.80 |
3.23 |
4.09 |
| 17.01.2018 |
Копа Мексико |
Минерос де Сакатекас |
0 - 1 |
Сантос Лагуна |
3.17 |
3.34 |
2.04 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.01.2018 |
Копа Мексико |
Минерос де Сакатекас |
0 - 1 |
Сантос Лагуна |
3.17 |
3.34 |
2.04 |
| 28.01.2015 |
Копа Мексико |
Минерос де Сакатекас |
1 - 2 |
Сантос Лагуна |
3.82 |
3.23 |
1.88 |
| 21.01.2015 |
Копа Мексико |
Сантос Лагуна |
2 - 2 |
Минерос де Сакатекас |
1.40 |
4.19 |
6.61 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Сантос Лагуна имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Сантос Лагуна класиране в Лига МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Америка Мексико |
9 |
4 |
5 |
0 |
15 |
6 |
+9 |
17 |
| 2 |
Сантос Лагуна |
9 |
5 |
2 |
2 |
16 |
8 |
+8 |
17 |
| 3 |
Монтерей |
9 |
4 |
3 |
2 |
14 |
10 |
+4 |
15 |
| 4 |
Депортиво Толука |
9 |
4 |
3 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
15 |
| 5 |
Пумас УНАМ Мексико |
9 |
4 |
3 |
2 |
14 |
12 |
+2 |
15 |
| 6 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
9 |
4 |
3 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
15 |
| 7 |
Пачука |
9 |
4 |
2 |
3 |
17 |
14 |
+3 |
14 |
| 8 |
Пуебла |
9 |
4 |
2 |
3 |
11 |
8 |
+3 |
14 |
| 9 |
Некакса Агуаскалиентес |
9 |
3 |
4 |
2 |
12 |
6 |
+6 |
13 |
| 10 |
Тихуана |
9 |
3 |
4 |
2 |
7 |
5 |
+2 |
13 |
| 11 |
Атлетико Морелия |
9 |
4 |
1 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
13 |
| 12 |
Леон |
9 |
3 |
2 |
4 |
11 |
20 |
-9 |
11 |
| 13 |
Керетаро |
9 |
2 |
3 |
4 |
7 |
8 |
-1 |
9 |
| 14 |
Веракрус |
9 |
2 |
3 |
4 |
5 |
13 |
-8 |
9 |
| 15 |
Крус Асул |
9 |
1 |
5 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
8 |
| 16 |
Лобос БУАП Пуебла |
9 |
2 |
2 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
8 |
| 17 |
Чивас Гуадалахара |
9 |
1 |
4 |
4 |
10 |
15 |
-5 |
7 |
| 18 |
Атлас Гуадалахара |
9 |
1 |
1 |
7 |
7 |
17 |
-10 |
4 |
Минерос де Сакатекас класиране в Лига де Експансион МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Минерос де Сакатекас |
10 |
6 |
3 |
1 |
17 |
11 |
+6 |
21 |
| 2 |
Дорадос де Синалоа |
10 |
6 |
2 |
2 |
12 |
5 |
+7 |
20 |
| 3 |
Алебрихес де Оахака |
10 |
5 |
3 |
2 |
16 |
9 |
+7 |
18 |
| 4 |
Леонес Негрос УдеГ |
10 |
4 |
3 |
3 |
15 |
14 |
+1 |
15 |
| 5 |
Сакатепек |
10 |
4 |
3 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
15 |
| 6 |
Хуарес |
10 |
3 |
5 |
2 |
11 |
9 |
+2 |
14 |
| 7 |
Селая |
10 |
4 |
2 |
4 |
11 |
11 |
0 |
14 |
| 8 |
Канкун |
10 |
3 |
4 |
3 |
17 |
16 |
+1 |
13 |
| 9 |
Хайба Брава |
10 |
3 |
4 |
3 |
9 |
9 |
0 |
13 |
| 10 |
Атланте |
10 |
3 |
4 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
13 |
| 11 |
Венадос |
10 |
3 |
3 |
4 |
11 |
11 |
0 |
12 |
| 12 |
Симаронес де Сонора |
10 |
3 |
1 |
6 |
11 |
12 |
-1 |
10 |
| 13 |
Потрос УАЕМ |
10 |
2 |
4 |
4 |
9 |
11 |
-2 |
10 |
| 14 |
Корекаминос УАТ |
10 |
2 |
4 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
10 |
| 15 |
Атлетико Сан Луис |
10 |
3 |
1 |
6 |
9 |
15 |
-6 |
10 |
| 16 |
Мурсиелагос |
10 |
2 |
2 |
6 |
9 |
16 |
-7 |
8 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
4.50 |
7.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.10 |
1.18 |
3.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.12 |
6.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.62 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
28.02.2018 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Минерос де Сакатекас
Няма гласували за футболния мач